Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 16:20
~~Doktor HICHOT napisał(a): Przecież o tym ci pisałem więc co tu skomlesz?


Skomlenie i czepianie się jak gnida to twoja specjalność , skoro obie formy poprawne to dlaczego Kanalio piszesz
o mojej " demencji " , bez przytyków nie możesz się obejść , nędzniku ?

Teraz już naprawdę starczy , ustępuję głupcowi .
Miłego popołudnia i wieczoru .



Dopisane 30.07.2024r. o godz. 16:15:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Lucek ...popisz tu lepiej o demokracji ...popisz tu o twojej ''walce'' o demokrację i tym że gdyby nie ty to...strach pomyśleć...;D ...popisz tu o twoich idolach w typie cenckiewicz
popisz tu jakim to ty jesteś ''demokratą''...;D
teraz przerwa w tenisie więc poczytam ...


" Wróciłeś " jak się cieszę , " dawno ciebie to nie było " - ironia w tym wypadku wskazana .



Dopisane 30.07.2024r. o godz. 16:20:

Powtórka z dedykacją dla JAŚminowca

&t=99s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 16:24
ja tu jestem od rana Lucuś ...jak ty...;D
tyle że wpadam niekiedy w przerwach pomiędzy jednym a drugim ...

a swoją drogą to dzisiaj chyba dostałeś oczopląsu...

ojej...teraz kiedy pytam o twoje pojęcie demokracji i idoli ty przestajesz pisać? ...ojej...;D
nie komentujesz zapytania o twoją ''walkę''?...nie komentujesz od wczoraj jak to twoi układali się z ''komuchami'' ?...
trudno ...rozumiem twoje obawy i wstyd że otoczeni byliście agentami esbeckimi i ich pieściliście...;D

no dobra...ochłoń chłopie i nie poruszaj spraw których nie potrafisz objąć swoją ''fasolką''...;D

nara ...i nie siedź w słońcu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malina szlachetna niezalogowany
30 lipca 2024r. o 16:26
Ty to masz dobrze wazelinko. Nawet filmiki pozwalają ci wklejać. Wazelina jak widać pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Laurencja niezalogowany
30 lipca 2024r. o 16:33
Czyli biorąc przykład można też teraz nazywać każdego ŚMIECIEM….??
kto nie za PiS …
czy inaczej myślisz Yankes …?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 16:39
Anty pisowiec to-Podpułkownik dr n. med. Piotr Szymański to krajowy konsultant Wojskowej Służby Zdrowia w dziedzinie neurologii.


Dopisane 30.07.2024r. o godz. 16:39:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): ja tu jestem od rana Lucuś ...jak ty...;D
tyle że wpadam niekiedy w przerwach pomiędzy jednym a drugim ...


Wiem że jesteś , wiem że piszesz za kilku , stary powtarzający się scenariusz , przypominam , mam spisane bardzo wiele
" pseudonimów " i roślinek pod jakimi piszesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
30 lipca 2024r. o 16:50
Ohoho. Lucjan prowadzi kapownik. Strach się bać bo albo zgłosi na gliny albo poskarży się naczelnemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłorząb srebrzysty niezalogowany
30 lipca 2024r. o 16:52
Laurencjo pytasz jako pisio r czy kondederat? Zresztą to jeden xuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 16:54
~~Jasiu napisał(a): Ohoho. Lucjan prowadzi kapownik. Strach się bać bo albo zgłosi na gliny albo poskarży się naczelnemu.


Jasiu , biorę przykład z ciebie . Posłuchaj , tego łże media nie pokażą .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.