Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Perłowoszara Bakopa niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 8:53
No poważnie nie odpowiedział?
To wiesz co.....ja myśle, że spokojnie możesz sobie wyguglać.......wiesz jak?
Wpisujesz swoje pytanie w gugle, chwilę czekasz i ci wyskoczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Filodendron morenowy niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 9:01
A to ciekawe co piszesz. Bo jakoś sam Lucjan nie wyguglał sobie że wiele państw podpisywało stosowne umowy o współpracy z FSB. W tym państwa natowskie. Ten manipulant napisał że tylko Polska. Dlatego tylko dureń będzie wierzył we wpisy tego oszołoma. Wiedział że kłamie ,że manipuluje i strach przed kolejną kompromitacją nie pozwolił mu na odpowiedź.
Zrobił to i w kwestii innych pytań.
To zwykły tchórz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Trzmielina niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 9:12
~~Filodendron morenowy napisał(a): A to ciekawe co piszesz. Bo jakoś sam Lucjan nie wyguglał sobie że wiele państw podpisywało stosowne umowy o współpracy z FSB. W tym państwa natowskie. Ten manipulant napisał że tylko Polska. Dlatego tylko dureń będzie wierzył we wpisy tego oszołoma. Wiedział że kłamie ,że manipuluje i strach przed kolejną kompromitacją nie pozwolił mu na odpowiedź.
Zrobił to i w kwestii innych pytań.
To zwykły tchórz .


A to ciekawe co piszesz i wyguglałeś też że wymieniali się szablami podczas biesiad?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 9:13
~~Filodendron morenowy napisał(a): A to ciekawe co piszesz. Bo jakoś sam Lucjan nie wyguglał sobie że wiele państw podpisywało stosowne umowy o współpracy z FSB. W tym państwa natowskie. Ten manipulant napisał że tylko Polska. Dlatego tylko dureń będzie wierzył we wpisy tego oszołoma. Wiedział że kłamie ,że manipuluje i strach przed kolejną kompromitacją nie pozwolił mu na odpowiedź.
Zrobił to i w kwestii innych pytań.
To zwykły tchórz .

~~Filodendron morenowy napisał(a): A to ciekawe co piszesz. Bo jakoś sam Lucjan nie wyguglał sobie że wiele państw podpisywało stosowne umowy o współpracy z FSB. W tym państwa natowskie. Ten manipulant napisał że tylko Polska. Dlatego tylko dureń będzie wierzył we wpisy tego oszołoma. Wiedział że kłamie ,że manipuluje i strach przed kolejną kompromitacją nie pozwolił mu na odpowiedź.
Zrobił to i w kwestii innych pytań.
To zwykły tchórz .


I karmi Niemców truskawkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Mięta niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 10:04
~~Pampasowiec zwyczajny napisał(a): Piszą tu że chlew to ma Lucjan na podwórku.

Jak piszą to i ja napiszę o tobie, chlew to ty masz w pysku, może ktoś tak tępy jak ty w to uwierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 10:11
Proszę bardzo jak się pięknie pelikany wyzywają , ale napisz coś nie poprawnie politycznie, nikogo nie obrażając , natychmiast strażnik karmidła Ci to usunie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Mięta niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 10:22
~~Filodendron morenowy napisał(a): A to ciekawe co piszesz. Bo jakoś sam Lucjan nie wyguglał sobie że wiele państw podpisywało stosowne umowy o współpracy z FSB. W tym państwa natowskie. Ten manipulant napisał że tylko Polska. Dlatego tylko dureń będzie wierzył we wpisy tego oszołoma. Wiedział że kłamie ,że manipuluje i strach przed kolejną kompromitacją nie pozwolił mu na odpowiedź.
Zrobił to i w kwestii innych pytań.
To zwykły tchórz .

Podaj jaki kraj należący do NATO i jego Kontrwywiad wojskowy podpisał umowę z FSB , ja wkleiłem treść dokumentu podpisanego przez Tuska , znajdziesz taki dokument z innego kraju należącego do NATO . Poczytaj kto i w jakim celu powołał NATO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 10:50
~~Szafranowa Mięta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Filodendron morenowy napisał(a): A to ciekawe co piszesz. Bo jakoś sam Lucjan nie wyguglał sobie że wiele państw podpisywało stosowne umowy o współpracy z FSB. W tym państwa natowskie. Ten manipulant napisał że tylko Polska. Dlatego tylko dureń będzie wierzył we wpisy tego oszołoma. Wiedział że kłamie ,że manipuluje i strach przed kolejną kompromitacją nie pozwolił mu na odpowiedź.
Zrobił to i w kwestii innych pytań.
To zwykły tchórz .

Podaj jaki kraj należący do NATO i jego Kontrwywiad wojskowy podpisał umowę z FSB , ja wkleiłem treść dokumentu podpisanego przez Tuska , znajdziesz taki dokument z innego kraju należącego do NATO . Poczytaj kto i w jakim celu powołał NATO.


no i znowu ''ekpert'' mnie chce tu ''nauczać''...;D
tym razem kto i po co powołał NATO...to już pod twoim lokalnym sklepem nie chcą słuchać twoich ''nauk''

mnie chcesz ''nauczać'' a sam nic nie wiesz o tym jak ''yankee'' podpisywali podobne umowy do tej jaką podpisał wspominany przez ciebie Tusk?
teraz ci to przeszkadza bo ''wuja'' wiesz o zapisach tej umowy...
ale to że Tusk jako jedyny nie podpisał listu obronnego w sprawie byłych esbeków to o tym nawet nie wspominasz...

widzisz śmieszny manipulancie ja wiem kto podpisywał ''yankeskie '' umowy o współpracy z wywiadem rosyjskim...bo wiem gdzie szukać i jaką frazę wpisać by odpowiednie info na ten temat odszukać ...
a tobie jak się nie pokaże palcem ,jak się nie podsunie wskazówek jesteś w czarnej dupie...;D

podpowiem ci coś jednak abyś miał o czym myśleć ...o ile procesy myślowe u ciebie są na wyższym poziomie niż poziom ameby...;D
podobne umowy podpisała wcześniej od Polski min. Kanada i Hiszpania...
ale co ty o tym wiesz...nic...
ty wiesz że ''filipinka'' była granatem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza