Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~JoesphBab niezalogowany
30 września 2024r. o 15:29
Hello community! Just felt like to introduce myself—I'm the content owner of a recent drywall repair firm centered in shoreline homes here in California. 🌊 Whether you're managing with ruin from the salty air or just in need of some ordinary repairs, my team and I are here to help. We understand the unique challenges that come with living by the ocean, and we're committed to offering solutions that hold the test of time. So if you're a homeowner in need of some drywall know-how, look no longer! Let's work together to keep those walls appearing their best. 🏠
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
30 września 2024r. o 15:30
~~JoesphBab napisał(a): Hello community! Just felt like to introduce myself—I'm the content owner of a recent drywall repair firm centered in shoreline homes here in California. рџЊЉ Whether you're managing with ruin from the salty air or just in need of some ordinary repairs, my team and I are here to help. We understand the unique challenges that come with living by the ocean, and we're committed to offering solutions that hold the test of time. So if you're a homeowner in need of some drywall know-how, look no longer! Let's work together to keep those walls appearing their best. рџЏ 


Spie*rda*laj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
30 września 2024r. o 15:30
~~Herbaciany Kleome napisał(a): Panie premierze Tusk , 90% Polaków głosujących na KO w wyborach 15 października 2023 roku, w tym mnie, przekonał Pan obietnicą rozliczeń i surowych kar za ostatnie 8 lat złodziejstw, kłamstw, manipulacji, chamstwa i pogardy.

Nie po to Piotr Szczęsny "Szary człowiek", którego manifest odczytał Pan w swoim expose, 19 października 2017 r. przed Pałacem Kultury i Nauki, z rozpaczy i na znak protestu, odebrał sobie życie, aby kłamcy i złodzieje ze Zjednoczonej Prawicy nadal kpili z prawa, z Polski, śmieli się Polakom w twarz i cieszyli się wolnością.

Proszę nie mieć dla nich litości, za krzywdę którą uczynili Polsce.
Jest Pan mi to winien.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawie premier niezalogowany
30 września 2024r. o 15:33
~~Herbaciany Kleome napisał(a): Panie premierze Tusk , 90% Polaków głosujących na KO w wyborach 15 października 2023 roku, w tym mnie, przekonał Pan obietnicą rozliczeń i surowych kar za ostatnie 8 lat złodziejstw, kłamstw, manipulacji, chamstwa i pogardy.

Nie po to Piotr Szczęsny "Szary człowiek", którego manifest odczytał Pan w swoim expose, 19 października 2017 r. przed Pałacem Kultury i Nauki, z rozpaczy i na znak protestu, odebrał sobie życie, aby kłamcy i złodzieje ze Zjednoczonej Prawicy nadal kpili z prawa, z Polski, śmieli się Polakom w twarz i cieszyli się wolnością.

Proszę nie mieć dla nich litości, za krzywdę którą uczynili Polsce.
Jest Pan mi to winien.

Szanowny Panie Herbaciarzu. Wiem com obiecał i obietnicy dotrzymam. Jednak nie po to chcemy rozliczyć i ukarać złodziei aby ten ich notariusz z wielkiej trójcy zwany " doopa " ich ułaskawił. Poczekamy zrobimy rzetelną dokumentację ich czynów a potem im przykładnie doje bi emy. Każdemu wedle zasług.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak Katolik niezalogowany
30 września 2024r. o 15:39
Kocham Premiera Polski Donalda Tuska. Nienawidzę jarosława kaczyńskiego i jego złodziejskiej antypolskiej mafii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
30 września 2024r. o 15:42
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): No właśnie. Masz chociaż jakieś resztki tego organu?


Mam.....i honor też mam .....nie to co niektórzy zdrajcy :-) . Jest zasada że jak zdradzisz najbliższą osobę to zdradzisz każdego..... Co dla takiego znaczy Ojczyzna ?


A np. Kaczyńska lub Chorosińska. A Pięta i Kornek Morawiecki i jego romansik z miss Solidarności?Więc nie pierd...l tu wiejski głupku o jakiejś miłości do ojczyzny bo ma to tyle wspólnego z xuj z palcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2024r. o 15:55
No i Lucjan znowu w czarnej dupie. Jego solidarnościowa legenda poszła się jepać. Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald Tusk niezalogowany
30 września 2024r. o 16:02
Do Polaka Katolika do kochania znając sobie jakąś kobietę. No chyba że ty ... to inna sprawa.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza