Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 20:02
Ciekawa wypowiedż ministra ochrony środowiska, "woda ma tyle kosztować aby"nam"się opłaciło ją oszczędzać ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 20:06
Przecież zaraz wyjdzie Tusk na konferencji powie, że to nie prawda co podają media o prądzie i po prostu będą musieli zrobić popisowskie czystki również w mediach w kolejnych miesiącach.a tak wogole to są podejrzenia że to PIS robi ten bałagan w Bliskim Wschodzie i wogóle oni się nie myją nawet jak jest tak gorąco. Uśmiechajcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do towarzysz yana- to sem ja J niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 20:19
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a): Ciekawa wypowiedż ministra ochrony środowiska, "woda ma tyle kosztować aby"nam"się opłaciło ją oszczędzać ".


Zielony (nie)Ład i wiele innych idiotycznych regulacji Brukseli zarżnie europejską gospodarkę, co się już zresztą dzieje. Zielona ideologia brukselskich eurokomuchów upadnie tak, jak ZSRR. Tylko Europejczyków i naszej ginącej przy tym kultury szkoda... i szkoda towarzysza serowara który wierzy w takie ustroje...Nie marudzimy,uśmiechamy się,uśmiechamy....
ps.
Pamiętam jak na biologii uczono mnie, że bez dwutlenku węgla nie ma fotosyntezy.Eh czasy....w ramach redukcji CO2 wycinamy lasy a rosliny w szkalrniach dokarmiamy tym samym CO2... Takie rzeczy tylko w UE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tusk legnica niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 20:29
,,Mamy wszystko dokładnie policzone i każda z danych naszych 100 gwarancji, zostanie spełniona w pierwsze 100 dni naszego rządzenia, natychmiast i bezwarunkowo. Zlikwidujemy drożyznę, obniżymy cenę gazu i prądu o połowę, benzyna będzie po 5 zł a kwota wolna od podatku wyniesie 60 tys na rok, bo wiemy jak to zrobić. Jeszcze raz gwarantuję to państwu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Lędźwian niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 21:29
~~Jasiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonawy Ostrokrzew napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~znajomy napisał(a): Nieprawda Juras. Wystarczy że brat nie jest tępakiem by popierać twoich a już więzy poszły się je....ć


Ciekawe stwierdzenie z Doooooopki wyciągnięte , nie interesuje mnie kto z braci / rodziny popiera Jarka , a kto 8 gwiazdek z trzynastego grudnia , może być też muzułmaninem , jehowa, lub ateista, liczy się „CZŁOWIEK”, więc zajmij się swoim własnym życiem i zastanów się czy warto się tak zachowywać wypisując , steki bzdur…?
Jest takie stare dobre porzekadło
Jak ci żal mojej Doooooopki
Nastaw swoją mordeczkę ….
Może zrozumiesz …???
Chyba żeś „TŁUK”

Jak dla ciebie liczy się człowiek pokazywałeś już tutaj tyle razy że teraz już ci nikt w twoje zapewnienia nie uwierzy.


dawaj wpis choćby jeden ….
Łżesz gorzej od Tusssska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 21:43
Ty myślisz że ludzie prowadzą tu pamiętniki? Ja po prostu mam pamięć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 21:43
Ty myślisz że ludzie prowadzą tu pamiętniki? Ja po prostu mam pamięć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 22:10
Kto zostanie Królem Lemingiem Pierwszym na forum, zakłady przyjmuje Yogi pod biedrą w godzinach tak mniej więcej południe lub trochę później:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza