Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 19:36
teraz ''azalia''? ;D
ja tam nie wiem kiedy polityka was podzieliła ...ale pamiętam jak tutaj pisaliście o nim min. ''płaczek'' kiedy jakieś focie sobie robił z jakims politykiem...pamiętam jak tu na nim ''psy'' wieszaliście podczas jakiegoś protestu pod sądem...

jakoś nie czuć tam było ''więzów braterskich''...;D
więc kto tu jaka teraz linię obiera?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Uczep niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:01
~~Jasnobrązowy Krokus napisał(a): teraz ''azalia''? ;D
ja tam nie wiem kiedy polityka was podzieliła ...ale pamiętam jak tutaj pisaliście o nim min. ''płaczek'' kiedy jakieś focie sobie robił z jakims politykiem...pamiętam jak tu na nim ''psy'' wieszaliście podczas jakiegoś protestu pod sądem...

jakoś nie czuć tam było ''więzów braterskich''...;D
więc kto tu jaka teraz linię obiera?


Pozostaw więc Janie ludzi prywatne życie w spokoju , a co do polityki odnoś się jak UM podpowiada ..
I będzie dobrze dla wszystkich…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:09
było by tak gdyby chociażby Lucjan nie wspominał mi tu często ojca...
było by tak gdyby Lucjan sam nie naruszał w innych sprawach mojej prywatności...

wtedy by było dobrze dla wszystkich...;D
teraz jest już ''po herbatce'' ale myślę że kiedy pokaże się tu sam Lucjan z podobnym ''apelem'' i do niego wystąpisz...;D
no chyba że się mylę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 20:10
co to jest UM?...Urząd Miejski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Kuflik niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 21:31
A sukcesu jak nie było tak ni ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Żywotnik niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 22:03
~~Szarawozielony Kuflik napisał(a): A sukcesu jak nie było tak ni ma...


Jest sukcesem, największym sukcesem tego rządu są jego wyborcy, nie szanuje ich nawet ich ukochana koalicja 8* z 13 grudnia. Rząd uważa , że ich wyborcy nie są głupi, tylko głupsi. Dzisiaj premier podał,że spełnił obietnicę wyborczą miała być tania energia i jest. Patrząc na dużo większe rachunki za prąd , to tylko wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia mogą uwierzyć,że mieli mieć tanią energię i mają. Czy premier nie ma racji traktując tak swoich wyborców? Gratulacje dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia co mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Uczep niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 22:29
~~Jasnobrązowy Krokus napisał(a): było by tak gdyby chociażby Lucjan nie wspominał mi tu często ojca...
było by tak gdyby Lucjan sam nie naruszał w innych sprawach mojej prywatności...

wtedy by było dobrze dla wszystkich...;D
teraz jest już ''po herbatce'' ale myślę że kiedy pokaże się tu sam Lucjan z podobnym ''apelem'' i do niego wystąpisz...;D
no chyba że się mylę...


Piszesz że ojca ci wspomina …
przeleć tak po notatniku , a sam się zdziwisz ilekroć mnie doklejasz przy waszej wymianie …
a jurek to , a jurek tamto …
sam siebie wytarmoś za nos ..
o nawiedzonym forumowiczu nie wspomnę ,
używającym co rusz wielokrotnych odmian mego imienia ….
stało się to tak głupie , aż śmieszne jaka zawziętość głąb ma ….
wracam do dalszego oglądania „Kanarkowej reprezentacji z Bigosiarkami” …;););););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 22:48
~~Szarobrunatny Uczep napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrązowy Krokus napisał(a): było by tak gdyby chociażby Lucjan nie wspominał mi tu często ojca...
było by tak gdyby Lucjan sam nie naruszał w innych sprawach mojej prywatności...

wtedy by było dobrze dla wszystkich...;D
teraz jest już ''po herbatce'' ale myślę że kiedy pokaże się tu sam Lucjan z podobnym ''apelem'' i do niego wystąpisz...;D
no chyba że się mylę...


Piszesz że ojca ci wspomina …
przeleć tak po notatniku , a sam się zdziwisz ilekroć mnie doklejasz przy waszej wymianie …
a jurek to , a jurek tamto …
sam siebie wytarmoś za nos ..
o nawiedzonym forumowiczu nie wspomnę ,
używającym co rusz wielokrotnych odmian mego imienia ….
stało się to tak głupie , aż śmieszne jaka zawziętość głąb ma ….
wracam do dalszego oglądania „Kanarkowej reprezentacji z Bigosiarkami” …;););););)

a jasne że ''doklejam''...;D
a mam ku temu powód ...musisz o to jednak winić Lucjana...;D

kto tu jest ''nawiedzony'' a kto obsesjonatem też pytaj Lucjana...do kogo on zawsze kieruje swoje pierwsze wpisy?...do mnie
ja wiem że dzięki mnie się czegoś uczy no ale bez przesady...
może zamiast do mnie niech ruszy do książek...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza