Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA BAU zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Żółtawobrunatny Modrzew niezalogowany
12 marca 2025r. o 15:08
Opublikował wiadomość o nałożeniu kontra cła
przez kołchoz Unijny , choć nie zweryfikował tego,
jak go nazywasz „Zaczesany” już dawno ten numer
przedyskutował z von de Leyen , wydymany ma być zwykły obywatel , a oni sobie odrobią pare miliardów
na takim właśnie „Pelikanie” jak ty …:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
12 marca 2025r. o 16:25
A potrafisz napisać coś ma sens i ład?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
12 marca 2025r. o 16:35
''Takich spadków cen miedzi dawno nie było. Cła Trumpa pustoszą rynki?
Ceny miedzi na londyńskiej giełdzie metali LME kontynuują spadki, osiągając poziomy najniższe od czterech miesięcy. Inwestorzy zmagają się z niepewnością wynikającą z polityki celnej ''

to samo z aluminium i stalą walcowaną...
jak to jest że nawet miesiąc nie upłynął a ''zaczesany '' stracił 38% z wcześniejszego poparcia?
jak to jest że teraz ma problem bo szmugluje się przez granicę nawet jaja''kurzęce''? ;D
jak to jest że Dodge ,Chevrolet i RAM notują spadki w sprzedaży autek o 42% i zapowiadają zwolnienia pracowników?
czyżby oni nie mieli swojego Piotrunia Dudunia?
Ale tam od wieków ''związki zawodowe'' były opanowane przez mafię.
To prawie jak u nas. ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makaron niezalogowany
12 marca 2025r. o 18:33
Francja ma 36 głowic nuklearnych, USA 7000 tyś. Dla tego CZEBA, CZEBA olać USA. I liczyć na francuskim parasol nuklearny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
12 marca 2025r. o 18:56
''Dla tego'' ja napisze to ...;D

"Informacje o stanie zdrowia są danymi wrażliwymi" - czytamy w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce przez ppłk Arletę Pęconek, rzeczniczkę prasową Dyrektora Generalnego Służby Więziennej. Wcześniej poseł PiS Mariusz Gosek poinformował, że przebywający w areszcie polityk tej partii Dariusz Matecki trafił na oddział szpitalny.

"Uprzejmie informuję, że zgodnie z obowiązującymi przepisami nie możemy udzielać szczegółowych informacji na temat konkretnej osoby tymczasowo aresztowanej oraz działań wobec niej podejmowanych. Informacje o stanie zdrowia są danymi wrażliwymi. Każdy tymczasowo aresztowany korzysta co najmniej z takich uprawnień, jakie przysługują skazanemu odbywającemu karę pozbawienia wolności w systemie zwykłym w zakładzie karnym typu zamkniętego i nie stosuje się do niego ograniczeń innych niż te, które są konieczne do zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania karnego" - czytamy w nadesłanym WP oświadczeniu.''

a więc co?...przerwa w odbywaniu kary i leczenie ....u Orbana...;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2025r. o 19:12
~~Makaron napisał(a): Francja ma 36 głowic nuklearnych, USA 7000 tyś. Dla tego CZEBA, CZEBA olać USA. I liczyć na francuskim parasol nuklearny.


7 000 tyś. to 7 000 000 sztuk.
Olałeś matematykę??


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2025r. o 19:26
Przypomina to pogaduszki o cenie sera co to kosztuje 9 euro za 1.200 / kg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pucio pucio niezalogowany
12 marca 2025r. o 19:55
Pamiętacie poprzednią kadencję zaczesanego jak to jeździł na granicę z Koreą Północną i robił sobie fotki z KIMem i co to zmieniło ,podobnie będzie teraz ,pojedzie do mordercy Putina ,pogada podzielą Ukrainę i tak się to skończy ,a wojna będzie nadal .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza