Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bubu niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 8:26
Yogi zaczął oszczędzać wodę i przestał się myć bo mu mycie bardzo skórę ściera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Milin niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 8:36

~~Bubu napisał(a): Yogi zaczął oszczędzać wodę i przestał się myć bo mu mycie bardzo skórę ściera.

teraz zrozumiałe skąd ten smród na forum...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny bez niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 8:37
~~Jasnożółty Milin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarny bez napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatna Acidantera napisał(a): cenzo.r jak widzę na posterunku...
smirna tawariszcz...;D

Powtórzę, co robisz ze spamem na twojej poczcie,? Nie zaśmiecaj portalu spamem zajmij się czymś pożytecznym.
wyjaśnij jakiej poczcie ...bo nic o tym nie wiem...
popierdujesz ,smród roznosisz a konkretów zero...;D

Ty to pewnie tak jak Jarosław, nie masz konta, nie masz poczty internetowej . Zacofany nie nadążasz za postępem to twój problem , nie obrażaj tych co wiedzą więcej od ciebie , Internet to nie tylko informacje z Wiki i Gogle .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Milin niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 8:49
~~Czarny bez napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnożółty Milin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny bez napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatna Acidantera napisał(a): cenzo.r jak widzę na posterunku...
smirna tawariszcz...;D

Powtórzę, co robisz ze spamem na twojej poczcie,? Nie zaśmiecaj portalu spamem zajmij się czymś pożytecznym.
wyjaśnij jakiej poczcie ...bo nic o tym nie wiem...
popierdujesz ,smród roznosisz a konkretów zero...;D
Ty to pewnie tak jak Jarosław, nie masz konta, nie masz poczty internetowej . Zacofany nie nadążasz za postępem to twój problem , nie obrażaj tych co wiedzą więcej od ciebie , Internet to nie tylko informacje z Wiki i Gogle .


nie pieprz mi tu dyrdymałów tylko pisz konkretnie...
co ty wiesz o mojej ''poczcie internetowej''? ...''wuja'' wiesz...;D

'' Nie zaśmiecaj portalu spamem zajmij się czymś pożytecznym.''
a ty co teraz robisz?...może więc zajmij się sobą a nie bezsensownym popierdywaniem tutaj bo nie ty będziesz ''oceniał '' co jest a co nie jest pożyteczne...

''nie obrażaj tych co wiedzą więcej od ciebie , ''

no to ciebie to akurat nie dotyczy...możesz się czuć bezpiecznie...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Milin niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 9:03
no...czas na STS...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Tojad niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 9:09
Zamieszki w Wielkiej Brytanii.
Angole zaczynają sie budzić. Ale dla nich jest juz za późno. Oni tak jak i francuzi już przegrali. Niedługo niemcy.
A gang olsena ze swoim lewactwem bez skrupułów sprowadza nam na głowe nowych przybyszów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wawrzyk - nie znam gościa niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 9:13
~~Cynamonowy Tojad napisał(a): Zamieszki w Wielkiej Brytanii.
Angole zaczynają sie budzić. Ale dla nich jest juz za późno. Oni tak jak i francuzi już przegrali. Niedługo niemcy.
A gang olsena ze swoim lewactwem bez skrupułów sprowadza nam na głowe nowych przybyszów.


Po 5 tyś. dolarów od łepka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona róża niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 9:15
~~Jasnożółty Milin napisał(a): ~~Czarny bez napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółty Milin napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny bez napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatna Acidantera napisał(a): cenzo.r jak widzę na posterunku...
smirna tawariszcz...;D

Powtórzę, co robisz ze spamem na twojej poczcie,? Nie zaśmiecaj portalu spamem zajmij się czymś pożytecznym.
wyjaśnij jakiej poczcie ...bo nic o tym nie wiem...
popierdujesz ,smród roznosisz a konkretów zero...;D
Ty to pewnie tak jak Jarosław, nie masz konta, nie masz poczty internetowej . Zacofany nie nadążasz za postępem to twój problem , nie obrażaj tych co wiedzą więcej od ciebie , Internet to nie tylko informacje z Wiki i Gogle .

nie pieprz mi tu dyrdymałów tylko pisz konkretnie...
co ty wiesz o mojej ''poczcie internetowej''? ...''wuja'' wiesz...;D

'' Nie zaśmiecaj portalu spamem zajmij się czymś pożytecznym.''
a ty co teraz robisz?...może więc zajmij się sobą a nie bezsensownym popierdywaniem tutaj bo nie ty będziesz ''oceniał '' co jest a co nie jest pożyteczne...

''nie obrażaj tych co wiedzą więcej od ciebie , ''

no to ciebie to akurat nie dotyczy...możesz się czuć bezpiecznie...;D


Pajac , spamuje na forum, innych poucza , Jasiu nie denerwuj się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu