Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
1 września 2024r. o 8:33
~~Bolecnauta napisał(a): Jesteś Januszem czy jego adwokatem, odpowiesz ? ,


Jesteś Januszem czy jego adwokatem, odpowiesz ? ,

Odpowiem też tobie cytując słowa forumowego " celebryty "

" fa , lc, o napisał(a): zamiast skupiać się na pisaniu kolejnych bredni może tak odpowiesz jako kto tydwałes ...

oszuście i hipokryto :) "
Nie TYDWÓJ , tydwo



Dopisane 01.09.2024r. o godz. 08:33:

~~Jasio napisał(a): Lucjan sparaliżowany strachem już trzęsie porciętami . Po co teraz te ściemy jak wcześniej był taki otwarty?
Lucjan podaj tu swój adres . Hihihihi


Nie tydwój tydwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Psianka niezalogowany
1 września 2024r. o 8:38
Lucjan ...nadal szukasz wrażeń?
będziesz je miał przy Modłowej...

tu nie musisz się przyznawać do niczego ,tam będziesz musiał...;D

czytałem to co wczoraj tu wypisałeś...jesteś żałosny ...
ty myślisz że nie pamiętam kogo to posty?...gościu miał podobnie jak ty swój ''styl'' ;D
i chociaż lata upłynęły wiem czyje są...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 września 2024r. o 8:42
~~Żółtobrązowa Psianka napisał(a): Lucjan ...nadal szukasz wrażeń?
będziesz je miał przy Modłowej...

tu nie musisz się przyznawać do niczego ,tam będziesz musiał...;D

czytałem to co wczoraj tu wypisałeś...jesteś żałosny ...
ty myślisz że nie pamiętam kogo to posty?...gościu miał podobnie jak ty swój ''styl'' ;D
i chociaż lata upłynęły wiem czyje są...




Podejrzewam co tobie zaszkodziło , zbyt dużo żubróweczki dlatego jesteś jaki jesteś .

#fa .lco nieaktywny
2017r. o 20:30
~~znajomy napisał(a): Jakiego drinka proponujesz ? Może się skuszę .


u mnie prawie zawsze Żubróweczka i soczek z jabłuszek chociaż musiałbym sprawdzić bo ostatnio zaszalałem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Psianka niezalogowany
1 września 2024r. o 8:50
no i?
drink z Żubrówki ze sokiem jabłkowym jest zakazany prawem? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2024r. o 8:54
Lucjan ty tu nie pisz o tym czy podejrzewasz co komu zaszkodziło bo ty jesteś tu podejrzany. ;]
A jeśli się to potwierdzi to bekniesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 września 2024r. o 8:57
Nie piszę że zakazany , piszę że tobie " Psianko " zaszkodził , nie trzeba było nadużywać . ; DDDDDDDDDD.

Głupku wioskowy, jesteś dla mnie zwykłym pajacem. Kompromituj się dalej nieuku :D
Kto to mógł tak napisać do Janusza , POLICJAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Psianka niezalogowany
1 września 2024r. o 9:06
ten sam który przed laty z upodobaniem pisał o ''blablusiu'' a innym jego ulubionym zwrotem było EOT.
no przyznaj kogo wpisy kopiowałeś?

a skoro o nadużywaniu piszesz to przypominasz sobie kogoś kto tu otwarcie pisał że nadużywał...
może kilka kopii jego wpisów? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ludzie opamiętajcie się niezalogowany
1 września 2024r. o 9:18
~~Żółtobrązowa Psianka napisał(a): ten sam który przed laty z upodobaniem pisał o ''blablusiu'' a innym jego ulubionym zwrotem było EOT.
no przyznaj kogo wpisy kopiowałeś?

a skoro o nadużywaniu piszesz to przypominasz sobie kogoś kto tu otwarcie pisał że nadużywał...
może kilka kopii jego wpisów? ;D

Czy po tylu lata nie macie dość prania brudów na warunkach tego podłego człowieka ? To kreatura żywiąc się tm o mu podajecie na tacy.
Jedyne na niego lekarstwo , całkowita ignorancja. Ścigając się w niegodziwościach ze skrajnym niegodziwcem zawsze polegniecie. Jego determinacja i obrzydliwa zawiść jednego z Was doprowadziła przed temidę. A gdy zmarł ten podły typ określa go obrzydliwymi epitetami.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza