Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~stara doradczyni niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:01
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): aha..teraz to dostrzegłem...;D
Kuroń kłamca a ty ''kryształowy''...;D
a od kiedy to Kuroń dla ciebie jest ''be''?


Od czasu jak się dowiedziałem że w latach 1985 -89 prowadził rozmowy z SB pod przykryciem tzw . rozmów ostrzegawczych i przesłuchań .


A Balbina ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 21:06
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): czym się różni?
ano tym że Czarzasty nie oskarżał i nie wsadzał do pierdla twoich kolesi a ta ''komunistyczna świnia'' własnoręcznie pisała na twoich akty oskarżenia...
ano tym ''demokrato'' że Czarzasty zawsze był lewicowcem a to twoje ''polityczne ścierwo'' piotrowicz skazywał tych do których później przystał...


Obrońco komunistów , dla mnie Czarzasty to takie samo ścierwo jak Piotrowicz , Czarzasty wstąpił do PZPR w 1982 roku , popierał stan wojenny , jak wszyscy komunistyczni dygnitarze jest odpowiedzialny za zbrodnie stanu wojennego .




Dopisane 29.07.2024r. o godz. 21:06:

Czarzasty obecnie też mówi , byłem i jestem komunistą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:07
poważnie?...a kto to jeszcze robił otrzymując kryptonimy operacyjne ,kto jeszcze z twoich był TW?
teraz piszesz o Kuroniu ... a kto jeszcze?
byliście tak naszpikowani agentami SB jak sernik rodzynkami...a najciekawsze i najzabawniejsze jest to ''demokrato'' że po latach to wychodzi ...
ty wszędzie widzisz ''komuchów'' ale wśród swoich ich nie widzisz...
wysil się chłopie...kup sobie chłopie książkę Kuronia...poczytaj a później wdawaj się w dyskusje bo na chwilę obecną to tak jak napisałem ...
cienki boluś z ciebie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~he he he niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:09
Towariszcz zwiazkowiec wymien te zbrodnie stanu wojennego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 21:16
~~stara doradczyni napisał(a): A Balbina ?


Poczytaj .
https://demagog.org.pl/fake_news/nie-jaroslaw-kaczynski-nie-byl-tw-ani-nie-dostal-ormowskiej-odznaki/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:17
M21W2 napisał(a): ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): czym się różni?
ano tym że Czarzasty nie oskarżał i nie wsadzał do pierdla twoich kolesi a ta ''komunistyczna świnia'' własnoręcznie pisała na twoich akty oskarżenia...
ano tym ''demokrato'' że Czarzasty zawsze był lewicowcem a to twoje ''polityczne ścierwo'' piotrowicz skazywał tych do których później przystał...


Obrońco komunistów , dla mnie Czarzasty to takie samo ścierwo jak Piotrowicz , Czarzasty wstąpił do PZPR w 1982 roku , popierał stan wojenny , jak wszyscy komunistyczni dygnitarze jest odpowiedzialny za zbrodnie stanu wojennego .

Dopisane 29.07.2024r. o godz. 21:06:Czarzasty obecnie też mówi , byłem i jestem komunistą .

Lucuś ...z ludźmi to jest tak...jeden zostaje lewicowcem inny prawicowcem i jeśli robi to z przekonań to ok.
ale jeśli ktoś jest ''komuchem'' a kiedy robi mu się za ciepło koło dupy zmienia front to jest to zwykły szmaciarz...;D

co ty chłopie wiesz o komunizmie?...tyle samo co o demokracji...;D
ty tu uprawiasz jakiś chory swój własny ''makkartyzm'' który już przeszedł tu wielokrotnie granice zdrowego rozsądku ...

śmieszny jesteś a mnie dzisiaj nie chce się pisać...a wiesz dlaczego?
bo czytam książkę i wolę ja niż komentować szerzej te twoje ''filipiki''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 21:20
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~stara doradczyni napisał(a): A Balbina ?



wiesz co to jest demagogia? ...i ty się na to powołujesz?...równie dobrze możesz na Pudelka...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2024r. o 21:38
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): napisałem ...
cienki boluś z ciebie...;D


Wiem gruby bolusiu że książka to nie dokument ani żaden dowód , w książce jest dozwolona fikcja literacka , ale co ty
o tym możesz wiedzieć .
To samo dotyczy filmów , paszkwil Holland o funkcjonariuszach polskiej straży granicznej jest tego dowodem .
Dla takich jak ty podatnych na manipulacje jest to prawda nad prawdami , przykład Ochojska .



Dopisane 29.07.2024r. o godz. 21:38:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): co ty chłopie wiesz o komunizmie?...tyle samo co o demokracji...;D
ty tu uprawiasz jakiś chory swój własny ''makkartyzm'' który już przeszedł tu wielokrotnie granice zdrowego rozsądku ...

śmieszny jesteś a mnie dzisiaj nie chce się pisać...a wiesz dlaczego?
bo czytam książkę i wolę ja niż komentować szerzej te twoje ''filipiki''...;D


Z braku argumentów zniżasz się do największych prostackich plotkarzy na portalu powtarzasz te swoje oklepane " filipinki " aby dyskredytować oponenta a siebie dowartościować , snobizm w czystej postaci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.