Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
27 lipca 2024r. o 20:23
Forumowi " janusze " to do was , zamiast ble, ble ,ble ......... nauczcie się na pamięć , mam nadzieję że na tyle was jeszcze stać .

" Demokracja pośrednia (demokracja przedstawicielska) – rodzaj demokracji, gdzie decyzje podejmują przedstawiciele społeczeństwa wybrani w wyborach. Model ten jest zastosowany w większości państw demokratycznych, m.in. w Polsce."


Dopisane 27.07.2024r. o godz. 20:20:

~~Jurgen z Hamburga napisał(a): Pieprzysz bracie .


Wstyd mi przynosisz bracie .




Dopisane 27.07.2024r. o godz. 20:23:

Dobranoc Tuska autokraci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
27 lipca 2024r. o 20:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurgen z Hamburga napisał(a): Za skandaliczny komentarz TVP zawiesiło W. Babiarza.



Dziwi ciebie to , mnie nie , wróciła CENZURA , nie wiem czy wiesz że koalicja 13 grudnia szykuję ustawę o zwalczaniu mowy nienawiści , tak jest w Białorusi i Rosji .
Dopisane 27.07.2024r. o godz. 20:11:
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Lucjan i demokracja to jak ja i biskup Rzymu...;D

Napisz ile ty wiesz , myślę że tyle co Putin i Łukaszenka , oni atakują przeciwników politycznych , ty adwersarzy .



ustawa o nietolerowaniu mowy nienawiści?
no to będziesz miał przeje...e...;D

a o demokracji wiesz tyle co ja o fizyce kwantowej...więc nie pitol tu ''demokrato o Czarzastym i Tusku tylko popisz coś o Ażeju ...tym który powinien był pierwszym w pilnowaniu demokracji a sam łamał jej zasady z tym swoim głupawym uśmieszkiem

popisz tu o DŻULII ''kuchareczce '' i jej ''zasadach'' demokracji ...
ja teraz popatrzę na to co dla mnie ważne...
obstawiłem Berettiniego -wygrał
obstawiłem Musettiego- myślę że wygra...;D

a ty ..a ty poczytaj , pomyśl nad tym co piszesz bo szukasz demokracji nie tam gdzie trzeba..
nara..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LiLi niezalogowany
27 lipca 2024r. o 20:34
A ty drogi i śmieszny i z dużym pustym portfelem z wyjątkiem dwóch złociszy, gdzie szukasz demokracji biedaczku?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula niezalogowany
27 lipca 2024r. o 20:43
Daj spokój LiLi on nie szuka demokracji tylko sukcesu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Dabecja niezalogowany
27 lipca 2024r. o 21:30
~~Ula napisał(a): Daj spokój LiLi on nie szuka demokracji tylko sukcesu.



Jest kolejny sukces Polska Spółka Węglowa zwalnia 420 osób, PKP cargo 4100, a Poczta Polska 10.000. Gratulacje dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Wielosił niezalogowany
27 lipca 2024r. o 21:46
Kto używa nicku Jurek , Jurko61 , Jurgen z Hamburga , w 99,9% właściciel portalu ..
Uzasadnienie ….. nieopublikowane trzy wpisy tej samej treści z trzech różnych komputerów
dla przetestowania z tego samego podłączenia internetowego ..
Nie podoba się poparcie PiSu , więc pozostań
Redaktorzyno w wierze wyzwoliciela Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alfons niezalogowany
27 lipca 2024r. o 21:48
~~Ula napisał(a): Daj spokój LiLi on nie szuka demokracji tylko sukcesu.

SPOKUJ dziewczyny . Obydwie. Bo obydwie wywalę na zbitą mordę za pyskowanie. I gdzie jedna z drugą znajdziecie taką robotę jaką macie gdzie macie za trochę kasy a sporo przyjemności . Skończycie na jakimś parkingu przy autostradzie za batonika .A waszym sukcesem będzie jak od klienta dostaniecie niedojedzoną kanapkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2024r. o 21:57
M21W2 napisał(a): Forumowi " janusze " to do was , zamiast ble, ble ,ble ......... nauczcie się na pamięć , mam nadzieję że na tyle was jeszcze stać .

" Demokracja pośrednia (demokracja przedstawicielska) – rodzaj demokracji, gdzie decyzje podejmują przedstawiciele społeczeństwa wybrani w wyborach. Model ten jest zastosowany w większości państw demokratycznych, m.in. w Polsce."

No i kiedy udowodniono Lucjanowi że oszukuje tutaj tym razem nie zapomniał to ująć cudzysłowie.
Czyli uczy się i dociera do niego że mało kogo złapie na te swoje gierki. Dobrze że w końcu uczy się od lepszego od siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.