Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:46
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Limnantes napisał(a): nie doczytałeś całości którą skopiowałeś? ;D
tam masz przecież wyjaśnienie...;D

dać ci fragment w części uzupełniający?



Żonie wyjaśnij... Ja już mam wyrobione zdanie na tweój temat !
Olej wymieniasz w serwisie Forda ? Który rocznik auta ?

Ty sprawdź czy czasem zbyt dużych luzów teraz twoja nie ma po tym kiedy ty byłeś w trasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:48
~~ napisał(a): Yanku wyjaśnij kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy?


Niech wyjaśni(sz) kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? Bez tego nie ma dalszej dyskusji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:49
~~ napisał(a): Nie on pierwszy i nie ostatni nie dotrzymał przysięgi . Więc po co te wkrętki? Chcesz dyskutować to się podłącz z konkretami ścierwojadzie.


Niech wyjaśni(sz) kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? Bez tego nie ma dalszej dyskusji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:49
Pokaż faktury z serwisu żeby potwierdzić prawdomównośc i konsekwencję...uczciwy człowieku :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Jabłoń niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:52
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Jan zajęty bo szykuje czy tam prasuje się na szkiełko, to ja ci Yogi odpowiem:)
Ponoć 6 słownie sześć litrów:)


Ponoć poniżej 5.19 było.... Czyli słowo raz dane = dotrzymane. Kończymy temat cen paliwa !


Uzgodnione z jasiem obietnica 5.19 spełniona....Nie to co złodzieje z PiS !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:53
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Nie on pierwszy i nie ostatni nie dotrzymał przysięgi . Więc po co te wkrętki? Chcesz dyskutować to się podłącz z konkretami ścierwojadzie.


Niech wyjaśni(sz) kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? Bez tego nie ma dalszej dyskusji!

~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Nie on pierwszy i nie ostatni nie dotrzymał przysięgi . Więc po co te wkrętki? Chcesz dyskutować to się podłącz z konkretami ścierwojadzie.


Niech wyjaśni(sz) kim są mityczni naziści, których ofiarą padli Niemcy? Bez tego nie ma dalszej dyskusji!

czy czasem teraz komuś nerwy nie puszczają?..... po co te duble?
bo mnie się wtedy czepiacie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:55
ja mam pokazywać jakieś faktury a ten j23 nie potrafi po raz kolejny podać źródła skąd kopiuje te NIESWOJE teksty?
jak to było ? Rock and Roll? ...hahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Limnantes niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 20:55
ja mam pokazywać jakieś faktury a ten j23 nie potrafi po raz kolejny podać źródła skąd kopiuje te NIESWOJE teksty?
jak to było ? Rock and Roll? ...hahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza