Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 14:04
~~Siostra wasza Bożena napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielononiebieski Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Irezyna karłowata napisał(a): A co ciebie tak napędziło by stawać w obronie brata? Czyżbyś wiedział że sam nie da sobie rady i wymaga wsparcia? Tobie klima własnego gorącego łba by się przydała bo widać tu jak się gotujesz. Nic nie wiesz o mieszkaniach zrobionych z poddasza więc wypisujesz kolejne bzdury. Kompletny ignorant w systemach izolacyjnych więc i pieprzy bzdury że mieszkania na poddaszach są chyba według niego Saharą.


Chyba nie uważasz że będę ciebie bronił ..
więzy krwi zobowiązują ..


Chłopaki nie róbcie mi tu wiochy.


no i ciach kolejny zrzucik...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Pernecja niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 14:13
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielononiebieski Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Irezyna karłowata napisał(a): A co ciebie tak napędziło by stawać w obronie brata? Czyżbyś wiedział że sam nie da sobie rady i wymaga wsparcia? Tobie klima własnego gorącego łba by się przydała bo widać tu jak się gotujesz. Nic nie wiesz o mieszkaniach zrobionych z poddasza więc wypisujesz kolejne bzdury. Kompletny ignorant w systemach izolacyjnych więc i pieprzy bzdury że mieszkania na poddaszach są chyba według niego Saharą.


Chyba nie uważasz że będę ciebie bronił ..
więzy krwi zobowiązują ..
poczytaj tu ilu Lucjana atakuje ..?
więc choć jako „Banita” udzielam wsparcia ,
zakłamane / nieprawdziwe fakty trzeba wyjaśnić , spójrz jak przyklaskujesz z radością
z powstałym komisjami rządu 13 grudnia , albo jest demokracja i działa prawidłowo,
albo szopka by wyborców ogłupiać ..
więc i tu wyjaśnić trzeba prawdę ,
a że chory z nienawiści bzdury wypisuje , a ty powielasz …? więc zauważ że działa to w dwie strony , i rykoszetem trafiło tych z poddasza …!
choć na początku wpisu podejrzewam
kilka osób atakujących Lucjana …
to bardziej pasuje mi wersja jego …
jedna sfrustrowana osoba podająca się ciągle za kogoś innego …
ale to jak zwykle szczegół ….

dlaczego jednego brata bronisz a innego opluwasz?


Jasiu życie..!
bardziej tobie z nim po drodze …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 14:53
więc nie pieprz tu o więzach braterskich...;D
tylko widzisz ja to widzę tak...
jeśli ty z bratem potraficie się żreć - i to o coś tak głupiego jak polityka- to wcale mnie nie dziwi że tak wraz z Lucjanem żrecie się z obcymi wam ludźmi...
a ze mną będziecie się żreć bo ja znam Garia i chociaż nie ze wszystkim się zgadzamy nigdy nie kłóciliśmy się o to co dla kogo jest ważniejsze...

wy tak...bo to jest wasze ''życie''...;D
wracam przed tivi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Pernecja niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 15:59
~~Jasnobrązowy Krokus napisał(a): więc nie pieprz tu o więzach braterskich...;D
tylko widzisz ja to widzę tak...
jeśli ty z bratem potraficie się żreć - i to o coś tak głupiego jak polityka- to wcale mnie nie dziwi że tak wraz z Lucjanem żrecie się z obcymi wam ludźmi...
a ze mną będziecie się żreć bo ja znam Garia i chociaż nie ze wszystkim się zgadzamy nigdy nie kłóciliśmy się o to co dla kogo jest ważniejsze...

wy tak...bo to jest wasze ''życie''...;D
wracam przed tivi


Daj sobie sianka , i niech ciebie relacje między braćmi nie interesują , to co ty myślisz pozostaw w IPNku , nie masz tu przed sobą wylewnego głąba , który złapie się na twój lep …
nigdy mnie polityka nie podzieliła z rodziną , cała rodzina ze strony żony jest za Tuskiem , oglądają TVN24 i szkiełko zawzięcie jak ty,
nie przeszkadza mi to ..!
Chłoptasiu troszeczkę starszy , byś poznał co to jest w rzeczywistości konkurencja i zasady ,
które ciebie nie dotknęły , może byś zrozumiał…
a tak było podstawione w domciu pod nosek ..
i co y możesz wiedzieć ….?
chyba że Google ci przekazały …
nie zaczepiaj głupiutkimi tekstami …


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Hibiskus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 17:02
POdobno rząd rudego kłamcy przyjął zapis o mrożenie najnowszej krajowej od 2026 roku . By żyło się lepiej ROBOLOM z najniższą krajową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 17:34
~~Brudnobiała Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrązowy Krokus napisał(a): więc nie pieprz tu o więzach braterskich...;D
tylko widzisz ja to widzę tak...
jeśli ty z bratem potraficie się żreć - i to o coś tak głupiego jak polityka- to wcale mnie nie dziwi że tak wraz z Lucjanem żrecie się z obcymi wam ludźmi...
a ze mną będziecie się żreć bo ja znam Garia i chociaż nie ze wszystkim się zgadzamy nigdy nie kłóciliśmy się o to co dla kogo jest ważniejsze...

wy tak...bo to jest wasze ''życie''...;D
wracam przed tivi


Daj sobie sianka , i niech ciebie relacje między braćmi nie interesują , to co ty myślisz pozostaw w IPNku , nie masz tu przed sobą wylewnego głąba , który złapie się na twój lep …
nigdy mnie polityka nie podzieliła z rodziną , cała rodzina ze strony żony jest za Tuskiem , oglądają TVN24 i szkiełko zawzięcie jak ty,
nie przeszkadza mi to ..!
Chłoptasiu troszeczkę starszy , byś poznał co to jest w rzeczywistości konkurencja i zasady ,
które ciebie nie dotknęły , może byś zrozumiał…
a tak było podstawione w domciu pod nosek ..
i co y możesz wiedzieć ….?
chyba że Google ci przekazały …
nie zaczepiaj głupiutkimi tekstami …



sianka to ty chłopie sam sobie powinieneś dać juz dawno.
mnie wasze relacja nie interesują bo widoczne są gołym okiem a zreszta podkreśliłeś to sam pisząc o ''jakiejś tam wspólnocie braterskiej...
co mnie obchodzi twoja rodzina stojąca za Tuskiem i to że nie dzieli to ciebie z nimi...polityka podzieliła cię z bratem...to jest tu ważniejsze bo zmienisz żonę i zmienisz tym samym ''rodzinę'' ...brata nie zmienisz...
Chłoptasiu trochę młodszy ...;D o jakich tu konkurencjach i zasadach prawisz nie wiem...z kim i o co konkurowałeś?...z braćmi?...siostrami?

czy mam przed sobą ''wylewnego głąba''?...no nie wiem...
bardzo ''wylewny'' jest Lucjan...on już tu niejedną ''historyją '' się popisał a wiesz dobrze bo sam wspomniałeś o moim ''ipeenku'' że mam tam sporą ilość wręcz ''perełek'' z jego wypowiedzi...
ale jeśli jego wypowiedzi to tylko ''perełki'' to jedna z twoich to wręcz perła wielkości łabędziego jaja...a co tam łabędziego ...to wręcz ''perlisko'' wielkości strusiego jaja...
a ono jest w pewien sposób kwintesencją twojej ''wylewności''...;D

wróć do początków dnia ...pierwszych postów...a później pisz kto kogo zaczepia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za PISi qtas niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 18:03
~~Szmaragdowozielony Hibiskus napisał(a): POdobno rząd rudego kłamcy przyjął zapis o mrożenie najnowszej krajowej od 2026 roku . By żyło się lepiej ROBOLOM z najniższą krajową .


Tusk będzie mroził najnowszą krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 18:13
Co ty nie powiesz????? Poważnie?????
NO POPATRZ TY POPATRZ. SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A lokatorowi z Belwederu nic nie zamrożono a nawet podniesiono pensję o równego tysiaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza