Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 7:27
~~Amarantowa Rezeda napisał(a): Napisać wierszyk o Casanowie ..???
Dla mnie to pestka każdy to wie ..!!

przeczytałem ...urzekła mnie twoja historia...;D
ale o tym później bo mam niespodziewany ,polny wyjazd...cierpliwości...
odpowiem ci ADEKWATNIE...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Kolkwicja niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 8:04
A co ty możesz odpowiedzieć? Że postawiłeś na Zeng? Czy że wzruszyłeś się na wystąpieniu Prezydenta Niemiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Żeniszek niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 8:55
~~obserwator amator napisał(a): Ale ból dupy ma Lucek . Nie może się wylogować i trzeba pisać otwarcie. Czyli nic nie będzie pisał bo nie powinien by znowu nie dać się ośmieszyć.

Dobry pseudonim sobie nadałeś , nie masz nic mądrego do napisania, twój wpis to bełkot prostaka chcącego zaistnieć na forum. Nie mogę pisać niezalogowany w laptopie, mogę w tablecie, telefonie. Usprawiedliwia twój wpis brak zdolności logicznego myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Uczep niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 9:10
~~obserwator amator napisał(a): Ale ból dupy ma Lucek . Nie może się wylogować i trzeba pisać otwarcie. Czyli nic nie będzie pisał bo nie powinien by znowu nie dać się ośmieszyć

Ośmieszasz się sam bardziej , twoja wiedza porównawczo , do wiedzy i światopoglądu Lucjana ..
Jest jak , ty jesteś „Trabantem” , a Lucjan „Mercedesem” , skończ to wcinanie się
jak stringi ….
lub posyp się brokatem będziesz lepiej błyszczał …

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przegrany wyborca PiS niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 9:14
Kwi, kwiiiiiiii, kwiiiiiiiiiiiii, kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , kwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 9:17
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Amarantowa Rezeda napisał(a): Napisać wierszyk o Casanowie ..???
Dla mnie to pestka każdy to wie ..!!

przeczytałem ...urzekła mnie twoja historia...;D
ale o tym później bo mam niespodziewany ,polny wyjazd...cierpliwości...
odpowiem ci ADEKWATNIE...;D

Przejęzyczenie , odpowiem ci BEŁKOTEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
2 sierpnia 2024r. o 9:24
Zauwazyliscie jak sie posypaly wszystkie, nareacje tyle miesiecy wrecz lat, forsowane celem wygrania wyborow przez PO?
-kobiety od aborcji wydymane
-wolnosc slowa/mediow
-szpiedzy okazuja sie szpiegami a nie ofiarami rezimu
-drozyzna
-pozycja w UE
...
Wszystko lipa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
2 sierpnia 2024r. o 9:34
~~Płoworudy Uczep napisał(a): ~~obserwator amator napisał(a): Ale ból dupy ma Lucek . Nie może się wylogować i trzeba pisać otwarcie. Czyli nic nie będzie pisał bo nie powinien by znowu nie dać się ośmieszyć

Ośmieszasz się sam bardziej , twoja wiedza porównawczo , do wiedzy i światopoglądu Lucjana ..
Jest jak , ty jesteś „Trabantem” , a Lucjan „Mercedesem” , skończ to wcinanie się
jak stringi ….
lub posyp się brokatem będziesz lepiej błyszczał …


tak ,tak...
wy obaj ''kryształowi''...wy obaj ''rycerze bez skazy''...;D
''wiedza poznawcza i światopoglądowa Lucjana''? ... to czysta kpina ...;D

gdzie i jaka?...aha...wie coś o ''filipinkach'' ;D... zaiste szok...
swoje nieuctwo i indolencję pokazywał tu wielokrotnie kiedy strach przed kompromitacją zabraniał mu odpowiedzi na proste pytania...wtedy wiał jak zbity kundel...;D
właśnie-''kundel'' to jego ulubione określenie którym rzuca w stronę ludzi go krytykujących...to jest jego cała ''wiedza'' ...

on ''Mercedes''?...to raczej wrak pierwszego Rometa...
ja się wcinam?...to ja produkuję te ''wierszyki''?...to ja robię tak krytykowane przez Lucusia ''wycieczki osobiste''?
więc kto u robi za ''stringi''? ;D
czytaliście?- ''tylko ostatni szmaciarz będzie się opierał na postach szmaciarza''...;D
nic wam to nie dało do myślenia? ;D
ale kiedy ktoś pisze o ''malinowym nosie'' a burdelu na podwórku wtedy larum ...wtedy straszy się tu ''kancelariami'' i prawnikami ''s'' ...:D

więc proponuję zaaplikować sobie stoperan bo kiedyś pokupczy...ie się z podniecenia...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza