Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnofioletowy Krokus niezalogowany
1 września 2024r. o 11:23
#FürDeutschland Tuskowi podczas uroczystości na Westerplatte nie przeszło przez gardło, że to Niemcy 1.09.1939 r. napadły na Polskę
Tusk bredził: „nigdy więcej wojny”, „nigdy więcej samotności”, „ta wojna znowu przychodzi od wschodu”. Słowo "Niemcy" nie padło.
Tusk, nie zakłamiesz historii. To byli ,których jesteś wysłannikiem. W ich imieniu dziś niszczysz ,dla nich zrzekłeś się reparacji wojennych. WON do Niemiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~N niezalogowany
1 września 2024r. o 11:27
Ciemnofioletowy krokus-biedaczek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ambrowiec niezalogowany
1 września 2024r. o 13:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obserwator napisał(a): Czy to czasem nie Lucjan najczęściej o tym typie tu wspomina? Dlaczego nikt inny tego nie robi?
BO LUCJAN W NICZYM OD TAMTEGO NIE ODSTAJE.
Tak jak tamten szukał zwady i popisywał się tu swoim chamstwem tak dzisiaj tu robi ten cały Lucjan. I kto wie czy nie skończy identycznie.
Kłamstwem jest to że to zawiść zaprowadziła tamtego przed Temidę. Dlaczego teraz nie piszecie co było prawdziwą przyczyną?


Nie wiem kim jesteś , nie będę ciebie oceniał , jedno słowo wystarczy Hejterze przez duże H .

Podaj 1 - słownie jeden przykład gdzie cokolwiek złego napisałem o Śp .Piotrze , dzisiaj łajza z DM w dyskusji ze mną nie powstrzymał się aby nie zrobić wrzutki o Śp .Piotrze , drugim jesteś Ty nikczemny człowieku -( synonim słowa kanalia )
Potwierdzam , napisałem ( jak Janusz z DM pisał o zmarłym " ta łajza " ) że jest gnidą , mendą i kanalią , ty swoim wpisem
potwierdzasz że zasługujesz na takie same oceny .


jesteś łgarzem i manipulantem...
po pierwsze RAZ tą łajzę określiłem w dosadnych słowach a i tak nie takimi słowami jak to teraz piszesz...
rozumiem-uwiąd umysłowy i pamięć nie ta ...musisz się bardziej postarać...
jednocześnie przypominam ci że jeszcze wtedy żył....
ja mam do dzisiaj kopię skreena i tam są inne określenia...
dlaczego nie odpowiadasz na zadane pytanie co było powodem że twój koleżka stał przed Temidą?...brakuje odwagi czy brzydzisz się prawdą?
po drugie kłamiesz pisząc tu ze ty nigdy, przenigdy...
otóż nie Lucjan...pisałeś tu o swoim koledze którego dzisiaj starasz się bronić niczym forumowy ''rejtan'' kilka razy w dosyć ciekawy sposób...
pamiętaj Lucjan że na twoje kłamstwa mam swój ''ipeenek''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bm wyd niezalogowany
1 września 2024r. o 14:36
~~N napisał(a): Ciemnofioletowy krokus-biedaczek.

Rocznica napaści Niemiec na Polskę w wyniku czego wymordowali(Niemcy) sześć milionów Polaków zrujnowali nasz kraj zrabowali na miliardy dolarów, a tu jakiś biedafolksdojcz jeszcze próbuje ich wybielić, nie da się , płacić reparacje,germanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~premier niezalogowany
1 września 2024r. o 15:00
~~bm wyd napisał(a): Spie*rda*laj na drzewo .


Nie rozumiesz po naszemu ?,spie*rda*laj na drzewo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Smagliczka niezalogowany
1 września 2024r. o 18:25
To już ostatni taki skok na kasę , przed 30 laty liczba urodzeń zaczęła się gwałtownie zmniejszać a wyjazdy na stałe za granicę zwiększać , już na przyszły rok zobaczymy znaczący spadek popytu na mieszkania i domy który będzie się pogłębiał w latach następnych . W tym roku egzamin 8 klasisty pisało 200 000 dzieci tak więc za 5 lat nie będzie obłożenia kierunków na studiach a tym samym wynajmu mieszkań , za nastepne 5 lat nie będzie żadnego popytu na budowane mieszkania . Inwestując w nieruchomości popełniasz harakiri finansowe , ale oczywiście żaden polityk tego nie powie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Smagliczka niezalogowany
1 września 2024r. o 18:26
Nie dla rozdawnictwa. Pełczyńska ma rację. Ten Tusk i Kamysz chyba sobie żartują z młodych ludzi. Nie chcemy kredytu zero procent, bo on podniesie ceny, taka jak kredyt 2 procent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2024r. o 18:29
Unią europejską rządzą korporację i banki ,,,, kredyty "0"% finansują podatnicy ,,,, a śmietankę spijają banki i deweloperzy,,, z politykami oczywiście ,,,, bo kasa musi się zgadzać ,,,, a Polacy płacą największe odsetki w Europie i ceny mieszkań windują do góry,,,, ot cała tajemnica ,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu