Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): napisałem ...
cienki boluś z ciebie...;D


Wiem gruby bolusiu że książka to nie dokument ani żaden dowód , w książce jest dozwolona fikcja literacka , ale co ty
o tym możesz wiedzieć .
To samo dotyczy filmów , paszkwil Holland o funkcjonariuszach polskiej straży granicznej jest tego dowodem .
Dla takich jak ty podatnych na manipulacje jest to prawda nad prawdami , przykład Ochojska .

pamiętniki podparte wywiadami z innymi ludzmi,ich wspomnienia to nie fikcja literacka...pamiętniki ze zdjęciami dokumentów z sygnaturami akt to nie fikcja literacka ....to DOKUMENTY...
nawet potwierdzane przez ipn cenckiewicza ...no chyba że i onim napiszesz że to kłamca...;D
u ciebie wszystko możliwe...

teraz przechodzisz do Holland bo za gorąco się zrobiło?
niech to będzie dla ciebie kolejna lekcja by nie wdawać się w dyskusje o czymś czego nie wiesz a w twoje legendy już tu nikt nie wierzy...

''mkkarty z Ocic '' się znalazł ...''demokrata'' ...;D
teraz tylko czekać jak Ążej z ''belwedera'' wyda dekret niczym Truman przed laty a ciebie Lucek zrobi ''młotem na czaro...komunistów'' ''...;D
i tu jest przy okazji pokaz tego jak i tam u ''yankee'' postrzegano ''demokrację '' ...
ale co ty o tym wiesz jak w twoich propagandowych śmieciach jakie czytasz nic o tym nie piszą ...;D
boluś...cienki boluś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 21:50
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
https://demagog.org.pl/fake_news/nie-jaroslaw-kaczynski-nie-byl-tw-ani-nie-dostal-ormowskiej-odznaki/


Nic nie rozumiałeś i nie zrozumiesz , portal Demagog obnaża kłamstwa takich jak ty demagogów oczekujących na poklask tobie podobnych .



Dopisane 29.07.2024r. o godz. 21:50:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): pamiętniki podparte wywiadami z innymi ludzmi,ich wspomnienia to nie fikcja literacka...pamiętniki ze zdjęciami dokumentów z sygnaturami akt to nie fikcja literacka ....to DOKUMENTY...
nawet potwierdzane przez ipn cenckiewicza ...no chyba że i onim napiszesz że to kłamca...;D
u ciebie wszystko możliwe...


Ty nie piszesz że czytasz pamiętniki , ty czytasz książki takich autorów jak Piątek i jemu podobni .
Dla mnie Cenckiewicz i IPN to autorytety .



Dopisane 29.07.2024r. o godz. 21:50:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ''mkkarty z Ocic '' się znalazł ...''demokrata'' ...;D
teraz tylko czekać jak Ążej z ''belwedera'' wyda dekret niczym Truman przed laty a ciebie Lucek zrobi ''młotem na czaro...komunistów'' ''...;D
i tu jest przy okazji pokaz tego jak i tam u ''yankee'' postrzegano ''demokrację '' ...
ale co ty o tym wiesz jak w twoich propagandowych śmieciach jakie czytasz nic o tym nie piszą ...;D
boluś...cienki boluś...;D


Bełkot plotkarza i oszczercy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:53
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): napisałem ...
cienki boluś z ciebie...;D


Wiem gruby bolusiu że książka to nie dokument ani żaden dowód , w książce jest dozwolona fikcja literacka , ale co ty
o tym możesz wiedzieć .
To samo dotyczy filmów , paszkwil Holland o funkcjonariuszach polskiej straży granicznej jest tego dowodem .
Dla takich jak ty podatnych na manipulacje jest to prawda nad prawdami , przykład Ochojska .
Dopisane 29.07.2024r. o godz. 21:38:
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): co ty chłopie wiesz o komunizmie?...tyle samo co o demokracji...;D
ty tu uprawiasz jakiś chory swój własny ''makkartyzm'' który już przeszedł tu wielokrotnie granice zdrowego rozsądku ...

śmieszny jesteś a mnie dzisiaj nie chce się pisać...a wiesz dlaczego?
bo czytam książkę i wolę ja niż komentować szerzej te twoje ''filipiki''...;D

Z braku argumentów zniżasz się do największych prostackich plotkarzy na portalu powtarzasz te swoje oklepane " filipinki " aby dyskredytować oponenta a siebie dowartościować , snobizm w czystej postaci .

ja cały czas podaję ci fakty...to są argumenty do których słowem w merytoryczny sposób się nie odniosłeś...
rozumiem...brak wiedzy...
gdzie tu ''plotki''?...to fakty
ja nie muszę sam siebie dowartościowywać...na moim tle wypadasz blado,bladziusieńko...

''filipinka'' to była gazeta... ''filipiki'' ....filipiki ty tworzysz ...;D
a o snobiźmie też poczytaj bo coś i z tym ci nie wyszło i sam siebie właśnie opisałeś...;D

a teraz sobie pobleblaj ...w samotności bo wiesz ...wolę ''szkiełko'' niż twoje ...FILIPIKI...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Petunia niezalogowany
29 lipca 2024r. o 22:26
No to jaki tam nowy sukces gangu olsena bo nie oglądam TV a tu też tylko kłótnie solidaruchów z komuchami, czyli dalej bez zmian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
29 lipca 2024r. o 22:35
Aha Yogi pyta czy Jan został przeproszony w kilku punktach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nabakier niezalogowany
29 lipca 2024r. o 22:41
Jest KOlejny sukces, goły afrykanin *rający w wodzie na kąpielisku w Katowicach kolebce POKO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
29 lipca 2024r. o 22:46
Bubu mnie nieprawidłowo zrozumiał bo ja chciałem do Orlenu gdyż często tankuje a na tym się znam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
30 lipca 2024r. o 2:58
Polacy są narodem, który w chwilach próby potrafi pokazać swą siłę.
W odpowiedzi na skandaliczne, przypominające najgorsze czasy komunistycznych represji, zawieszenie red. Przemysława Babiarza, w Elblągu - w ramach inicjatywy społecznej - postawiono jego pomnik. Zapowiedziano już I Memoriał im. Przemka Babiarza. Główna nagroda "Platynowy Przemek" zostanie wręczona po zakończeniu tzw Babiarza - Chodziarza. Chód pójdzie wzdłuż przekopu Mierzei i jeżeli się uda to z powrotem.
Polska się budzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu