Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 16:29
~~siostra Bożenka napisał(a): Luzujcie bracia ,kancelarie czekają na takich jak wy. Jeśli już musicie odpowiadać , to róbcie to z kulturą .

A u was w zakonie "siostro " jaka jest kultura , wyspowiadałaś się "siostrzyczko ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 16:41
''akacja'' czy jak ci tam...
a skąd wiesz czy to nie pisał ich,,znajomy''?
bo widzisz ...ja do pewnego momentu nawet nie wiedziałem o istnieniu tego brata a to chyba sam Jurek powiedział mi że to o ile pamiętam inwalida...
i nie łżyj że ja pisałem o ''folksdojczach '' bo ktoś o tym pisał wcześniej...
ja pisałem faktycznie by zamiast tu się ''produkować '' Jurek niech posprzątał plac Niemcowi...
a jak macie jakieś wątpliwości to proponuję przeprowadzić ''ślidztwo''...

masz coś do dodania?
no jak?...nadal oczekujecie podania faktów czy jednak nie bo rajtki wam falują a wiecie że piszę prawdę której nie będziecie w stanie zaprzeczyć...;D
a to że do tej chwili tego nie zrobiłem to tylko przez to że lubię patrzeć na waszą bezradność i strach przed wyjściem na wierzch jacy to wy jesteście ''kryształowi''...jacy to wy ''kulturalni''...;D

Norweżki wygrały więc tylko jeszcze ''kanarki'' muszą mi wygrać meczyk ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rusałek niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 16:43
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~siostra Bożenka napisał(a): Luzujcie bracia ,kancelarie czekają na takich jak wy. Jeśli już musicie odpowiadać , to róbcie to z kulturą .

A u was w zakonie "siostro " jaka jest kultura , wyspowiadałaś się "siostrzyczko ".

Większa niż u ciebie towarzyszu na Kremlu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska szałwia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:08
~~Granatowa Konwalia napisał(a): ''akacja'' czy jak ci tam...
a skąd wiesz czy to nie pisał ich,,znajomy''?
bo widzisz ...ja do pewnego momentu nawet nie wiedziałem o istnieniu tego brata a to chyba sam Jurek powiedział mi że to o ile pamiętam inwalida...
i nie łżyj że ja pisałem o ''folksdojczach '' bo ktoś o tym pisał wcześniej...
ja pisałem faktycznie by zamiast tu się ''produkować '' Jurek niech posprzątał plac Niemcowi...
a jak macie jakieś wątpliwości to proponuję przeprowadzić ''ślidztwo''...

masz coś do dodania?
no jak?...nadal oczekujecie podania faktów czy jednak nie bo rajtki wam falują a wiecie że piszę prawdę której nie będziecie w stanie zaprzeczyć...;D
a to że do tej chwili tego nie zrobiłem to tylko przez to że lubię patrzeć na waszą bezradność i strach przed wyjściem na wierzch jacy to wy jesteście ''kryształowi''...jacy to wy ''kulturalni''...;D

Norweżki wygrały więc tylko jeszcze ''kanarki'' muszą mi wygrać meczyk ...

Jak się ma przed sobą taką sztukę to trudno jest zachować kulturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Kasztanowiec niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:22
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~siostra Bożenka napisał(a): Luzujcie bracia ,kancelarie czekają na takich jak wy. Jeśli już musicie odpowiadać , to róbcie to z kulturą .

A u was w zakonie "siostro " jaka jest kultura , wyspowiadałaś się "siostrzyczko ".

Widziałaś kulturalnego pisowca albo pełowca? Oni maja we krwi wyzwiska i plucie na innych.
Ale tak naprawdę grają do jednej bramki a cały ten powyższy cyrk to żeby zamaskować że: Sukcesów jak nie było tak nie ma!
To co tam tusku ostatnio nam zabrał a dał ukraińcom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karotka ogrodowa niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:34
A nie dziwi nikogo to że ani Jurek ani Lucjan nie piszą wprost o tym by w końcu podać te fakty? Jeśli bym czuł się czysty to od razu bym tego zażądał .Zaprzeczył bym przynajmniej oczekując odpowiedzi. Widocznie jednak bracia wiedzą o tym że sami tu robili chlew i teraz pojawił się u nich strach przed tym że upadnie ich mit który i tak sami kreują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Kolendra niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:35
~~Ciemnoturkusowy Kasztanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~siostra Bożenka napisał(a): Luzujcie bracia ,kancelarie czekają na takich jak wy. Jeśli już musicie odpowiadać , to róbcie to z kulturą .

A u was w zakonie "siostro " jaka jest kultura , wyspowiadałaś się "siostrzyczko ".
Widziałaś kulturalnego pisowca albo pełowca? Oni maja we krwi wyzwiska i plucie na innych.
Ale tak naprawdę grają do jednej bramki a cały ten powyższy cyrk to żeby zamaskować że: Sukcesów jak nie było tak nie ma!
To co tam tusku ostatnio nam zabrał a dał ukraińcom?


Też jestem ciekawy , mów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:36
www.money.pl/gospodarka/polska-ma-najdrozszy-prad-w-europie-przemysl-podnosi-alarm-to-grozi-katastrofa-7056852056554016a.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza