Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~httpsyoutubeFvbDmDyDcwAfeatureshared niezalogowany
9 października 2024r. o 12:38
Prawda o Tusku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 13:15
Spoczko.
Już mam wszystko porobione. Nie musisz się o mnie martwić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Portulaka niezalogowany
9 października 2024r. o 13:18
oprych napisał(a): Spoczko.
Już mam wszystko porobione. Nie musisz się o mnie martwić.


Porobione , za chwilę będziesz płakał ze w MOPSie tylko5 stówek na cały miesiąc dają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 14:31
~~Brudnobiała Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Spoczko.
Już mam wszystko porobione. Nie musisz się o mnie martwić.


Porobione , za chwilę będziesz płakał ze w MOPSie tylko5 stówek na cały miesiąc dają.



Już płaczę.
Jak wy możecie za pięć stów cały miesiąc przeżyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Ogórecznik niezalogowany
9 października 2024r. o 14:38
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Spoczko.
Już mam wszystko porobione. Nie musisz się o mnie martwić.


Porobione , za chwilę będziesz płakał ze w MOPSie tylko5 stówek na cały miesiąc dają.


Już płaczę.
Jak wy możecie za pięć stów cały miesiąc przeżyć?

A jak ty to robisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tanie państwo niezalogowany
9 października 2024r. o 14:51
Na służbę zdrowia będziemy płacili jeszcze więcej. Pora się przygotować....Polska służba zdrowia jest niedofinansowana. A to przekłada się na zły stan zdrowia Polaków. Publiczne wydatki na ten cel będą nieuchronnie rosły - w coraz mniejszym stopniu będą finansowane ze składek zdrowotnych, a w coraz większym stopniu z innych podatków. I to nawet jeśli składki nie będą obniżane, jak chce część rządzącej koalicji......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Złotlin niezalogowany
9 października 2024r. o 14:58
Marnotrawstwo pieniędzy w naszej służbie zdrowia to 50%, zresztą w innych sprawach naszego kraju straty są podobne. Na emigrantów że wschodu wydaliśmy do teraz ponad 300miliardów złotych, każdy miesiąc to 12miliardów złotych, w ciągu roku może ich jeszcze przyjechać 6milionów osób, granice są otwarte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 15:03
~~Ochrowy Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Portulaka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Spoczko.
Już mam wszystko porobione. Nie musisz się o mnie martwić.


Porobione , za chwilę będziesz płakał ze w MOPSie tylko5 stówek na cały miesiąc dają.


Już płaczę.
Jak wy możecie za pięć stów cały miesiąc przeżyć?

A jak ty to robisz ?


Mam troszkę więcej.
I zdradzę ci sekret: nazywa się to etat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.