Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnofioletowy Rumianek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 9:41
Jaka trzeba być mendą żeby żyć po to aby prowadzić swój ipenek.
Donosy i ciąganie po sądach.
Życie się kończy a tu nic dobrego za sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta cebula niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:13
~~To sem ja napisał(a): Czy każdy temat musi posłużyć do publicznego rozliczania Lucków, Jurków itd. ? Może coś w temacie sukcesów obecnego rządu albo ich ostatniego popisu z "Cargo" o którym wyżej wspomniałem?

Ten zagubiony Jan we wszystkich tematach zakłada swoje , ta" Naparstnica" idealnie oceniła siebie, celowo " oceniła " nie obrażając kobiet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Cynia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:21
~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a): ~Jak wytresować niezalogowany
9 godz. 7 min. temu
~~ napisał(a): Czyli wierszyka o prawym i prawdomównym Lucjanie jednak nie będzie. Dlaczego? Bo jednak jesteś kmiotem marnym .


Trzymaj się z daleka od ludzi ,
którzy nie dość , że nie przyznają się do błędów ,
to jeszcze zrzucają na innych

właśnie tak...dlatego odsunąłem się od takich jak panm czy Lucek ....
tacy jak oni posuną się do najbardziej ordynarnego nawet łgarstwa nie bacząc na to w jakim świetle sami siebie stawiają...
czytałem te wczorajsze bzdety o serkach i innych zapłatach ...
ile tam jest łgarstw i manipulacji ...;D ...chłopcy już sami się w tym burdelu jaki stworzyli pogubili...;D
jeden drugiemu zaprzecza ,inny coś tam niby potwierdza a wszystko to to popis głupoty i tego jak nisko upadli...łatwo to mógłbym udowodnić jakimi łgarzami są takie dupki jak grubas czy jego ''dokumentalista'' ...;D
jesteście obrzydliwymi łgarzami...;D
i tępakami do kwadratu bo nawet wspólnej wersji nie potrafiliście omówić...

(wkleję wam dupki co nieco po powrocie z STS-u....właśnie na takich jak wy mam swój ipn-ek ...;D )

widziałem też produkcje ''wierszoklety''...;D
typ strasznie monotematyczny, strasznie ograniczony...a może ociężały też umysłowo ? ;D

Co zrobisz jak dostaniesz odpowiedź z obelgami na twoje obelgi, pobiegniesz ze skanami na skargę do redakcji czy będziesz skomlał że ty niewiniątko a ciebie obrażaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:28
Obietnice „ 100 konkretów na 100 dni ” ,,Mamy wszystko dokładnie policzone i każda z danych naszych 100 gwarancji, zostanie spełniona w pierwsze 100 dni naszego rządzenia, natychmiast i bezwarunkowo. Zlikwidujemy drożyznę, obniżymy cenę gazu i prądu o połowę, benzyna będzie po 5,19 zł, a kwota wolna od podatku wyniesie 60 tyś. na rok, bo wiemy jak to zrobić. Jeszcze raz gwarantuję to państwu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:31
Wina Obajtka, że Tusk przed wyborami obiecał po 5,19, nie mając ani rozpoznania , ani chęci....strzelał...może część wyborców uwierzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:40
~~Szarozielona Cynia napisał(a): ~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a): ~Jak wytresować niezalogowany
9 godz. 7 min. temu
~~ napisał(a): Czyli wierszyka o prawym i prawdomównym Lucjanie jednak nie będzie. Dlaczego? Bo jednak jesteś kmiotem marnym .


Trzymaj się z daleka od ludzi ,
którzy nie dość , że nie przyznają się do błędów ,
to jeszcze zrzucają na innych

właśnie tak...dlatego odsunąłem się od takich jak panm czy Lucek ....
tacy jak oni posuną się do najbardziej ordynarnego nawet łgarstwa nie bacząc na to w jakim świetle sami siebie stawiają...
czytałem te wczorajsze bzdety o serkach i innych zapłatach ...
ile tam jest łgarstw i manipulacji ...;D ...chłopcy już sami się w tym burdelu jaki stworzyli pogubili...;D
jeden drugiemu zaprzecza ,inny coś tam niby potwierdza a wszystko to to popis głupoty i tego jak nisko upadli...łatwo to mógłbym udowodnić jakimi łgarzami są takie dupki jak grubas czy jego ''dokumentalista'' ...;D
jesteście obrzydliwymi łgarzami...;D
i tępakami do kwadratu bo nawet wspólnej wersji nie potrafiliście omówić...

(wkleję wam dupki co nieco po powrocie z STS-u....właśnie na takich jak wy mam swój ipn-ek ...;D )

widziałem też produkcje ''wierszoklety''...;D
typ strasznie monotematyczny, strasznie ograniczony...a może ociężały też umysłowo ? ;D

Co zrobisz jak dostaniesz odpowiedź z obelgami na twoje obelgi, pobiegniesz ze skanami na skargę do redakcji czy będziesz skomlał że ty niewiniątko a ciebie obrażaj

no to dawaj...;D
jedną łajzę przeczołgałem po korytarzu sądowym i później tu się płaszczył na forum ...;D
ja ty nikogo od kanalii ,gnid i parów nie wyzywałem w przeciwieństwie do Lucusia ...
ja tu nie łgałem jak on by później się do tego publicznie przyznać...
ja tu nie pisałem oszczerstw jak jego gruby przyjaciel by później tu publicznie przepraszać...do drugiego takiego przypadku do dzisiaj się nie przyznał...;D
ja tu nie łgałem jak jego ''dokumentalista'' który z grubasem już się pogubili w tych swoich łgarstwach...

to jest mój osobisty sukces że tak jak kiedyś pozbyłem się ze swojego otoczenia ludzi ze strony których niczego dobrego nie można oczekiwać...;D
to dno...totalne dno przed którym każdego otwarcie ostrzegam...

a teraz jęczcie ,lamentujcie ...
wasze jęki są dla mnie niczym ukłucie komara...tyle że ja mam skórę nosorożca i byle kto nie jest w stanie mnie ukąsić...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Żylistek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:40
To nieprawda, że donald obiecał benzynę PO 5,19. To jest cwaniaczek z miodem w uszach, kuty na cztery kopytka... On powiedział, że gdyby teraz był Premierem, to benzyna byłaby PO 5,19, a prąd tańszy o połowę... Ale, że wtedy nie był Premierem, to mógł wszystko obiecać tą metodą, otumanionej gawiedzi. Teraz, on powie, że jest już inna sytuacja niż wtedy i oczywiście z winy PiSu, więc benzyna nie tylko nie będzie PO 5,19, ale konieczne były POdwyżki prądu, gazu, itd. Załapali jak to się robi? Ja też mogę Powiedzieć, że gdybym ja teraz był Premierem, to coś tam, coś tam, by było. Każdy może to powiedzieć, że gdyby on teraz był Premierem, to: i tutaj wykropkowana linia do wstawienia dowolnej marchewki dla osłów .... A zatem sposób w jaki to POwiedział, już wtedy świadczył o tym, że tak nie będzie :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:47
Beata też obiecywał że nowych podatków nie będzie. No i zapomniała o obietnicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.