Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 20:17
Słusznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 20:30
~~Marchewkowy Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurgen z Hamburga napisał(a): ~~Marchewkowy Omieg napisał(a): Ktoś napisał: ~~Koralowy Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tabaczkowa Cynia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Koralowy Omieg napisał(a): wczoraj pisałeś że musisz je spalić więc musiałeś je nosić....
a to o czym piszesz to nie alergia a grzybica bo trzeba było wcześniej je częściej prać to dzisiaj byś nie miał problemu...;D


Widzisz jak manipulujesz od rana , po pierwsze nie pisałem że muszę spalić , tylko może spalić , po drugie nie odnosiłem się do ciebie , pokaż mi wpis gdzie ciebie nazwałem w ten sposób ..??
a ty już wyjeżdżasz , z grzybicą ..
Może zadbaj by ta właśnie nie zaatakowała ci fasolki ;);)

nie przeżywaj chłopie...;D
nie moją wina jest to że nie zachowujesz pewnej stylistyki i jak widzę nie rozumiesz pewnych jej z zasad...
gdzie się odnosiłeś do mnie?...oczywiście przez przypadek napisałeś o obstawianiu...;D... oczywiście...
a gdzie ja napisałem że tak mnie nazwałeś?...wskaż to miejsce...

a to z grzybicą to pewien wniosek...wniosek logiczny ...wiesz co to logika?
skoro piszesz o onucach to chyba je nosiłeś bo skąd by były u ciebie?...no chyba że to zdobycz wojenna spod Charkowa...;D
pomyśl też...czy stopy podatne są na alergię?...możliwe ale skąd ona się bierze? ...najczęściej z brudu...
co je najczęściej atakuje?...grzybica po tym kimś kto wcześniej kto nosił ...
myśl co piszesz a nie wpadasz w jakieś chore emocje...a jak jesteś nadpobudliwy to może jakieś leki ci pomogą...;D

Ha ha ha , ty nawet nie uruchamiasz tej swojej „FASOLKI” , logiczne jest że każdy żołnierz w czasach
komunistycznych po powołaniu do służby wojskowej
otrzymywał , skarpeciochy , lub onuce Nowe ,
podstawowych wiadomości nie posiadasz ,
choć powinieneś, czy rodzic nie przekazał ..?
wypisując tu o brudzie , grzybicy , zrób fotkę paznokci
u nóg , w 100% rozpoznam czy masz grzybicę



Grzybicę pochwy też rozpoznasz ?

A masz ..??


Nie wiem , to ty się na tym znasz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 20:39
To ty nie wiesz co masz między nogami? Czy zależy to od okoliczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 20:39
To ty nie wiesz co masz między nogami? Czy zależy to od okoliczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mocny korzeń niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 20:55
~~ napisał(a): To ty nie wiesz co masz między nogami? Czy zależy to od okoliczności.


Wiem ,wiem , matki spytaj dlaczego po kakale bierze mi go do ust ? Czy zależy to od okoliczności , czy od upodobań .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 20:59
Od upodobania. Lubi makaron nitki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mocny korzeń niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 21:01
~~Mocny korzeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): To ty nie wiesz co masz między nogami? Czy zależy to od okoliczności.


Wiem ,wiem , matki spytaj dlaczego po kakale bierze mi go do ust ? Czy zależy to od okoliczności , czy od upodobań .?


W kakao to ciebie dymaja codziennie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 21:11
Nie każdy ma upodobania podobne twoim więc po co ta gadka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza