Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnoczekoladowy Ostrokrzew niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 22:36
~~siostra Bożenka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoczekoladowy Ostrokrzew napisał(a): Jak zmuszony jesteś do głębokiego tłumaczenia się…
mi nie musisz Litościwy chłopaku …
jest jedno pewne jak dwa dodać dwa równa się cztery,
wskaż choć jednego prawdziwego faceta który zbiera
dowody na drugiego …??
dlaczego notatnik nazywany jest kapownikiem , a nie urojonym prywatnym IPNkiem , bo utworzył go kapuś -kapusta … a może się mylę Janie …?
to mnie popraw …


Mylisz się , jesteście obaj tacy sami .Tylko mi brata , znów w zimowych sandałach żal. Ech ta braterska więź.


Pozwolili dzisiaj opuścić ośrodek…?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Łubin niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 22:57
~~Ciemnoczekoladowy Ostrokrzew napisał(a): Jak zmuszony jesteś do głębokiego tłumaczenia się…
mi nie musisz Litościwy chłopaku …
jest jedno pewne jak dwa dodać dwa równa się cztery,
wskaż choć jednego prawdziwego faceta który zbiera
dowody na drugiego …??
dlaczego notatnik nazywany jest kapownikiem , a nie urojonym prywatnym IPNkiem , bo utworzył go kapuś -kapusta … a może się mylę Janie …?
to mnie popraw …

ja ci nie muszę nic tłumaczyć...
ty sam uważasz to za jakieś wydumane tłumaczenie a ja tylko walę ci prawdę o tobie i Lucusiu...
potraktuj to jaką darmową terapię...
jaki facet zbiera dowody na drugiego?....a no taki który jak ja chce pokazać waszą obłudę i jak potraficie kłamać...

według ciebie to ''kapownik'' a niby zrzuty Lucjana to co?...moje się mi przydały by w końcu po ostrzeżeniach udupić tą forumową łajzę ...a Lucuś swoje ''zrzuty'' może nabić na gwoździa w wychodku...
po co pytam Lucusiowi ''zrzuty''?...przecież zapowiadał wizytę z nimi na komendzie?...czyżby więc ''kapusta''? ;D
popraw mnie jeśli się mylę? ;D
popatrz Juruś jak tu łacha drą z tych twoich ''zimowych sandałow''...;D ...z tych twoich idio.ty.zmów w typie ''kancelarii''
a przecież tyle razy się tu wygłupiłeś wręcz ośmieszyłeś pisząc o czymś czego sensu sam nie rozumiałeś a chciałeś zabłysnąć...może więc lepiej chłopie nie oszczędzaj na zakupie brokatu tylko go kup, posyp się i będziesz błyszczał nie wystawiając się na pośmiewisko...
to taka rada na marginesie ...z dobrego serca ,z miłosierdzia na jakie i ty i Lucjan odrobinkę zasługujecie...;D

masz coś do dodania? ...jak co to pisz...
rano będę miał co poczytać do kawy...;D


a wiesz że przed chwilą Sinner mi wygrał kupon...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Suchodrzew niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 8:49
popatrz Juruś jak tu łacha drą z tych twoich ''zimowych sandałow''...;D ...z tych twoich idio.ty.zmów w typie ''kancelarii''



Moich …, kto jak nawiedzony komentował
jakiegoś chorego psychopatę , ciesząc się przy okazji jak przysłowiowy …… blaszką …??
w 99,9 % jestem pewien twojego udziału ..

ja tylko walę ci prawdę o tobie i Lucusiu...
potraktuj to jaką darmową terapię..??

niesamowicie jestem wdzięczny , za darmochę
coś otrzymać ….!!
nie bądź aż tak rozrzutny coś dla własnych potrzeb zostaw ..;);)

zluzuj majtochy ;););) jak to pięknie brzmi ..!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 9:06
~~Granatowoczarny Suchodrzew napisał(a): popatrz Juruś jak tu łacha drą z tych twoich ''zimowych sandałow''...;D ...z tych twoich idio.ty.zmów w typie ''kancelarii''



Moich …, kto jak nawiedzony komentował
jakiegoś chorego psychopatę , ciesząc się przy okazji jak przysłowiowy …… blaszką …??
w 99,9 % jestem pewien twojego udziału ..

ja tylko walę ci prawdę o tobie i Lucusiu...
potraktuj to jaką darmową terapię..??

niesamowicie jestem wdzięczny , za darmochę
coś otrzymać ….!!
nie bądź aż tak rozrzutny coś dla własnych potrzeb zostaw ..;);)

zluzuj majtochy ;););) jak to pięknie brzmi ..!




Żrzuta robię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Suchodrzew niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 9:18

W brudnych buciorach wchodzić w czyjeś prywatne życie nigdy nie lubiłem, więc trudno mi Jasia sądzić całkiem obiektywnie, choć moja ocena nie płynie z niechęci, proszę mi wierzyć. Nie płynie też z jakichś osobistych animozji, choć to dla mnie typ niesamowicie antypatyczny …
a nawet wręcz cyniczny …
lecz jest na to usprawiedliwienie potrzeby
emocjonalne dziecka, potrzeby:
więzi czyli bliskości,
bycia dzieckiem chcianym i kochanym,
przynależności,
możliwości eksploracji i jednocześnie odczuwania, że rodzic zawsze będzie przy nas w tym procesie bo to daje poczucie bezpieczeństwa i akceptacji
Jasio pewnie tego nie doznał ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pilne niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 10:30
Informujemy że z powodu chwilowego braku sukcesów naszego " wspaniałego rządu " zmieniany temat na " sukcesy Jana ". Uwaga , piszemy tylko prawdę taką jak Jan ją rozumie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Magnolia satynowa niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 10:36
Piszesz to poważnie czy kieruje tobą frustrat który kiedyś tu się określił pochodzącym z patologicznej rodziny ? Czytając to też miałem niezły ubaw. Musisz się jednak pogodzić z tym że inni z takich rodzin nie pochodzili .Stąd ich kultura której tobie brakuje. Określając się pochodzącym z patologicznej rodziny raczej tobie brakowało ciepła rodzinnego ,akceptacji stąd wniosek że wychowywała cię ,,ulica'' .Starając się dzisiaj udawać że coś tam w sobie zmieniłeś marnie ci wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yes YesYes niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 10:43
Jan nie pochodzi z rodziny patologicznej , patologia nabyta się nie liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.