Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
28 lipca 2024r. o 9:19
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): demokracja Lucuś to jest coś o czym wczoraj wspomniałem ale ty nic o tym nie wiesz dlatego słowem o tym nie wspomniałeś


Krynico mądrości , z przeważającą częścią wypowiedzi ~~Koralowa Skimia zgadzam się , nie będę pisał o tobie , szkoda na to czasu , inni robią to zdecydowanie lepiej ode mnie , są pewne definicje analityczne , np . co to jest demokracja , jakie mamy rządy itd , itp , ale skąd ty możesz o tym wiedzieć , w Polsce mamy demokrację pośrednią , czyli tak jak w większości krajów Europy to wcale nie oznacza że mamy demokratyczny rząd , są różne formy rządów obecny ma formę autokratyzmu zachowującego pozory rządu demokratycznego .
Do demokracji bezpośredniej jako naród jeszcze nie dorośliśmy albo manipulowani przez polityków wszystkich opcji z wyjątkiem partii Kukiza I Konfederacji sami z niej rezygnujemy .
Demokracja bezpośrednia to nic o nas bez nas , np referenda , sami na siebie kręcimy bicz wybierając demokrację pośrednią gdzie wybrani przez nas przedstawiciele głosują i rządzą w naszym imieniu .

Poniżej analiza nie moja ~~Staroróżowgo Jaśminowca dlatego w cudzysłowie .

" Narcyzm jest cechą osobowości charakteryzującą się wyolbrzymionym poczuciem „doniosłości” własnej osoby oraz znaczenia własnych umiejętności. Ludzie z cechami narcystycznymi wierzą, że są szczególnie obdarzeni talentami " .

Prostacki krytykancie Januszku do ataku ,




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babiarzx niezalogowany
28 lipca 2024r. o 9:44
Precz z komuną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grochówka z wkładką niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:05
Ja jestem grochówką z wkładką, ty jako "krynica mądrości" i "gejzer intelektu" za jaki się uważasz nie potrafisz podać jednego przykładu co dla ludzi zrobiłeś dobrego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Mikołajek niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:20
~~Grochówka z wkładką napisał(a): Ja jestem grochówką z wkładką, ty jako "krynica mądrości" i "gejzer intelektu" za jaki się uważasz nie potrafisz podać jednego przykładu co dla ludzi zrobiłeś dobrego?

Jak to co? Najpierw produkował i sprzedawał miód , a potem truskawki. I jedno i drugie pyszne. A tu co zrobiłeś.??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Migdałowiec niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:22
Zjadł sery z górki :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:26
~~Srebrny Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grochówka z wkładką napisał(a): Ja jestem grochówką z wkładką, ty jako "krynica mądrości" i "gejzer intelektu" za jaki się uważasz nie potrafisz podać jednego przykładu co dla ludzi zrobiłeś dobrego?

Jak to co? Najpierw produkował i sprzedawał miód , a potem truskawki. I jedno i drugie pyszne. A tu co zrobiłeś.??

Czyli to wszystko robił dla ludzi? A później rozdawał na rynku potrzebującym ?
Robił to dla siebie bo na tym zarabiał więc co tu pitolisz .
To samo a więc dla ludzi i siebie robi ktoś kto robi usługę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:27
Nie będzie zawodów pływackich w Sekwanie. Powód? Brudna woda. Hm... Czyżby wzięli Trzaskowskiego do POmocy organizacji????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Mikołajek niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:29
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrny Mikołajek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grochówka z wkładką napisał(a): Ja jestem grochówką z wkładką, ty jako "krynica mądrości" i "gejzer intelektu" za jaki się uważasz nie potrafisz podać jednego przykładu co dla ludzi zrobiłeś dobrego?

Jak to co? Najpierw produkował i sprzedawał miód , a potem truskawki. I jedno i drugie pyszne. A tu co zrobiłeś.??
Czyli to wszystko robił dla ludzi? A później rozdawał na rynku potrzebującym ?
Robił to dla siebie bo na tym zarabiał więc co tu pitolisz .
To samo a więc dla ludzi i siebie robi ktoś kto robi usługę.

A taki tu jeden to robił usługi i nie płacił POdatków!!! I co pitolisz???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza