Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~obserwator amator niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 22:13
Ale ból dupy ma Lucek . Nie może się wylogować i trzeba pisać otwarcie. Czyli nic nie będzie pisał bo nie powinien by znowu nie dać się ośmieszyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grochówka z wkładką niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 22:22
No to teraz popiszmy o tym który zrobił brzuch dziewczynie i spierdzielił do szwabów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szałwia polna niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 22:38
Rozchodnik ty z takim talentem nie będziesz miał chyba problemu aby o tym Casanowie co to zbrzuchacił małolatkę i uciekł w siną dal napisać wierszyk . Dasz radę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 22:42
piszta,piszta...
ja już teraz na luzie oglądam Vekić...
ale poeta ''rozchodnik'' myślę że się postara...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Rezeda niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 0:28
Napisać wierszyk o Casanowie ..???
Dla mnie to pestka każdy to wie ..!!
Jasio co odszedł na wieczną warte
Wie że głupotą jest to podparte ..
Nigdy nie było brzuchatej panny ,
To lanie wody do pustej wanny ..
A że powielił to Jasio kmiot ..!!
W Tuska języku to Voll Idiot..!!
Takie też same są opowieści,
Co się po prostu w głowie nie mieści ,
że Jar Kaczyński to złodziejacha ,
Chyba tu komuś dymi się czacha ..??
Przedstaw tu kmiocie chociaż jednego ,
Co w portfel włożył choćby złotego ..!!!
Gdy to przeczyta Jasio fantasta ..
Szarym mydełkiem się wręcz pochlasta …
Bzdury co rano autorstwa jego łykasz
nieświadom drogi kolego…..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Hiacynt niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 6:19
“Pytanie do Trzaskowskiego, przy stacji Metro Centrum zamalowaliście mural na 80. rocznicę Powstania Warszawskiego? Dokładnie w dzień rocznicy?” – pisał poseł Solidarnej Polski.
W rozmowie z PAP rzeczniczka ratusza Monika Beuth przeprosiła za sytuację....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Uczep niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 6:35
Wracając do Igi Świątek.
Nie oglądałam dzisiejszego meczu ale moje zdanie jest takie,że to dziennikarze i część kibiców nakręciła się,że Iga musi na Igrzyskach zdobyć złoty medal.
To była ogromna presja i oczekiwanie na złoty medal. Oczywiście jest smutek ale dla mnie Iga jest najlepsza Numer 1 , czy się mylę ..?
Ona i tak osiągnęła sukces na Igrzyskach w tenisie,bo żaden Polski tenisista nie zagrał w półfinale.

Odpadła Coco,Rafa i wielu innych tenisistów i co?świat się skończył!! Nie.

Jutro też jest dzień i kibicujmy Idze w walce o brązowy medal na Igrzyskach.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 7:17
kibicować mogę ...postawić na nią nie ma sensu...
o dziennikarzach to komentujących szkoda pisać...komentarze po zagraniu Collins ''na ciało'' było wręcz głupie..
jeśli połowa świata tenisowego kpi z Igi to jednak chyba coś jest na rzeczy...podobnie było z zachowaniem Hurkacza...
a .Zhen grała ''kosmiczny'' tenis a dziennikarka może z kilka razy pochwaliła ją za zagrania...było to przy slajsach i chyba dwóch ,trzech passing shotach...
czy przegrana to efekt presji?...częściowo ...to może tłumaczyć ilość ''niewymuszonych'' błędów -blisko 40 przy 16-tu Zheng

ale przegrana Świątek to efekt ''winnerów'' Zheng...ilość ''asów'' też na korzyść Zheng...

ja osobiście mam pewną satysfakcję ....na czacie z dwoma wirtualnymi znajomymi z forum sportowego pisałem że moim wymarzonym finałem będzie Zheng- Vekić...
żartowali sobie ze mnie a wyszło jk wyszło ...
a teraz widzę Zheng ze złotem Świątek z brązem...
przy wielkiej sympatii dla Vekić ...nie wierzę że może wygrać złoto...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza