Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bakłażanowa Naparstnica niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:33
widzisz Juruś?
dzieląc ją na części moja odpowiedź wchodzi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:53
Mała zagadka : "Pali skręty, gra w STS -ie i jest gołodupcem......" H2O zgadnij kto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Grab niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 20:58
~~Bakłażanowa Naparstnica napisał(a):
a mój ''kapownik''? ... wiem że boli was on bo tam są wasze wpisy za które byście cienko kwikli...
mnie one nie przeszkadzają a wiesz dlaczego?

bo cytując twój jeden wpis - ''damskie się nie liczą''...;D

Normalnie rasowy esbek jesteś.
Za komuny to pewnie pięć razy w tygodniu na komendzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grażyna niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 21:02
Zdradził żonę - zdradzi każdego ! Na pohybel.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grześ niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 21:26
Grażynka. Sama byś na niego poleciała. Tylko że musisz być paskudna jak pasztet stąd twoje żale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Romeło niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 21:36
Stary Morawiecki też zdradził żonę. Później zdradzał wszystkich. Kuchciński zdradzał zonę z ukraińskimi prostytutkami. Marta Kaczyńska zdradzała każdego z kolejnych mężów . Więc jak to ocenicie? Będziecie mieli okazję sami i same to zrobicie . Grażynka chce tu robić za cnotkę a kto wie czy ''uji'' nie miała więcej niż ja jeszcze włosów na głowie. Zresztą raczej to Grażyn niż Grażynka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Ostrokrzew niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 21:45
Jak zmuszony jesteś do głębokiego tłumaczenia się…
mi nie musisz Litościwy chłopaku …
jest jedno pewne jak dwa dodać dwa równa się cztery,
wskaż choć jednego prawdziwego faceta który zbiera
dowody na drugiego …??
dlaczego notatnik nazywany jest kapownikiem , a nie urojonym prywatnym IPNkiem , bo utworzył go kapuś -kapusta … a może się mylę Janie …?
to mnie popraw …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożenka niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 21:54
~~Ciemnoczekoladowy Ostrokrzew napisał(a): Jak zmuszony jesteś do głębokiego tłumaczenia się…
mi nie musisz Litościwy chłopaku …
jest jedno pewne jak dwa dodać dwa równa się cztery,
wskaż choć jednego prawdziwego faceta który zbiera
dowody na drugiego …??
dlaczego notatnik nazywany jest kapownikiem , a nie urojonym prywatnym IPNkiem , bo utworzył go kapuś -kapusta … a może się mylę Janie …?
to mnie popraw …


Mylisz się , jesteście obaj tacy sami .Tylko mi brata , znów w zimowych sandałach żal. Ech ta braterska więź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.