Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bakłażanowy Motylek niezalogowany
30 lipca 2024r. o 15:22
~~Malina szlachetna napisał(a): Lucek ty patentowy nieuku . Nie oszczekiwaczy a OBSZCZEKIWACZY. I ty masz się za Polaka? Prawdziwy Polak tak by nie kaleczył języka ojczystego.

To jest taki niezłomny wyznawca ortografii wyklętej po 6 klasach podstawówki, w tym 4 klasach religii :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 15:24
~~Malina szlachetna napisał(a): Lucek ty patentowy nieuku . Nie oszczekiwaczy a OBSZCZEKIWACZY. I ty masz się za Polaka? Prawdziwy Polak tak by nie kaleczył języka ojczystego.


Oszczekiwanie - szczekać — oszczekiwać
«o psie: szczeknąć wiele razy na widok kogoś lub czegoś»
Bez komentarza " prawdziwy Polaku " tusku Tuska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Tawułka niezalogowany
30 lipca 2024r. o 15:26
Babiaż to nieuk telewizyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
30 lipca 2024r. o 15:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaroniebieski Dąb napisał(a): Świetna charakterystyka Lucjana xD


Mam przekonania że lubisz pyskówki , ploty i oszczekiwanie , dostarczasz mi coraz więcej dowodów .

Jak to Lucjan było z tym obszczekiwaniem Janusza bo twój kompan z koziej dupy tak cię wymanewrował a ty jak głupie bezrozumne cielę poszłeś na to robiąc z siebie zwykłego frajera którego łatwo oszukać .A teraz każdy patrzy na ciebie jak na zwykłego prostackiego łgarza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 15:34
Starczy zabawy z tuskami Tuska , mam przekonanie że wiedzie tu prym jeden tusk Tuska , niedługo się pojawi , będzie
udawał zdziwionego że nieb wie co tu się dzieje .


Dopisane 30.07.2024r. o godz. 15:34:

~~Jasio napisał(a): Jak to Lucjan było z tym obszczekiwaniem Janusza bo twój kompan z koziej dupy tak cię wymanewrował a ty jak głupie bezrozumne cielę poszłeś na to robiąc z siebie zwykłego frajera którego łatwo oszukać .A teraz każdy patrzy na ciebie jak na zwykłego prostackiego łgarza .


" Jasiu " a kim ty jesteś , nędznym hejterem co sam z siebie robi KANALIE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
30 lipca 2024r. o 15:43
Ale z ja wiem . Dobrze wiem bo czytam jakie tu pierdy wydzielasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 15:44
O wykształconych wyborca koalicji 13 grudnia .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
30 lipca 2024r. o 15:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malina szlachetna napisał(a): Lucek ty patentowy nieuku . Nie oszczekiwaczy a OBSZCZEKIWACZY. I ty masz się za Polaka? Prawdziwy Polak tak by nie kaleczył języka ojczystego.


Oszczekiwanie - szczekać — oszczekiwać
«o psie: szczeknąć wiele razy na widok kogoś lub czegoś»
Bez komentarza " prawdziwy Polaku " tusku Tuska .



Nieuku
obszczekać — obszczekiwać
1. «o psie: poszczekać na coś lub na kogoś, zwykle skacząc dookoła»
2. pot. «obmówić kogoś»
obszczekać się — obszczekiwać się
1. «o psach: poszczekać jeden na drugiego»
2. pot. «obmówić jeden drugiego»
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza