Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Richard niezalogowany
23 września 2024r. o 18:55
Głupawą, głupawą o hańba ci Borys:)

Od jakich słów nie powinno zaczynać się zdań? W wypowiedzi pisemnej (jak i mówionej) dbajmy o to, by nasze zdania nie zaczynały się od takich wyrazów jak np.: oraz, i, więc, bo, ponieważ. Są to spójniki, które powinny występować w środku wypowiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Fuksja niezalogowany
23 września 2024r. o 18:55
no...czas na tivi...
tylko gdzie mówią prawdę jednak się nie dowiedziałem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Fuksja niezalogowany
23 września 2024r. o 19:00
~~Richard napisał(a): Głupawą, głupawą o hańba ci Borys:)

Od jakich słów nie powinno zaczynać się zdań? W wypowiedzi pisemnej (jak i mówionej) dbajmy o to, by nasze zdania nie zaczynały się od takich wyrazów jak np.: oraz, i, więc, bo, ponieważ. Są to spójniki, które powinny występować w środku wypowiedzenia.


dbajmy nie znaczy że są zakazane...
sam piszesz - NIE POWINNO...POWINNY...
czyli dopuszczalne...
piszesz o ''spójniku'' więc wspomnij jeszcze o partykule ...coś tam jeszcze pamiętam że istnieje...
kto mnie uczył ''polaka''?
Glazer...nie pamiętam imienia...

więc ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
23 września 2024r. o 19:45
Nie pytaj Polaka, katolika czy solidarnościowca czy jest Polakiem to i ciebie nie będą pytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~katolik niezalogowany
23 września 2024r. o 19:49
~~Rysiek napisał(a): Nie pytaj Polaka, katolika czy solidarnościowca czy jest Polakiem to i ciebie nie będą pytać.


A Jurka można ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Szydlica niezalogowany
23 września 2024r. o 19:52
a mnie tam mogą pytać...
chrześcijaninem jestem bo tak stanowią papiery w jakichś tam kancelariach parafialnych ale katolikiem nie jestem...;D
''solidaruchem '' nigdy nie byłem i to się nie zmieni...raczej jestem anty solidaruchem a to się tylko pogłębia...;D
a Polakiem jestem i nie przestanę ...
żadnej ''volkslisty '' nigdy nie podpiszę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Szydlica niezalogowany
23 września 2024r. o 19:56
~~katolik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): Nie pytaj Polaka, katolika czy solidarnościowca czy jest Polakiem to i ciebie nie będą pytać.


A Jurka można ???

Jurka nie można bo wyzwie cię od ''dzbanków'' albo'' mułków'' bo on może ...;D
jak ja napiszę do niego ''kmiotku'' to zaraz strzela ''fochem'' i następuje ''obraza majestatu''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Czosnaczek niezalogowany
23 września 2024r. o 19:58
~~Brunatnoszara Fuksja napisał(a): no...czas na tivi...
tylko gdzie mówią prawdę jednak się nie dowiedziałem...;D


Ty lubisz być ogłupiany więc co za różnica ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza