Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:18
~~Fioletowy Limnantes napisał(a): po co to wklejasz teraz ?...już dawno to przeczytałem ...
tylko widzisz strzelasz kulą w płot i pod niewłaściwy adres kierujesz swoje żale....
już dano o tym pisałem powołując się nawet na przykład Belgii która przez spory czas obywała się bez rządu...
i wiesz co?...straszono mnie tutaj odpowiedzialnością za nawoływaniem do anarchii ...;D
nie pamiętam roku kiedy to pisałem ale łatwe jest to do sprawdzenia kiedy właśnie w Belgii zaistniała taka sytuacja...
więc pomyśl kiedy ja o tym polskim ''systemie'' pisałem a który ty dopiero teraz raczyłeś zauważyć...

myślę że ''zauważyłeś'' to kiedy zaczęły ci pasować ''ideały'' Konfederacji...;D
więc zanim zaczniesz mnie oceniać może więcej uwagi na oceny samego siebie...o ile uda cię z tym uporać...
w co szczerze wątpię bo widzę jak się zachowujesz ,jak piszesz skrzętnie omijając niewygodne pytania ...
tym w niczym nie odbiegasz od tego jak zachowują się piSSiory...;D



Ty taki mondry :-) Yanku wyjaśnij kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? W jaki sposób to straszne plemię wciągało Niemców w „nie ich wojnę?” " „Chcę wspomnieć również odwagę Niemców, także będących ofiarami nazizmu, wplątanych w wojnę, która nie była ich” – stwierdził w swoim przemówieniu wygłoszonym w 70. rocznicę „D-day” francuski prezydent Francois Hollande."
A może warto jednak mówić prawdę. O demokratycznych korzeniach narodowych socjalistów (pamiętajmy, że zbitka słowna „nazizm” została wynaleziona stosunkowo niedawno przez lewicę po to, by zamaskować socjalistyczny profil hitleryzmu) i demokratycznej legitymacji do rządzenia, jaką otrzymała z NSDAP. O skrajnie antychrześcijańskim charakterze tej partii, której dali się uwieść „porządni niemieccy protestanci” i niestety również wielu, nominalnych przynajmniej, katolików. O pełnych uwielbienia spojrzeniach Niemców kierowanych w kierunku obiecującego im powiększenie „przestrzeni życiowej” Führera. Jest o czym mówić, jest o czym pisać.

PCh24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:18
Chcesz pytanie?, mówisz i masz, ile benzyny zatankował służbowo na kartę służbową na cele prywatne wiceminister sprawiedliwości?
Odpowiesz czy do norki śmigniesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:20
~~Yogi napisał(a): Chcesz pytanie?, mówisz i masz, ile benzyny zatankował służbowo na kartę służbową na cele prywatne wiceminister sprawiedliwości?
Odpowiesz czy do norki śmigniesz?



Nie przeszkadzaj... Yan tropi plemię nazistów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:27
Jan zajęty bo szykuje czy tam prasuje się na szkiełko, to ja ci Yogi odpowiem:)
Ponoć 6 słownie sześć litrów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:30
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Limnantes napisał(a): po co to wklejasz teraz ?...już dawno to przeczytałem ...
tylko widzisz strzelasz kulą w płot i pod niewłaściwy adres kierujesz swoje żale....
już dano o tym pisałem powołując się nawet na przykład Belgii która przez spory czas obywała się bez rządu...
i wiesz co?...straszono mnie tutaj odpowiedzialnością za nawoływaniem do anarchii ...;D
nie pamiętam roku kiedy to pisałem ale łatwe jest to do sprawdzenia kiedy właśnie w Belgii zaistniała taka sytuacja...
więc pomyśl kiedy ja o tym polskim ''systemie'' pisałem a który ty dopiero teraz raczyłeś zauważyć...

myślę że ''zauważyłeś'' to kiedy zaczęły ci pasować ''ideały'' Konfederacji...;D
więc zanim zaczniesz mnie oceniać może więcej uwagi na oceny samego siebie...o ile uda cię z tym uporać...
w co szczerze wątpię bo widzę jak się zachowujesz ,jak piszesz skrzętnie omijając niewygodne pytania ...
tym w niczym nie odbiegasz od tego jak zachowują się piSSiory...;D



Ty taki mondry :-) Yanku wyjaśnij kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? W jaki sposób to straszne plemię wciągało Niemców w „nie ich wojnę?” " „Chcę wspomnieć również odwagę Niemców, także będących ofiarami nazizmu, wplątanych w wojnę, która nie była ich” – stwierdził w swoim przemówieniu wygłoszonym w 70. rocznicę „D-day” francuski prezydent Francois Hollande."
A może warto jednak mówić prawdę. O demokratycznych korzeniach narodowych socjalistów (pamiętajmy, że zbitka słowna „nazizm” została wynaleziona stosunkowo niedawno przez lewicę po to, by zamaskować socjalistyczny profil hitleryzmu) i demokratycznej legitymacji do rządzenia, jaką otrzymała z NSDAP. O skrajnie antychrześcijańskim charakterze tej partii, której dali się uwieść „porządni niemieccy protestanci” i niestety również wielu, nominalnych przynajmniej, katolików. O pełnych uwielbienia spojrzeniach Niemców kierowanych w kierunku obiecującego im powiększenie „przestrzeni życiowej” Führera. Jest o czym mówić, jest o czym pisać.

PCh24

co ty pieprzysz człowieku ...
nazizm wykreowała niedawno lewica?...początki to lata dwudzieste ...
demokracja i korzenie u narodowych socjalistów?
demokratyczne Niemcy w latach 20-30?
ja pierdzielę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:30
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Limnantes napisał(a): po co to wklejasz teraz ?...już dawno to przeczytałem ...
tylko widzisz strzelasz kulą w płot i pod niewłaściwy adres kierujesz swoje żale....
już dano o tym pisałem powołując się nawet na przykład Belgii która przez spory czas obywała się bez rządu...
i wiesz co?...straszono mnie tutaj odpowiedzialnością za nawoływaniem do anarchii ...;D
nie pamiętam roku kiedy to pisałem ale łatwe jest to do sprawdzenia kiedy właśnie w Belgii zaistniała taka sytuacja...
więc pomyśl kiedy ja o tym polskim ''systemie'' pisałem a który ty dopiero teraz raczyłeś zauważyć...

myślę że ''zauważyłeś'' to kiedy zaczęły ci pasować ''ideały'' Konfederacji...;D
więc zanim zaczniesz mnie oceniać może więcej uwagi na oceny samego siebie...o ile uda cię z tym uporać...
w co szczerze wątpię bo widzę jak się zachowujesz ,jak piszesz skrzętnie omijając niewygodne pytania ...
tym w niczym nie odbiegasz od tego jak zachowują się piSSiory...;D



Ty taki mondry :-) Yanku wyjaśnij kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? W jaki sposób to straszne plemię wciągało Niemców w „nie ich wojnę?” " „Chcę wspomnieć również odwagę Niemców, także będących ofiarami nazizmu, wplątanych w wojnę, która nie była ich” – stwierdził w swoim przemówieniu wygłoszonym w 70. rocznicę „D-day” francuski prezydent Francois Hollande."
A może warto jednak mówić prawdę. O demokratycznych korzeniach narodowych socjalistów (pamiętajmy, że zbitka słowna „nazizm” została wynaleziona stosunkowo niedawno przez lewicę po to, by zamaskować socjalistyczny profil hitleryzmu) i demokratycznej legitymacji do rządzenia, jaką otrzymała z NSDAP. O skrajnie antychrześcijańskim charakterze tej partii, której dali się uwieść „porządni niemieccy protestanci” i niestety również wielu, nominalnych przynajmniej, katolików. O pełnych uwielbienia spojrzeniach Niemców kierowanych w kierunku obiecującego im powiększenie „przestrzeni życiowej” Führera. Jest o czym mówić, jest o czym pisać.

PCh24

co ty pieprzysz człowieku ...
nazizm wykreowała niedawno lewica?...początki to lata dwudzieste ...
demokracja i korzenie u narodowych socjalistów?
demokratyczne Niemcy w latach 20-30?
ja pierdzielę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:31
~~Bubu napisał(a): Jan zajęty bo szykuje czy tam prasuje się na szkiełko, to ja ci Yogi odpowiem:)
Ponoć 6 słownie sześć litrów:)


Ponoć poniżej 5.19 było.... Czyli słowo raz dane = dotrzymane. Kończymy temat cen paliwa !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:34
nie wiem czy cię wciągnąć w dyskusję o tych ''mitycznych Niemcach'' czy od razu ci coś odpisać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza