Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jjjjj niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 16:51
~~Fioletowy Limnantes napisał(a): chcesz wklejkę jak to piSSdzielcy dogadują się z Niemcami ?


Daj linka do tych rewelacji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziad z sts-u niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 16:53
Koszalin podnosi cenę pobytu dzieci w gminnym żłobku z 580 zł na 1750 zł zabierając tamtejszym rodzicom niemal 1300 zł z 1500 zł przewidzianych programem “Aktywny rodzic”, co przy likwidacji poprzedniej dopłaty w wys. 400 zł sprawi, że rodzice dopłacą 70 zł. To pomysł radnego z KO, Tomasza Sobieraja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 16:57
~~Jjjjj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Limnantes napisał(a): chcesz wklejkę jak to piSSdzielcy dogadują się z Niemcami ?


Daj linka do tych rewelacji!

linka?....;D
ślij skargę do admina...ale masz to i sobie poszukaj...dasz radę?...;D

''Nie tylko Konfederacja współpracuje z AfD. Niemcy podpisali się pod projektami PiS
Na Konfederację wylała się fala krytyki z powodu wejścia do jednej grupy w Parlamencie Europejskim z Alternatywą dla Niemiec. Tymczasem w innym organie z tą partią otwarcie współpracuje PiS.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 17:14
~~Haha napisał(a): Jaja , już to widzę jak Jasiek wstawia Galaxy do serwisu i naprawia na oryginalnych częściach .

poczytałem trochę i zapytam...a widziałeś mojego nowego ''galaksika'' ?
wersja limited ...widziałeś tą wersję z nowym ''grilem''?
i ty mi tu pieprzysz o oryginalnych częściach?
cienki boluś z ciebie...;D
poczytam resztę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 17:18
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Skąd ta kopia? Tylko pisz prawdę.


Pisałem ale wtedy post nie przejdzie....wyszukaj poczytasz więcej ciekawych rzeczy :-)

nie prościej było napisać ...Sadistic.pl?
wstydziłeś się ?
własnej partii?...własnych idoli? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 17:18
na resztą szkoda czasu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawy niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 17:39
~~Fioletowy Limnantes napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Jaja , już to widzę jak Jasiek wstawia Galaxy do serwisu i naprawia na oryginalnych częściach .

poczytałem trochę i zapytam...a widziałeś mojego nowego ''galaksika'' ?
wersja limited ...widziałeś tą wersję z nowym ''grilem''?
i ty mi tu pieprzysz o oryginalnych częściach?
cienki boluś z ciebie...;D
poczytam resztę...



Niemiec płakał jak sprzedawał.....który to rocznik? Podasz czy się wstydzisz biznesmenie z STS?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Jasnota niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 18:10
~~Fioletowy Limnantes napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jjjjj napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Fioletowy Limnantes napisał(a): chcesz wklejkę jak to piSSdzielcy dogadują się z Niemcami ?


Daj linka do tych rewelacji!
linka?....;D
ślij skargę do admina...ale masz to i sobie poszukaj...dasz radę?...;D

''Nie tylko Konfederacja współpracuje z AfD. Niemcy podpisali się pod projektami PiS
Na Konfederację wylała się fala krytyki z powodu wejścia do jednej grupy w Parlamencie Europejskim z Alternatywą dla Niemiec. Tymczasem w innym organie z tą partią otwarcie współpracuje PiS.''


Jurek jest PiSu przedstawicielem w Niemczech ,
i kasiorkę trzepie …. ;);)
a nie liczy na cuda w STSie … ;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza