Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasnobrązowy Krokus niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 22:57
klikło mi się niechcący ale i tak dokończę...

dlaczego nie potrafisz się oprzeć pokusie?...a może to nie pokusa a twój ''harakter'' ;D ...widzisz jak to jest ?...nawet niezaczepiany już sypiesz określeniami ''głomb'' a mnie chcesz tu krytykować?
a ty kim jesteś ...bucu...;D
ten ''buc'' to oczywiście ADEKWATNA odpowiedź w ''stylu'' Lucka...

meczyk ''bigosiary'' przegrały co jest zgodne z moimi przewidywaniami i tym że obstawiłem wygraną ''kanarków''
trzeci set to masakra...;D
jutro ''bigosiarze '' wtopią z ''pierożkami'' i będzie wery -gucio...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fit for 55 niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:20
Wiceszef MFiPR Jan Szyszko przyznał w niedzielę, że z dostępnych analiz wynika, iż wprowadzenie systemu ETS2 może mieć “poważne konsekwencje dla społeczeństwa”, a koszty wprowadzenia systemu są “nieproporcjonalnie wysokie dla krajów i społeczeństw mniej zamożnych w Unii Europejskiej, czyli takich jak Polska”.
ETS2 - element pakietu „Fit for 55”.

Następny krok to robaczki na obiad :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gwarny Olobok niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:23
~~Fit for 55 napisał(a): Wiceszef MFiPR Jan Szyszko przyznał w niedzielę, że z dostępnych analiz wynika, iż wprowadzenie systemu ETS2 może mieć “poważne konsekwencje dla społeczeństwa”, a koszty wprowadzenia systemu są “nieproporcjonalnie wysokie dla krajów i społeczeństw mniej zamożnych w Unii Europejskiej, czyli takich jak Polska”.
ETS2 - element pakietu „Fit for 55”.

Następny krok to robaczki na obiad :-)

~~Fit for 55 napisał(a): Wiceszef MFiPR Jan Szyszko przyznał w niedzielę, że z dostępnych analiz wynika, iż wprowadzenie systemu ETS2 może mieć “poważne konsekwencje dla społeczeństwa”, a koszty wprowadzenia systemu są “nieproporcjonalnie wysokie dla krajów i społeczeństw mniej zamożnych w Unii Europejskiej, czyli takich jak Polska”.
ETS2 - element pakietu „Fit for 55”.

Następny krok to robaczki na obiad :-)


Wróci Kaczy , wróci schabowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:24
Przypomnijmy kto nas tak urządził - przystąpienie przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego do grupy C-40, a także do głosowań posłów PO, SLD i PSL w Parlamencie Europejskim, gdzie poparli oni pakiet "Fit for 55".......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:27
Kto podpisał ten pakiet? Tusk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:35
~~ napisał(a): Kto podpisał ten pakiet? Tusk?


PiS i PO nas w to wpędzili.....Konfederacja stanowczo się sprzeciwiła.... Dopóki ludzie nie zrozumieją że PiS=PO a PO=PiS to będziemy brnęli w brukselski komunistyczny system.....socjal, dopłaty i coraz wyższe POdatki.....najwyższy czas opuścić eurokołchoz....!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:36
I co dalej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 8:38
~~ napisał(a): I co dalej?


Tak jak Wielką Brytania prowadzić swoją politykę.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu