Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Złocistobrązowa Dąbrówka niezalogowany
29 lipca 2024r. o 20:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Ultrakatolicki PiS , Konfederacja i lewica to prawdziwa komuna.


Napisz coś o " sukcesach " obecnego rządu , rządu lewicującej PO z komunistami Czarzastego , skrajną lewicą Biedronia i umiarkowaną Zandberga .

Zandberg umiarkowaną lewicą? To żarty jakieś komunistę nazywać umiarkowanym lewicowcem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 20:20
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): czyli Ążej podpisał nominację temu ścierwu politycznemu bo to jego kolega...
ok. zgoda...;D



Czym się różni ścierwo polityczne Piotrowicz od ścierwa politycznego Czarzasty i jego towarzysze w rządzie Tuska ? .
O tych ścierwach nic nie napiszesz bo to twoje ścierwa .




Dopisane 29.07.2024r. o godz. 20:15:

~~Złocistobrązowa Dąbrówka napisał(a): Zandberg umiarkowaną lewicą? To żarty jakieś komunistę nazywać umiarkowanym lewicowcem!


Zanim coś napiszesz sprawdź jacy ludzie są w jego partii . Był okres w którym też pisałem o nich jako skrajnej Lewicy , zastąpił ich Biedroń , jego ludzie akceptowani przez Tuska i będący z nim w koalicji .



Dopisane 29.07.2024r. o godz. 20:20:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a mnie interesuje natomiast to czy uważasz Kuronia za kłamcę...;D



Zdecydowanie TAK .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 20:46
no i co?...znowu ''demokrato'' od siedmiu boleści unikasz odpowiedzi?
czy Kuroń kłamał? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 20:48
aha..teraz to dostrzegłem...;D
Kuroń kłamca a ty ''kryształowy''...;D
a od kiedy to Kuroń dla ciebie jest ''be''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 20:49
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Dopisane 29.07.2024r. o godz. 20:20:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a mnie interesuje natomiast to czy uważasz Kuronia za kłamcę...;D



Zdecydowanie TAK .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie lękajcie się niezalogowany
29 lipca 2024r. o 20:55
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Dopisane 29.07.2024r. o godz. 20:20:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a mnie interesuje natomiast to czy uważasz Kuronia za kłamcę...;D



Zdecydowanie TAK .


M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Dopisane 29.07.2024r. o godz. 20:20:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a mnie interesuje natomiast to czy uważasz Kuronia za kłamcę...;D



Zdecydowanie TAK .



Stary , paciorek i do barłogu. Umyjesz się w sobotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 20:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): czyli Ążej podpisał nominację temu ścierwu politycznemu bo to jego kolega...
ok. zgoda...;D



Czym się różni ścierwo polityczne Piotrowicz od ścierwa politycznego Czarzasty i jego towarzysze w rządzie Tuska ? .
O tych ścierwach nic nie napiszesz bo to twoje ścierwa



czym się różni?
ano tym że Czarzasty nie oskarżał i nie wsadzał do pierdla twoich kolesi a ta ''komunistyczna świnia'' własnoręcznie pisała na twoich akty oskarżenia...
ano tym ''demokrato'' że Czarzasty zawsze był lewicowcem a to twoje ''polityczne ścierwo'' piotrowicz skazywał tych do których później przystał...

nic nie wiesz o listach jakie Kuroń i jego koledzy pisali listy błagalne w obronie swojego niedawnego oprawcy esbeka?
i że jedynym który tego nie podpisał to właśnie Tusk?
i ty taki ''znafca'' tamtych czasów o tym nie wiesz?....;D

cieniutki boluś z ciebie...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 20:56
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): aha..teraz to dostrzegłem...;D
Kuroń kłamca a ty ''kryształowy''...;D
a od kiedy to Kuroń dla ciebie jest ''be''?


Od czasu jak się dowiedziałem że w latach 1985 -89 prowadził rozmowy z SB pod przykryciem tzw . rozmów ostrzegawczych i przesłuchań .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza