Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 17:27
Niewiarygodne co tu ludzie mogą wymyślić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Przebiśnieg niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 17:53
ladaco napisał(a): Troche mi nawet zal tych tepych silnikow.

Juz zaczynaja sie orientowac ze ich zwyczajnie oszukali i wykorzystali...
Ze zadnych rozliczen nie bedzie...
Ze to co im wmawiali to lipa...
Ze likwidacja PIS to belkot Giertycha...

Ale ze w zamian beda rachunki i migranci

Tacy jak ten w Katowicach na kąpielisku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Driakiew niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 17:57
~~Znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zawilec pstrokaty napisał(a): Ty fachowcu od brzuchacenia niewinnych małolatek i tchórzliwych ucieczek .

ty parówo fachowcu od wyrzucania niepełnosprawnego syna z domu


Dlatego to taki zwolennik aborcji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Bluszczyk niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 18:07
I teraz zauważ Januszku do czego doprowadza , wymyślanie , pisanie nieprawdy , słuchanie nad żwirowiskiem opowieści z mchu i paproci ..??
hahaha , teraz zauważ jak zdolni są twoi uczniowie …
powyższego bagna już nikt nie przebije ..
ja mogę spać spokojnie , nie pozostawiłem
żadnej z brzuchem , malinowego nosa nie mam , brat mój nie chodzi w sandałach zima
, a z tą zdradą żony jakoś musisz się pogodzić ..
i nie podskakuj Kmiocie , bo twoje wyjazdy w moją stronę spływają po mnie jak woda po kaczce , ( proszę nie mylić z Jarkiem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 18:35
Czyli jak w twoją stronę lub brata to wszystko kłamstwa i pomówienia. Jak jednak w inna to według ciebie prawda. Otóż nie . Bagno jakie stworzyliście tutaj z bratem jest z waszym udziałem . Gdybyś był mądrzejszy sam byś to zrozumiał ale że jesteś na to za głupi nadal tu będziesz robił szambo do spółki z bratem Lucjanem. Co to ma znaczyć by ktoś ci nie podskakiwał? Ty możesz? A kim ty jesteś ? Bo według mnie to cytując twojego brata taka ,,kanalia.,, Taka ,,gnida ,,przewrażliwiona na swoim punkcie a w gruncie rzeczy zero .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 18:35
Czyli jak w twoją stronę lub brata to wszystko kłamstwa i pomówienia. Jak jednak w inna to według ciebie prawda. Otóż nie . Bagno jakie stworzyliście tutaj z bratem jest z waszym udziałem . Gdybyś był mądrzejszy sam byś to zrozumiał ale że jesteś na to za głupi nadal tu będziesz robił szambo do spółki z bratem Lucjanem. Co to ma znaczyć by ktoś ci nie podskakiwał? Ty możesz? A kim ty jesteś ? Bo według mnie to cytując twojego brata taka ,,kanalia.,, Taka ,,gnida ,,przewrażliwiona na swoim punkcie a w gruncie rzeczy zero .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 18:36
Czyli jak w twoją stronę lub brata to wszystko kłamstwa i pomówienia. Jak jednak w inna to według ciebie prawda. Otóż nie . Bagno jakie stworzyliście tutaj z bratem jest z waszym udziałem . Gdybyś był mądrzejszy sam byś to zrozumiał ale że jesteś na to za głupi nadal tu będziesz robił szambo do spółki z bratem Lucjanem. Co to ma znaczyć by ktoś ci nie podskakiwał? Ty możesz? A kim ty jesteś ? Bo według mnie to cytując twojego brata taka ,,kanalia.,, Taka ,,gnida ,,przewrażliwiona na swoim punkcie a w gruncie rzeczy zero .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Dąb niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 18:56
~~Biskupi Bluszczyk napisał(a): I teraz zauważ Januszku do czego doprowadza , wymyślanie , pisanie nieprawdy , słuchanie nad żwirowiskiem opowieści z mchu i paproci ..??
hahaha , teraz zauważ jak zdolni są twoi uczniowie …
powyższego bagna już nikt nie przebije ..
ja mogę spać spokojnie , nie pozostawiłem
żadnej z brzuchem , malinowego nosa nie mam , brat mój nie chodzi w sandałach zima
, a z tą zdradą żony jakoś musisz się pogodzić ..
i nie podskakuj Kmiocie , bo twoje wyjazdy w moją stronę spływają po mnie jak woda po kaczce , ( proszę nie mylić z Jarkiem)


He, he... a taki byl hamerykański, :)
A tu zonk!?
I dwa zyle przepadło. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.