Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

22745
oprych
17 sierpnia 2024r. o 7:08
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biała Hortensja napisał(a): Ourwa nie wieżę. Ten cymbał ogłosił igrzyska zamiast chleba . Jeden z najbogatszych krajów świata Norwegia właśnie zrezygnowała z organizacji zimowych igrzysk olimpijskich bo TA Impreza NIGDY SIĘ NIE ZWRAC. Ale może jakieś ...ny leming to łyknie.Zastosowana autokorekta


Polska będzie starała się o organizację letniej edycji Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku – decyzję tę ogłosił Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Ministrem Sportu i Turystyki Kamilem Bortniczukiem i Prezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego Radosławem Piesiewiczem.

Deklaracja padła podczas II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem. – Po konsultacjach z Polskim Komitetem Olimpijskim, Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz stroną rządową, chcę powiedzieć, że jest naszą ambicją i zamiarem, aby rozpocząć starania o letnie igrzyska olimpijskie w naszym kraju w roku 2036 – powiedział Prezydent RP Andrzej Duda

PYTANIE DO PISICH NIEDOROZWOJI

Skoro naszą ambicją była organizacja igrzysk w 2036 roku, to dlaczego taką ambicją nie może być organizacja igrzysk w 2040 roku? Co? Bo wtedy ogłosił to Prezydent Duda, a teraz robi to Premier Tusk?



Bo to idioci są. Jak jeden tak i drugi.
Te pieniądze powinni w gospodarkę wyładować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 7:43
dobrze wiesz że to tylko kolejne info pod publikę...
nie takie bzdury ''ciemny lud kupował''...
chociażby kolarze torowi...gdzie trenują? ...w Lizbonie ...
dlaczego? bo w Polsce jedyny w miarę przyzwoity wielodrom jest gdzieś pod Wawą ...
przecież tego we Wrocku nie można zaliczać do obiektu o nawet średnim poziomie ...widownia na chyba 250 osób a reszta jaka tam się może pomieścić czyli około 2000 osób na usypanych ziemnych skarpach...;D

zresztą Polacy ubożeją na potęgę...gospodarka pada na ryj...
ale to wszystko nieważne według zasady -dostaniecie igrzyska nie będziecie czuć głodu...;D

teraz poczytam to co wczoraj tu ''spłodzono'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:03
Na czele Ukrainian Railways Cargo Poland stanął Mykhailo Plastun, który był wcześniej zamieszany w skandal związany z praniem pieniędzy – firma Sumyavtogaz wyprowadziła nielegalnie 74 miliony hrywien z budżetu w ramach zwrotu podatku VAT. Współpracował także m.in. z Witalijem Kropaczowem, tzw. „królem węgla”, przy przejmowaniu majątku po upadku rządów Janukowycza......Powiązania Plastuna m.in. z Antonem Heraszczenko czy Arsenem Awakowem pomogły mu jednak utrzymać swoją pozycję, dzięki czemu Plastun zdołał kontynuować swoją karierę....Powołanie Plastuna na stanowisko szefa ukraińskich kolei Cargo Poland LLC wywołało kontrowersje ze względu na jego wątpliwą przeszłość. Mimo wszystko pozostaje on na swoim stanowisku....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Róża niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:04
Jak widać swój swojego zawsze znajdzie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:11
~Jak wytresować niezalogowany
9 godz. 7 min. temu
~~ napisał(a): Czyli wierszyka o prawym i prawdomównym Lucjanie jednak nie będzie. Dlaczego? Bo jednak jesteś kmiotem marnym .


Trzymaj się z daleka od ludzi ,
którzy nie dość , że nie przyznają się do błędów ,
to jeszcze zrzucają na innych

właśnie tak...dlatego odsunąłem się od takich jak panm czy Lucek ....
tacy jak oni posuną się do najbardziej ordynarnego nawet łgarstwa nie bacząc na to w jakim świetle sami siebie stawiają...
czytałem te wczorajsze bzdety o serkach i innych zapłatach ...
ile tam jest łgarstw i manipulacji ...;D ...chłopcy już sami się w tym burdelu jaki stworzyli pogubili...;D
jeden drugiemu zaprzecza ,inny coś tam niby potwierdza a wszystko to to popis głupoty i tego jak nisko upadli...łatwo to mógłbym udowodnić jakimi łgarzami są takie dupki jak grubas czy jego ''dokumentalista'' ...;D
jesteście obrzydliwymi łgarzami...;D
i tępakami do kwadratu bo nawet wspólnej wersji nie potrafiliście omówić...

(wkleję wam dupki co nieco po powrocie z STS-u....właśnie na takich jak wy mam swój ipn-ek ...;D )

widziałem też produkcje ''wierszoklety''...;D
typ strasznie monotematyczny, strasznie ograniczony...a może ociężały też umysłowo ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:17
Czy każdy temat musi posłużyć do publicznego rozliczania Lucków, Jurków itd. ? Może coś w temacie sukcesów obecnego rządu albo ich ostatniego popisu z "Cargo" o którym wyżej wspomniałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Puszkinia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:39
wkleję wam dupki co nieco po powrocie z STS-u....właśnie na takich jak wy mam swój ipn-ek ...;D )

widziałem też produkcje ''wierszoklety''...;D
typ strasznie monotematyczny, strasznie ograniczony...a może ociężały też umysłowo ? ;D

Oprócz tematu STS i takich jak powyżej uciekają
tematy ważne , i bardzo ważne , gospodarka krajowa i światowy niestabilny marsz ku biedzie , a Jasiu IPNkiem straszy , choć to w moim odczuciu
zwykły kapownik , za czasów najgłębszej komuny
używano takich Jasiów do …
zacytuję , uprzejmie informuję że Kowalski ….
zwykli kapusie , więc poluzuj gumę w majtochach
Jasio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bambusowe witki niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 8:49
Może to baba ten Jasio
złapać jak za drugiej światowej ,wciągnąć do
najbliższej sutereny, ogolić i będzie każdy wiedział co to za yntelygent ;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza