Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Kakaowy Dzwonek niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:42
~~Jasiu napisał(a): A jego matka Jadwisia codziennie rano dojeżdżała do powstania ze Skierniewic. Wieczorem wracała .


Jesteś największym sukcesem tego rządu, którego nie szanuje nawet twoja ukochana koalicja 8 gwiazdek z 13 grudnia, bo nie realizuje swoich obietnic wyborczych i nie ma takiego zamiaru, a te twoje rewelacje to z twojej ulubionej telewizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celozja pospolita niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:43
~~Kakaowy Dzwonek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowy krwawnik napisał(a): Ty pośpiewaj o tych z AK którzy współpracowali z gestapo. Najlepiej z Lucjanem na dwa głosy.


A co powiedziała ci to twoja ulubiona telewizja, czy cię główka szczypie, bo z gestapo współpracowali komuniści, którzy pomogli gestapo rozpracować AK.

Musisz się dokształcić ,doczytać bo wali od ciebie nieuctwem. Tylko nie pisz do mnie bym ci udowadniał. Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dynia niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:45
~~Celozja pospolita napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Dzwonek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lazurowy krwawnik napisał(a): Ty pośpiewaj o tych z AK którzy współpracowali z gestapo. Najlepiej z Lucjanem na dwa głosy.


A co powiedziała ci to twoja ulubiona telewizja, czy cię główka szczypie, bo z gestapo współpracowali komuniści, którzy pomogli gestapo rozpracować AK.
Musisz się dokształcić ,doczytać bo wali od ciebie nieuctwem. Tylko nie pisz do mnie bym ci udowadniał. Hihihihi


Ty nie musisz udowadniać, wszyscy wiedzą co ty tam guglasz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DuDu niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:47
Jest kolejny sukces, sprzedano akcje zakładów Azoty ruskiemu oligarsze, a prezesem PKO został pan, który udzielił kredytu KO, ale wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia o tym nie wiedzą, bo na TVN tego nie powiedzieli.Mając takich wyborców koalicja 8 gwiazdek z 13 grudnia nie musi realizować obietnic wyborczych, a może zrobić wszystko.Wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia są największym sukcesem tego rządu, nie szanuje ich nawet koalicja 8 gwiazdek z 13 grudnia, bo uwierzą we wszystko, nic nie czytają, a jak czegoś nie powie TVN to tego nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Pieris niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 21:48
~~Kakaowy Dzwonek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): A jego matka Jadwisia codziennie rano dojeżdżała do powstania ze Skierniewic. Wieczorem wracała .


Jesteś największym sukcesem tego rządu, którego nie szanuje nawet twoja ukochana koalicja 8 gwiazdek z 13 grudnia, bo nie realizuje swoich obietnic wyborczych i nie ma takiego zamiaru, a te twoje rewelacje to z twojej ulubionej telewizji.

Cepie koalicja 8 gwiazdek to twój ye /bany złodziejski PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2024r. o 21:52
~~Jasieniek napisał(a): Teraz się udziela w innym temacie . I tępak myśli że jest nierozpoznawalny.


Jasieńku nie mogę ci udowodnić że jesteś a jesteś na pewno prymitywem i przygłupem , po raz pierwszy nie ma opcji wyloguj - zaloguj .



Dopisane 01.08.2024r. o godz. 21:52:

Mogę pisać tylko zalogowany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 22:04
fakt -nie możesz...;D
a ja tobie mogę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Rozchodnik niezalogowany
1 sierpnia 2024r. o 22:13
Kiedy Jasio odejdzie na wieczną Wartę
Kiedy jego oszukańcze /kłamliwe wpisy
Nie będą nic warte , historyk z niego …???
Może uczony …??? nie , niemożliwe , przecież
uczony nie zdradza żony …!!
Jasia marzeniem jest brylowanie ….
Lecz na tej drodze mości mój panie ..
Nie znajdziesz miejsca dla tego kmiota
co się codziennie w tematach miota ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza