Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Biskupi Tulipan niezalogowany
25 września 2024r. o 8:37
~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hans napisał(a): ~~Jasio napisał(a): Skupcie się tumany!

Zastanówcie się matoły, co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, latami okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy lotniczej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty, kłamał, oskarżał o zbrodnie nie znajdując cienia dowodu?
Jak głośno darlibyście szczerbate mordy, gdyby nigdy nie udowodnił swoich idi*otycznych teorii, fałszywych oskarżeń ale brał za to ogromne pieniądze z budżetu państwa i nigdy się nie rozliczył?

Patriotyzm to nie jest darcie mordy z racą w ręku, oskarżanie Europy o własną głupotę i biedę. Patriotyzmem nie jest ślepa wiara w bełkot i brednie Kaczyńskiego. Popieranie kłamców i złodziei z pis nie czyni z was patriotów, tylko naiwnych idi*otów.

Przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność, per*dolić o "sercu z prawej strony", żołnierzach niezłomnych, szarych wilkach wyklętych, husarii, Bogu, honorze i odwadze, bo wuja o tym wiecie. Nie martwcie się już o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna już was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was. Polska, moi bracia głupsi, już wami rzyga.
I ja też...


Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.


A co tak Ciebie Jurek boli , wspominasz ..??
Czy tęsknisz…??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hans niezalogowany
25 września 2024r. o 8:39
Jasio gut gut on robi ser gut dla ojczyzna, gut gut ser gut ja ją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
25 września 2024r. o 8:52
~~Biskupi Tulipan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hans napisał(a): ~~Jasio napisał(a): Skupcie się tumany!

Zastanówcie się matoły, co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, latami okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy lotniczej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty, kłamał, oskarżał o zbrodnie nie znajdując cienia dowodu?
Jak głośno darlibyście szczerbate mordy, gdyby nigdy nie udowodnił swoich idi*otycznych teorii, fałszywych oskarżeń ale brał za to ogromne pieniądze z budżetu państwa i nigdy się nie rozliczył?

Patriotyzm to nie jest darcie mordy z racą w ręku, oskarżanie Europy o własną głupotę i biedę. Patriotyzmem nie jest ślepa wiara w bełkot i brednie Kaczyńskiego. Popieranie kłamców i złodziei z pis nie czyni z was patriotów, tylko naiwnych idi*otów.

Przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność, per*dolić o "sercu z prawej strony", żołnierzach niezłomnych, szarych wilkach wyklętych, husarii, Bogu, honorze i odwadze, bo wuja o tym wiecie. Nie martwcie się już o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna już was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was. Polska, moi bracia głupsi, już wami rzyga.
I ja też...


Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.

A co tak Ciebie Jurek boli , wspominasz ..??
Czy tęsknisz…??

Nie pal głupa . Ciebie najbardziej Jasio obchodzi .Ciebie i nieodrodnego tchórzliwego braciszka .
Co robisz dla swojej ojczyzny i dlaczego to Niemcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Złocień niezalogowany
25 września 2024r. o 8:52
Mamy wreszcie sukces ,Mamy nowy produkt eksportowy ,wódkę o nazwie Pogłos ,zareklamował ją poseł minister Kierwiński tak że dotarła aż za ocean , i spożywa ją wiecznie nawalona .wiceprezydent Kamela Harris.Szkoda że reklamy z jej udziałem szybko są kasowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
25 września 2024r. o 10:23
"Uśmiechnięta POlska " bierze się za uszczelnianie i rozbudowę fotoradarów i odcinkowych pomiarów prędkości....
Bodnar gotów wprowadzić domniemanie winy i areszt na czas postępowania wykroczeniowego. Taka demokracja walcząca.....Rzad przyznał się do prześladowania kierowców i nie ważne czy zgodnie z prawem czy też nie - liczy się tylko kasa w budżecie !
Ciekawe kiedy restrykcyjne kary dla polityków i rejestr sprzedajnych i zatrudniających po znajomości ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
25 września 2024r. o 10:26
Wprowadzic REJESTRACJE nazistów i ich POtomkow. Polacy maja prawo znać tożsamość KOlaborantow mieszkajacych w Polsce.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowy Sundaville niezalogowany
25 września 2024r. o 10:48
~~J23 napisał(a): Wprowadzic REJESTRACJE nazistów i ich POtomkow. Polacy maja prawo znać tożsamość KOlaborantow mieszkajacych w Polsce.....



To chyba jest przykład nieuleczalnych już zaburzeń psychicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Tulipan niezalogowany
25 września 2024r. o 10:56
~~Jasio napisał(a): ~~Biskupi Tulipan napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hans napisał(a): ~~Jasio napisał(a): Skupcie się tumany!

Zastanówcie się matoły, co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, latami okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy lotniczej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty, kłamał, oskarżał o zbrodnie nie znajdując cienia dowodu?
Jak głośno darlibyście szczerbate mordy, gdyby nigdy nie udowodnił swoich idi*otycznych teorii, fałszywych oskarżeń ale brał za to ogromne pieniądze z budżetu państwa i nigdy się nie rozliczył?

Patriotyzm to nie jest darcie mordy z racą w ręku, oskarżanie Europy o własną głupotę i biedę. Patriotyzmem nie jest ślepa wiara w bełkot i brednie Kaczyńskiego. Popieranie kłamców i złodziei z pis nie czyni z was patriotów, tylko naiwnych idi*otów.

Przestańcie się "troszczyć" o Polskę, "walczyć" o wolność, per*dolić o "sercu z prawej strony", żołnierzach niezłomnych, szarych wilkach wyklętych, husarii, Bogu, honorze i odwadze, bo wuja o tym wiecie. Nie martwcie się już o Ojczyznę, martwcie się o siebie, Ojczyzna już was nie potrzebuje, poradzi sobie bez was. Polska, moi bracia głupsi, już wami rzyga.
I ja też...


Jasio gut gut , naturlich myśl co dla ojczyzna ty zrobić , ja?
Pytaj Jurka z Hamburga co on robi dla ojczyzny i dla której.

A co tak Ciebie Jurek boli , wspominasz ..??
Czy tęsknisz…??

Nie pal głupa . Ciebie najbardziej Jasio obchodzi .Ciebie i nieodrodnego tchórzliwego braciszka .
Co robisz dla swojej ojczyzny i dlaczego to Niemcy?


Kto to jest po pierwsze Jasio …?
I dlaczego miałby mnie interesować…?
próbowałem kiedyś go przekonać ,
że narcyzm nie jest idealnym rozwiązaniem
w stosunkach międzyludzkich , jak również
odpowiedz mi dlaczego miałbym zwłaszcza tobie ,
się tłumaczyć z moich prywatnych spraw , typu ,gdzie mieszkam , dla kogo pracuje …?
może jeszcze z kim śpię ….
Chyba że jesteś z Esbecji , prowadzisz dochodzenie ….

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza