Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasnofioletowy Przebiśnieg niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:02
3 X Tak ..!!! dla twego postu …!!!
Lecz jak byś raz upublicznił też było by Ok!!
Postój , postój , a potem wyprostuj..
napisz Cisie Szary co tobą kieruje
by tak łatwo łączyć wpisy Lucjana i moje razem , po pierwsze jesteśmy wspaniałymi braćmi , Lucjan wystarczająco w ciężkich czasach przysłużył się ojczyźnie , nie bardzo Januszowi to jednak pasuje..
nie oznacza że ja mam zajmować jakieś tam stanowisko w ich sporze, nie mam takiej wiedzy z tamtych lat ..
a jeżeli ktoś kłamie w imię samozadowolenia ,
oczerniając moją osobę , zarazem atakując bezpodstawnie brata lub rodzinę …
nie przejdę obojętnie obok tego ..
Więc jeszcze jedna prośba , nie uogólniaj
jakie bagno stworzyliśmy , tylko sypnij z worka argumentami ….
Oraz przypomnij mi kto tu komu od lat che włożyć za ciasne buty na siłę …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:14
~~Biskupi Bluszczyk napisał(a): I teraz zauważ Januszku do czego doprowadza , wymyślanie , pisanie nieprawdy , słuchanie nad żwirowiskiem opowieści z mchu i paproci ..??
hahaha , teraz zauważ jak zdolni są twoi uczniowie …
powyższego bagna już nikt nie przebije ..
ja mogę spać spokojnie , nie pozostawiłem
żadnej z brzuchem , malinowego nosa nie mam , brat mój nie chodzi w sandałach zima
, a z tą zdradą żony jakoś musisz się pogodzić ..
i nie podskakuj Kmiocie , bo twoje wyjazdy w moją stronę spływają po mnie jak woda po kaczce , ( proszę nie mylić z Jarkiem)

Niebywałe. Gościu zarzuca innym coś co jest głównym udziałem jego brata. Czy to nie on najczęściej tu wspomina zakałę tego forum ? To u niego braciszek pobierał nauki i przez to zrobił się niczym innym jak podobną zakałą. Takich jak on i takich jak ty powinno się wycinać z tego forum tępym sierpem.
Więc sam tu Kmiocie nie podskakuj ,uporządkuj swoje życie a nie ruszaj tu innych chamski cycku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też budowlaniec niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:16
~~Cis szary napisał(a): Czyli jak w twoją stronę lub brata to wszystko kłamstwa i pomówienia. Jak jednak w inna to według ciebie prawda. Otóż nie . Bagno jakie stworzyliście tutaj z bratem jest z waszym udziałem . Gdybyś był mądrzejszy sam byś to zrozumiał ale że jesteś na to za głupi nadal tu będziesz robił szambo do spółki z bratem Lucjanem. Co to ma znaczyć by ktoś ci nie podskakiwał? Ty możesz? A kim ty jesteś ? Bo według mnie to cytując twojego brata taka ,,kanalia.,, Taka ,,gnida ,,przewrażliwiona na swoim punkcie a w gruncie rzeczy zero .

kanalia to dla ciebie komplement , takiego de.bi.la. powinno się odseparować w czterech ścianach bez okien
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:23
~~Jasnofioletowy Przebiśnieg napisał(a): 3 X Tak ..!!! dla twego postu …!!!
Lecz jak byś raz upublicznił też było by Ok!!
Postój , postój , a potem wyprostuj..
napisz Cisie Szary co tobą kieruje
by tak łatwo łączyć wpisy Lucjana i moje razem , po pierwsze jesteśmy wspaniałymi braćmi , Lucjan wystarczająco w ciężkich czasach przysłużył się ojczyźnie , nie bardzo Januszowi to jednak pasuje..
nie oznacza że ja mam zajmować jakieś tam stanowisko w ich sporze, nie mam takiej wiedzy z tamtych lat ..
a jeżeli ktoś kłamie w imię samozadowolenia ,
oczerniając moją osobę , zarazem atakując bezpodstawnie brata lub rodzinę …
nie przejdę obojętnie obok tego ..
Więc jeszcze jedna prośba , nie uogólniaj
jakie bagno stworzyliśmy , tylko sypnij z worka argumentami ….
Oraz przypomnij mi kto tu komu od lat che włożyć za ciasne buty na siłę …

nie mam teraz czasu na odniesienie się do tego post bo ważniejszy jest dla mnie meczyk w tenisa...
ale po nim sam chętnie się odniosę do tego co napisałeś ...
teraz widzę ''zdziwko'' że Cis widzi wasze cechy wspólne? i to te najgorsze...ty ich nie widzisz? ;D

a więc do później bo ja akurat nie mam z tym problemu by zarówna brata jak i ciebie ...''wyprostować''...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:38
Prostować to on sobie może żonę lub dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 sierpnia 2024r. o 19:40
Jurek , odpuść sobie pisanie z tym socjopatą , Cis szary to na 100 % wściekły socjopata z DM .
To on nas tak wściekle atakuje , zmienia pismo , zmienia pseudonimy robi z siebie skrzywdzoną ofiarę , ta ofiara losu .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Przebiśnieg niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:46
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowy Przebiśnieg napisał(a): 3 X Tak ..!!! dla twego postu …!!!
Lecz jak byś raz upublicznił też było by Ok!!
Postój , postój , a potem wyprostuj..
napisz Cisie Szary co tobą kieruje
by tak łatwo łączyć wpisy Lucjana i moje razem , po pierwsze jesteśmy wspaniałymi braćmi , Lucjan wystarczająco w ciężkich czasach przysłużył się ojczyźnie , nie bardzo Januszowi to jednak pasuje..
nie oznacza że ja mam zajmować jakieś tam stanowisko w ich sporze, nie mam takiej wiedzy z tamtych lat ..
a jeżeli ktoś kłamie w imię samozadowolenia ,
oczerniając moją osobę , zarazem atakując bezpodstawnie brata lub rodzinę …
nie przejdę obojętnie obok tego ..
Więc jeszcze jedna prośba , nie uogólniaj
jakie bagno stworzyliśmy , tylko sypnij z worka argumentami ….
Oraz przypomnij mi kto tu komu od lat che włożyć za ciasne buty na siłę …

nie mam teraz czasu na odniesienie się do tego post bo ważniejszy jest dla mnie meczyk w tenisa...
ale po nim sam chętnie się odniosę do tego co napisałeś ...
teraz widzę ''zdziwko'' że Cis widzi wasze cechy wspólne? i to te najgorsze...ty ich nie widzisz? ;D

a więc do później bo ja akurat nie mam z tym problemu by zarówna brata jak i ciebie ...''wyprostować''...;D


Wiesz Janusz kogo ty możesz wyprostować ..
i jeszcze rozśmieszyć hahaha , samego siebie ,
kilka stron wstecz też gdzieś to się spieszyłeś , lub miałeś ważniejsze sprawy , po powrocie miałeś się odnieść , nie mogę wyguglować
gdzie ta odpowiedź …
więc daj sobie sianka z tym „się później odniosę”.
przestań tu płakać , miotasz się z tematu na temat , obrażasz , ubliżasz , szydzisz z każdego
który nie po twojej myśli pisze , lub czyni …
negujesz sportowców , z uparciem osiołka chcesz by twoje było na wierzchu , więc ADEKWATNIE otrzymujesz razy na jakie zasługujesz …
więc ci zaproponuje uczciwą rywalizację..
przebiegniemy dystans wiadukt -łaziska -wiadukt , dam ci fory jednego kilometra ..
przegrany wpłaca 500 zlociszy na cele dobroczynne …
może zrozumiesz co to jest rywalizacja sportowa i związany z tym wysiłek …



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Też Cis niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:47
Jest i brat. Teraz zalogowany ale kiedy sypie wyzwiskami uważa się za anonimowego. Chamie odpuść sobie tu pisanie bo wchodzą tu normalni ludzie którym na twój widok nie chciało by się splunąć. Jesteś chorym z nienawiści miernotą i trudno ci się z tym pogodzić że ktoś wali ci prawdę o tobie prosto w oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza