Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 19:43
Obecny rząd tworzą w znacznej wartości liberałowie i postkomuniści, te same obcje polityczne które rządziły po czerwcowych wyborach 1989 r i uczestniczyły w wyprzedaży naszego majątku narodowego są obecnie u władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożena niezalogowany
29 lipca 2024r. o 19:45
M21W2 napisał(a): Obecny rząd tworzą w znacznej wartości liberałowie i postkomuniści, te same obcje polityczne które rządziły po czerwcowych wyborach 1989 r i uczestniczyły w wyprzedaży naszego majątku narodowego są obecnie u władzy.


Spoko Lucek , prokurator Piotrowicz dobierze im się do dupy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 19:46
W znacznej większości - ach to pisanie w telefonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Śniedek niezalogowany
29 lipca 2024r. o 19:48
Nie wiadomo czy będą oglądać, bo jakieś problemy z energią w Paryżu. A w Anglii dzisiaj ciapaty dzwoniąc do drzwi domów tych którzy mu otworzyli zarzynał nożem. Osiem osób zostało zamordowanych nim go złapali. Ale jakoś w ponoć demokratycznych naszych mediach cisza o tym. Czyżbym ja wiedział a oni nie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 19:49
~~siostra Bożena napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Obecny rząd tworzą w znacznej wartości liberałowie i postkomuniści, te same obcje polityczne które rządziły po czerwcowych wyborach 1989 r i uczestniczyły w wyprzedaży naszego majątku narodowego są obecnie u władzy.


Spoko Lucek , prokurator Piotrowicz dobierze im się do dupy .

Przecież to kolega byłych komunistów z Kolekcji 13 grudnia , swój swoich nie ruszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 19:50
M21W2 napisał(a): ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): no i co takiego w tym dziwnego?
po ''solidaruchowych'' umowach ''okrągłostołowych '' esbecy nie jedną funkcję obejmowali a bronieni byli nawet przez takiego kogoś jak Kuroń...
nie był zresztą w tym jedyny...powstała nawet pewna lista esbeków i ''solidaruchy'' ją podpisali...
kto jako JEDYNY nie podpisał? ...a do diabła!!!!
Tusk...

Kiedy powstała ta "PRAWNĄ LISTĘ " której Tusk nie podpisał ???. Nie piszesz że mam sobie poszukać, nikt nie znajdzie czegoś czego nie było. Okrągły stół to porozumienia ezbeków z lewicowym i liberalnym skrzydłem Solidarności . Tusk w tych obradach nie uczestniczył , był przez Wałęsę i jego otoczenie ignorowany, założył z Lewandowskiemu jakieś własne stowarzyszenie . Tusk zaczął swoją karierę od uczestnictwa w obaleniu rządu Jana Olszewskiego dzięki temu zyskał przychylność Wałęsy i ludzi z jego otoczenia. Dopisane 29.07.2024r. o godz. 19:21:Pewna lista

czyli Kuroń to kłamca? ;D
a gdzie ja napisałem że Tusk brał udział w obradach?...więc nie dopisuj tu kolejnych swoich manipulacji...
napisałem że ''solidaruchy'' weszli tam w układ z esbekami ...
a lista taka była bo Kuroń o tym sam napisał...
czytałeś którąś z jego książek?...nie...
ja czytałem dwie ...jedną mam gdzieś w swoich szpargałach ...
więc o czym chcesz tu pisać?...kolejne kartki z twojej ''martyrologii" ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 4 niezalogowany
29 lipca 2024r. o 19:51
M21W2 napisał(a): W znacznej większości - ach to pisanie w telefonie.


Plantatorze , widzę że z nudów przekomarzasz się tu z młodymi . Rozumiem że ogarnąłeś już bardak w obejściu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 19:53
Zakonnica siostra Bożena na forum, a to się porobiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza