Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~wygrany wyborca 15X niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 12:21
~~Jasnoróżowa Róża napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wygrany wyborca 15X napisał(a): W O L N O Ś Ć W Y G R A Ł E M !!!

A jeszcze nie dalej jak trzy dni temu płakałeś że moderator tnie posty.....taka to twoja wolność :-)...... Mówią ci co masz jeść, czym palić, jak myślec a ty wolność wygrałeś :-)


Fakt , Benio nie jest zbyt lotny , tnie na oślep , ale Kaczy już nie rządzi i już nigdy nie będzie . Jak tu nie uśmiechać się , no jak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Rozpław niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 12:31
~~wygrany wyborca 15X napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoróżowa Róża napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wygrany wyborca 15X napisał(a): W O L N O Ś Ć W Y G R A Ł E M !!!

A jeszcze nie dalej jak trzy dni temu płakałeś że moderator tnie posty.....taka to twoja wolność :-)...... Mówią ci co masz jeść, czym palić, jak myślec a ty wolność wygrałeś :-)


Fakt , Benio nie jest zbyt lotny , tnie na oślep , ale Kaczy już nie rządzi i już nigdy nie będzie . Jak tu nie uśmiechać się , no jak ?


Piniendzy nie ma. Jak tu nie uśmiechać się, no jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 12:57
No piniendzy nie ma, ale PIS pogoniony ;)
Wiek emerytalny nieuchronnie w górę, ale uśmiechnięta Polska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papa sztam niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 13:58
Julia Szeremeta wśród kobiet już wygrała! Teraz w olimpijskim finale zmierzy się z 30-letnim Lin Yu-Tingiem, czyli mężczyzną, który podaje się za kobietę. Innymi słowy, żeby kobieta zdobyła złoto to musi na koniec pobić mężczyznę. Do takich absurdów i wypaczeń rywalizacji sportowej doprowadziła chora, globalistyczna apropaganda, która próbuje zawładnąć dzisiejszym światem.

Już w sobotę trzymamy kciuki za Julię, która może zdobyć nie tylko złoty medal Igrzysk Olimpijskich, ale również pokonać ten fałsz, obłudę i łamanie zasad fair-play. Kibicuję z całą mocą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Kuningamia niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 13:59
wielokrotnie pisałem profesorze edukacji z DM …
ważne że rozumiesz o co mi chodzi , a czy składnie , czy nie składnie , brzydko , czy ładnie ..;)
interesuje mnie najmniej …
ważne że z kulturą i bez obrazy …
a jeszcze wczoraj pisałeś o wyjazdach w prywatność…
a dzisiaj….???
brak argumentacji i podstawowego wychowania …
zaczynasz szydzić…
Jak ci Brokatu brakuje , chętnie podeślę…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Kuningamia niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 14:03
~~Papa sztam napisał(a): Julia Szeremeta wśród kobiet już wygrała! Teraz w olimpijskim finale zmierzy się z 30-letnim Lin Yu-Tingiem, czyli mężczyzną, który podaje się za kobietę. Innymi słowy, żeby kobieta zdobyła złoto to musi na koniec pobić mężczyznę. Do takich absurdów i wypaczeń rywalizacji sportowej doprowadziła chora, globalistyczna apropaganda, która próbuje zawładnąć dzisiejszym światem.

Już w sobotę trzymamy kciuki za Julię, która może zdobyć nie tylko złoty medal Igrzysk Olimpijskich, ale również pokonać ten fałsz, obłudę i łamanie zasad fair-play. Kibicuję z całą mocą!


Powinna nastąpić szybka reakcja rządu , Donald niech ustali która to baba Śmieszek , czy Biedroń , i go do ringu za Szeremetę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Laurowiśnia niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 14:12
~~Sinoniebieska Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Papa sztam napisał(a): Julia Szeremeta wśród kobiet już wygrała! Teraz w olimpijskim finale zmierzy się z 30-letnim Lin Yu-Tingiem, czyli mężczyzną, który podaje się za kobietę. Innymi słowy, żeby kobieta zdobyła złoto to musi na koniec pobić mężczyznę. Do takich absurdów i wypaczeń rywalizacji sportowej doprowadziła chora, globalistyczna apropaganda, która próbuje zawładnąć dzisiejszym światem.

Już w sobotę trzymamy kciuki za Julię, która może zdobyć nie tylko złoty medal Igrzysk Olimpijskich, ale również pokonać ten fałsz, obłudę i łamanie zasad fair-play. Kibicuję z całą mocą!


Powinna nastąpić szybka reakcja rządu , Donald niech ustali która to baba Śmieszek , czy Biedroń , i go do ringu za Szeremetę


Jakiego rządu ? Polska ma jakiś rząd ? Czy Polskie są dwie główne partie polityczne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Buk niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 14:44
~~Sinoniebieska Kuningamia napisał(a): wielokrotnie pisałem profesorze edukacji z DM …
ważne że rozumiesz o co mi chodzi , a czy składnie , czy nie składnie , brzydko , czy ładnie ..;)
interesuje mnie najmniej …
ważne że z kulturą i bez obrazy …
a jeszcze wczoraj pisałeś o wyjazdach w prywatność…
a dzisiaj….???
brak argumentacji i podstawowego wychowania …
zaczynasz szydzić…
Jak ci Brokatu brakuje , chętnie podeślę…


kiedy ty przestaniesz to swoje bezsensowne pieprzenie...;D
od rana mnie tu nie było a co widzę ?...zaczepki...wcześniejsze wpisy odnoszące się do czyichś tam postów ale w sumie kierowane do mnie...
zejdź na ziemię ,zacznij więcej czasu poświęcać sobie ...chociażby na edukację...;D
po ''wuja'' do mnie wracasz ?...a o argumentach i podstawach wychowania to raczej jesteś w ''ogonie '' tych którzy mogą o tym wspominać...
ja robię ''wyjazdy w prywatność''...a co ty robisz w nawet ostatnim wpisem?
to że sobie kpię z ciebie i brata?...jak tego nie robić jak się czyta te wasze ''pierdy'' o prawnikach i hakerach?...o tych Lucjanowych''prostych procedurach''...;D +
a co do brokatu Jurek...mnie tam brokat nie jest potrzebny ale ty chłopie komu to chcesz się pochwalić ile to razu na ryby pojechałeś?...mnie?...nie Jurek -ty masz parcie na świecznik ,pokazówka nawet z tym biegiem o 5 stówek...;D
tak jak kiedyś z tymi euro na pogorzelców...
więc myśl co piszesz...
ja teraz śmigam do STS-u bo rano nie miałem czasu...
zainwestuję te słynne ''dwa zyle''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza