Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Blond Ogórecznik niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 11:34
~~Eee napisał(a): O i autorytet się odezwał:)
POtwierdzisz, że od Kaczyńskiego nie brałeś 13 emerytury i 500+ od Kaczyńskiego też?


potwierdzam...nie brałem od szczerbatego dziada 13 emerytury i żadnego 500+ tym bardziej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 11:45
~~Blond Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a): O i autorytet się odezwał:)
POtwierdzisz, że od Kaczyńskiego nie brałeś 13 emerytury i 500+ od Kaczyńskiego też?


potwierdzam...nie brałem od szczerbatego dziada 13 emerytury i żadnego 500+ tym bardziej...


Udowodnij:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 11:46
Brał brał a teraz zaciemnia, hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Ogórecznik niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 11:52
jasne ...jeszcze ŻĄDAJ...HAHAHAHAHAHAH

jakim trzeba być ograniczonym w myśleniu żeby twierdzić że dziaders z Żoliborza dał komukolwiek 13-ę ...
ale ok.
skoro dał to skąd on wysupłał tą kasę?

ze swojego konta? ;D ...no ?...który odpowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 12:08
~~Blond Ogórecznik napisał(a): jasne ...jeszcze ŻĄDAJ...HAHAHAHAHAHAH

jakim trzeba być ograniczonym w myśleniu żeby twierdzić że dziaders z Żoliborza dał komukolwiek 13-ę ...
ale ok.
skoro dał to skąd on wysupłał tą kasę?

ze swojego konta? ;D ...no ?...który odpowie?


Brałeś brałeś od Kaczyńskiego i mało cię obchodziło skąd wziął:)
Na STSie nikt nie pytał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Platan niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 12:11
~~Blond Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a): O i autorytet się odezwał:)
POtwierdzisz, że od Kaczyńskiego nie brałeś 13 emerytury i 500+ od Kaczyńskiego też?


potwierdzam...nie brałem od szczerbatego dziada 13 emerytury i żadnego 500+ tym bardziej...

Ja na pewno nie brałem ponieważ jestem w wieku produkcyjnym .tym bardziej 500 plus bo mój syn ma 30 lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 12:27
Brał nie brał i tak kula w łeb się należy. Za całokształt . To oczywiste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znowu PiS niezalogowany
13 sierpnia 2024r. o 12:31
"Od początku sierpnia z jeziora Dzierżno Duże oraz Kanału Gliwickiego wyłowiono już ponad 21 ton śniętych ryb......
Najnowszy monitoring wykonano w poniedziałek o 13:30. Pokazał, że ryby dalej umierają, zaobserwowano ryby w stanie agonalnym” – wskazuje Jacek Adamarek z koła Polskiego Związku Wędkarskiego Dzierżno Duże....."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza