Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasio niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 14:32
Yes , yes , yes …!!
mamy to srebro nasze …!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twoja była niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 14:48
~~Granatowa Konwalia napisał(a): chłopcy i dziewczęta...
luzik ...
siatkówka się zaraz zacznie...proponuję zrobić sobie kawę -jak ja - i legnąć sobie na kanapie ...jak ja...

później będzie czas na to byście opróżnili gruczoły jadowe...;D

"Zbyszku" co u twojego syna . Kiedy go przeprosisz????? "tatusiu " ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Śnieguliczka niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 14:51
Kiedy Julia Szeremeta walczy z tym facetem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Agrest niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 14:52
Śmieszny „Zbysio” , nie przeprosi „ EGO”N
nie pozwala ..!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 14:55
~~Zbyszek napisał(a): Nie przesadzaj z tą twoją ,,przyzwoitością'' Musi z nią być nieciekawie skoro boisz się zalogować .
Twoja ,,przyzwoitość ''dawno legła w gruzach . Zostań w przestrzeni swoich ,,salonów''
Wiemy też od dawna na czym polega ,,przyzwoitość '' Lucjana kiedy wyzywa innych od ''gnid '' i kanalii'' Znamy też ,,przyzwoitość '' jego brata który sypie a raczej sypał ,,, frajerami '' bo teraz mu rura zmiękła i już nie jest taki szybki .

O tobie napiszę że jesteś człowiekiem podłym , nikczemnym , gnidą która się przykleiła do Jurka i Lucjana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Agrest niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 15:17
#TVNKłamie To nie jedyne kłamstwo TVN. Były ich tysiące, dziesiątki tysięcy. Celem - zdyskredytowanie Rządu PIS i umożliwienie dojścia do władzy Tuskowi i #Koalicji13Grudnia
Teraz TVN niech zwróci straty Grupie Orlen, która z tego tytułu poniosła straty giełdowe i wizerunkowe oraz akcjonariuszom. Pan Daniel Obajtek powinien wnieść pozew o zniesławianie..!

Kto nie wierzy, może sposobem na „YNTELYGENTA”
co to szkiełka nie opuścił ….
sobie „wyguglować”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zachar niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 15:21
~~Bakłażanowy Agrest napisał(a): #TVNKłamie To nie jedyne kłamstwo TVN. Były ich tysiące, dziesiątki tysięcy. Celem - zdyskredytowanie Rządu PIS i umożliwienie dojścia do władzy Tuskowi i #Koalicji13Grudnia
Teraz TVN niech zwróci straty Grupie Orlen, która z tego tytułu poniosła straty giełdowe i wizerunkowe oraz akcjonariuszom. Pan Daniel Obajtek powinien wnieść pozew o zniesławianie..!

Kto nie wierzy, może sposobem na „YNTELYGENTA”
co to szkiełka nie opuścił ….
sobie „wyguglować”.


Co to za bełkot , ja po 6 miesiącach w Polsce lepiej piszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 15:28
odpowiedziałem ci Jurek na te twoje brednie ale ''mordor'' ni puścił pomimo mojej kultury wypowiedzi z jaką ci odpowiedziałem ...
ale wszystko ci powtórzę po meczu bo obstawiłem ręczną -Francja z Norwegią typując wygraną Norwegii za 1.90

a więc cierpliwości ...;D

a ty tam od ''Zbyszka'' nie bierz tego do siebie bo to była odpowiedź kierowana do tego typa z koziej dupy czego jaka widzę nie ogarnąłeś swoją ''fasolką''...;D

nara...do później...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza