Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Rudawa Cykoria niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 19:02
~~oczywista oczywistość napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Grab napisał(a): Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang olsena wzorem pisowców też chce mieć swoją plandemię.
Zgodnie z zaleceniem światowej organizacji choroby jest szansa wylansować małpią ospę.
Co prawda w zeszłym roku w całym eurokołchozie było tylko 40 przypadków, ale przy intensywnej pracy ścierwomediów liczba ta ma szansę wzrosnąć do 40 milionów.
Bill Wrota już zaciera ręce i ma już gotowy eliksir na którym bedzie robił biznesa.
Liczy na intensywną pracę tzw ekspertów od eliksirów którzy będą zachęcać do szprycowania wyzywając innych od płaskoziemców i foliarzy.




Durnyś .

O, juz pierwszy ekspert się zgłosił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Mahonia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 19:20
~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawy Berberys napisał(a): gdybyś i ty i Lucjan trafili na jakiegoś ''zadziorę'' już

bo ocena fachowca mogła by cię zdołować...może nawet szukał byś sznura......;D

ktoś napisał że jesteś twardy nie do skruszenia ,
pokazałeś jaki miękiszon jesteś , chciałbym , nawet bardzo byś mnie przeczołgał i postawił przed panem z czerwoną wstążką , piszesz dodatkowo gdybyśmy trafili na zadziornego , więc ci napiszę może zrozumiesz , jak byś trafił na Jurka z przed kilku lat
, to na tym sznurku od Dobrej do Kliczkowa Doooopskiem po ściernisku przeciągnięty byś był ..
Zrzuć sobie do kapownika dla pamięci .



tak ...jestem dla ciebie za twardy...;D
bardzo chciałeś ?...czy to ja cię straszyłem ''kancelarią''?...trzeba było to pociągnąć...;D
w odpowiedzi napiszę ci tak...gdybyś trafił na Janusza sprzed lat -nie tak jak sam tu piszesz ZPRZED (sic!) i ty i Lucek stalibyście przed tym gościem z czerwoną wstążeczką...;D

a na sznurku to swoich możesz prowadzać ...


W kancelarii musiałeś być pierwszy , przecież jakoś musiałeś zaprowadzić przed Temidę
, i przeczołgać po korytarzach Śp.Piotra , przecież nic nie stoi na przeszkodzie { twardzielu}
wyciągnąć z kapownika dowody , i powtórzyć …rozrywkę …
nie rób się śmieszniejszy , jak jesteś …
a teraz klawiatura w łapki i wysyp Jurków gotowy……

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:15
odpowiedziałem ci Jurek ale musiałeś nieźle tam się nieźle wypłakać w redakcji bo jakoś twoje posty wchodzą a moje mordor tnie jak oszalały...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:15
mnie się nie śpieszy...tenis oglądam...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:31

jasne że byłem pierwszy który tą łajzę przeczołgał przed sądem...
tyle że nie potrzebowałem do tego kancelarii...
a to że ciebie czy Lucka tam nie powlokłem to tylko z lenistwa i ...litości...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:32

a mój ''kapownik''? ... wiem że boli was on bo tam są wasze wpisy za które byście cienko kwikli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:33

a mój ''kapownik''? ... wiem że boli was on bo tam są wasze wpisy za które byście cienko kwikli...
mnie one nie przeszkadzają a wiesz dlaczego?

bo cytując twój jeden wpis - ''damskie się nie liczą''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:33

a mój ''kapownik''? ... wiem że boli was on bo tam są wasze wpisy za które byście cienko kwikli...
mnie one nie przeszkadzają a wiesz dlaczego?

bo cytując twój jeden wpis - ''damskie się nie liczą''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza