Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasio niezalogowany
30 września 2024r. o 14:03
No właśnie. Masz chociaż jakieś resztki tego organu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
30 września 2024r. o 14:13
~~Jasio napisał(a): No właśnie. Masz chociaż jakieś resztki tego organu?


Mam.....i honor też mam .....nie to co niektórzy zdrajcy :-) . Jest zasada że jak zdradzisz najbliższą osobę to zdradzisz każdego..... Co dla takiego znaczy Ojczyzna ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Iglica niezalogowany
30 września 2024r. o 14:18
Nic, jak dla niemieckiego Słupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J Kaczyński niezalogowany
30 września 2024r. o 14:24
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): No właśnie. Masz chociaż jakieś resztki tego organu?


Mam.....i honor też mam .....nie to co niektórzy zdrajcy :-) . Jest zasada że jak zdradzisz najbliższą osobę to zdradzisz każdego..... Co dla takiego znaczy Ojczyzna ?


Bracia Rosjanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
30 września 2024r. o 14:53
~~tak było napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):




&t=142s



Duda, za nasze pieniądze, rządowym samolotem poleciał do alkoholika z wypalonym gorzałą mózgiem byłego prezydenta Czech Zemana na sowiet putinowskiego ścierwa. Obciąć budżet o 75%.


Minister R. Sikorski przyznał, że MSZ odradzał wyjazd na proputinowską biesiadę u Zemana. Niestety Dupa posłuchał samego siebie i swojego sumienia. Tym samym skompromitował nie tylko siebie, ale również swój urząd. Żenujące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Azalia niezalogowany
30 września 2024r. o 15:09
~~Jurgen z Hamburga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~tak było napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a):




&t=142s



Duda, za nasze pieniądze, rządowym samolotem poleciał do alkoholika z wypalonym gorzałą mózgiem byłego prezydenta Czech Zemana na sowiet putinowskiego ścierwa. Obciąć budżet o 75%.

Minister R. Sikorski przyznał, że MSZ odradzał wyjazd na proputinowską biesiadę u Zemana. Niestety Dupa posłuchał samego siebie i swojego sumienia. Tym samym skompromitował nie tylko siebie, ale również swój urząd. Żenujące.


Spoko Jasiu i co ci tam nakładli do łba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
30 września 2024r. o 15:12
~~Bladoróżowa Azalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurgen z Hamburga napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~tak było napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a):




&t=142s



Duda, za nasze pieniądze, rządowym samolotem poleciał do alkoholika z wypalonym gorzałą mózgiem byłego prezydenta Czech Zemana na sowiet putinowskiego ścierwa. Obciąć budżet o 75%.

Minister R. Sikorski przyznał, że MSZ odradzał wyjazd na proputinowską biesiadę u Zemana. Niestety Dupa posłuchał samego siebie i swojego sumienia. Tym samym skompromitował nie tylko siebie, ale również swój urząd. Żenujące.

Spoko Jasiu i co ci tam nakładli do łba?


Łba to ja wsadzam twojej matce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Kleome niezalogowany
30 września 2024r. o 15:17
Panie premierze Tusk , 90% Polaków głosujących na KO w wyborach 15 października 2023 roku, w tym mnie, przekonał Pan obietnicą rozliczeń i surowych kar za ostatnie 8 lat złodziejstw, kłamstw, manipulacji, chamstwa i pogardy.

Nie po to Piotr Szczęsny "Szary człowiek", którego manifest odczytał Pan w swoim expose, 19 października 2017 r. przed Pałacem Kultury i Nauki, z rozpaczy i na znak protestu, odebrał sobie życie, aby kłamcy i złodzieje ze Zjednoczonej Prawicy nadal kpili z prawa, z Polski, śmieli się Polakom w twarz i cieszyli się wolnością.

Proszę nie mieć dla nich litości, za krzywdę którą uczynili Polsce.
Jest Pan mi to winien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza