Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Baca niezalogowany
24 września 2024r. o 21:01
Po ile sprzedawał te sery ten serowar?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
24 września 2024r. o 23:11
Mam takie pytanie do pana Jana, panie Janie panie Janie,........a sorry tak mi się piosenka przypomniała........ wracając do meritum czy......i to jest pytanie ale nie do jakiegoś czy jakiejś wagarowiszcza......... czyli do rzeczy.......czy zmobilizowano fundusze spójności? Chodzi mi o to czy te fundusze już odmaszerowały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Jan niezalogowany
25 września 2024r. o 3:56
~~Rysiek napisał(a): Mam takie pytanie do pana Jana, panie Janie panie Janie,........a sorry tak mi się piosenka przypomniała........ wracając do meritum czy......i to jest pytanie ale nie do jakiegoś czy jakiejś wagarowiszcza......... czyli do rzeczy.......czy zmobilizowano fundusze spójności? Chodzi mi o to czy te fundusze już odmaszerowały?


Pytasz o te, które załatwił Mordawiecki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
25 września 2024r. o 7:52
Skupcie się tumany!

Zastanówcie się matoły, co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, latami okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy lotniczej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty, kłamał, oskarżał o zbrodnie nie znajdując cienia dowodu?
Jak głośno darlibyście szczerbate mordy, gdyby nigdy nie udowodnił swoich idi*otycznych teorii, fałszywych oskarżeń ale brał za to ogromne pieniądze z budżetu państwa i nigdy się nie rozliczył?

Patriotyzm to nie jest darcie mordy z racą w ręku, oskarżanie Europy o własną głupotę i biedę. Patriotyzmem nie jest ślepa wiara w bełkot i brednie Kaczyńskiego. Popieranie kłamców i złodziei z pis nie czyni z was patriotów, tylko naiwnych idi*otów.

Przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność, per*dolić o "sercu z prawej strony", żołnierzach niezłomnych, szarych wilkach wyklętych, husarii, Bogu, honorze i odwadze, bo wuja o tym wiecie. Nie martwcie się już o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna już was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was. Polska, moi bracia głupsi, już wami rzyga.
I ja też...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
25 września 2024r. o 8:19
"Wody Polskie skarżą się na brak pieniędzy. Wiosną chwaliły się rekordowymi wydatkami......" Mateusz Balcerowicz, mówił, że jest szansa na pobicie rekordu w wydatkach na utrzymanie urządzeń wodnych......

Ale jaja,nie spuścili wody ze zbiorników przed powodzią bo nie mieli kasy.A ile Kopczynska zarabia.140 ministrów, zastępców i nowe samochody ile państwo kosztuje.?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hans niezalogowany
25 września 2024r. o 8:22
~~Jasio napisał(a): Skupcie się tumany!

Zastanówcie się matoły, co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, latami okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy lotniczej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty, kłamał, oskarżał o zbrodnie nie znajdując cienia dowodu?
Jak głośno darlibyście szczerbate mordy, gdyby nigdy nie udowodnił swoich idi*otycznych teorii, fałszywych oskarżeń ale brał za to ogromne pieniądze z budżetu państwa i nigdy się nie rozliczył?

Patriotyzm to nie jest darcie mordy z racą w ręku, oskarżanie Europy o własną głupotę i biedę. Patriotyzmem nie jest ślepa wiara w bełkot i brednie Kaczyńskiego. Popieranie kłamców i złodziei z pis nie czyni z was patriotów, tylko naiwnych idi*otów.

Przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność, per*dolić o "sercu z prawej strony", żołnierzach niezłomnych, szarych wilkach wyklętych, husarii, Bogu, honorze i odwadze, bo wuja o tym wiecie. Nie martwcie się już o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna już was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was. Polska, moi bracia głupsi, już wami rzyga.
I ja też...


Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
25 września 2024r. o 8:22
Ile zarabiają wszyscy doradcy tego chodzącego pajaca z Belwederu? Podaj dane ćwoku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
25 września 2024r. o 8:24
~~Hans napisał(a): ~~Jasio napisał(a): Skupcie się tumany!

Zastanówcie się matoły, co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, latami okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy lotniczej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty, kłamał, oskarżał o zbrodnie nie znajdując cienia dowodu?
Jak głośno darlibyście szczerbate mordy, gdyby nigdy nie udowodnił swoich idi*otycznych teorii, fałszywych oskarżeń ale brał za to ogromne pieniądze z budżetu państwa i nigdy się nie rozliczył?

Patriotyzm to nie jest darcie mordy z racą w ręku, oskarżanie Europy o własną głupotę i biedę. Patriotyzmem nie jest ślepa wiara w bełkot i brednie Kaczyńskiego. Popieranie kłamców i złodziei z pis nie czyni z was patriotów, tylko naiwnych idi*otów.

Przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność, per*dolić o "sercu z prawej strony", żołnierzach niezłomnych, szarych wilkach wyklętych, husarii, Bogu, honorze i odwadze, bo wuja o tym wiecie. Nie martwcie się już o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna już was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was. Polska, moi bracia głupsi, już wami rzyga.
I ja też...


Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza