Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~taka taka niezalogowany
3 maja 2024r. o 10:18
~~taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): A ty komu robisz laskę ? Czy mnie to obchodzi czy Kaczyńskiemu czy Hołowni? Lubisz to twoja sprawa.


Przeciez ta mala menda to najwiekszy knuj RP. Od dziecka byl knujem, razem z bratem, gdyz dwoch takich karakanow jakos musialo przetrwac w srodowisku szkolnym, na przyklad. Zatem knuli, intrygowali - rozgrywali innych, tym sposobem.
Na starosc nikt Kaczynskiemu nie mogl wmowic, ze biale jest biale i wolal wiedziec co w trawie za jego plecami piszczy. Bo sadzil innych wedlug siebie i przekonany byl, ze takze jego ludzie knuja, wiec on musi wiedziec.
Podly typ - paranoiczny, nieufny i wredny.


Buciki prezesowi pamiętaj wyglancować ale tak żeby mucha nie siadała na błysk ......i ładnie podziękuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Inkarwilla niezalogowany
3 maja 2024r. o 10:20
~~Migdałowa Scewola napisał(a): Wostatnim czasie gościem autorskiego programu byłego redaktora naczelnego Newsweek Polska, Tomasza Lisa, był red. Jacek Żakowski z tygodnika „Polityka”. Rozmowa dotyczyła m.in. polityki migracyjnej. Lis zapytał Żakowskiego, czy jego zdaniem „granice trzeba przymknąć”.
Zdaniem publicysty Jacka Żakowskiego migranci, próbujący nielegalnie dostać się do Polski od strony Białorusi, powinni być wpuszczani, a napływ nawet 100 tys. osób z tego kierunku rocznie nie jest problemem.


To trzeba mu relokować na chatę przynajmniej setkę takich czarnych jak smoła.
Niech zobaczy czy to nie problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania skalna niezalogowany
3 maja 2024r. o 10:24
~~taka taka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): A ty komu robisz laskę ? Czy mnie to obchodzi czy Kaczyńskiemu czy Hołowni? Lubisz to twoja sprawa.


Przeciez ta mala menda to najwiekszy knuj RP. Od dziecka byl knujem, razem z bratem, gdyz dwoch takich karakanow jakos musialo przetrwac w srodowisku szkolnym, na przyklad. Zatem knuli, intrygowali - rozgrywali innych, tym sposobem.
Na starosc nikt Kaczynskiemu nie mogl wmowic, ze biale jest biale i wolal wiedziec co w trawie za jego plecami piszczy. Bo sadzil innych wedlug siebie i przekonany byl, ze takze jego ludzie knuja, wiec on musi wiedziec.
Podly typ - paranoiczny, nieufny i wredny.

Buciki prezesowi pamiętaj wyglancować ale tak żeby mucha nie siadała na błysk ......i ładnie podziękuj.

A ty wyliż rowa prezesowi do ostatniego orzeszka ale tak na błysk ....i ładnie podziękuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Mahonia niezalogowany
3 maja 2024r. o 10:49
Czy czeka nas wojną z Rosją? Sikorski odpowiada
Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia szef MSZ Radosław Sikorski zorganizował spotkanie online z wyborcami. Jeden z nich zapytał polityka, czy czeka nas wojna Rosji z Polską. Szef polskiej dyplomacji zareagował niejednoznacznie. Stwierdził bowiem, że tylko Władimir Putin zna odpowiedź na to pytanie.

– Dzięki Bogu Polska tym razem nie walczyłaby sama i nie sama musi go odstraszać, tak jak wielokrotnie bywało w naszej historii. Ukraina, a tym bardziej Polska, ma za sobą Unię Europejską i Stany Zjednoczone – skomentował.

– Mam nadzieję, że Putin nie będzie aż na tyle szalony, żeby poważyć się na cały Sojusz Północnoatlantycki''

Radzio ...a co nam Polakom po twoich ''nadziejach''?...ty spierdzielisz z kraju czym prędzej nie oglądając się za siebie...
i kurna nie ściemniaj że sam złapiesz ''kałacha'' i pójdziesz w ''kamasze''...;D
Radzio...po drugie oszukujesz Polaków że nie byli by sami...tak by było...i dlatego nic nie mówisz o punkcie 5 traktatu NATO...
a zanim by się tam zebrali nasi ''obrońcy'' by coś tam ,coś tam uchwalić Polska była by przerana niczym kartoflisko wzdłóż i wszerz...

ja wiem że każdy z was ''polityków'' manipulacje i kłamstwa ma opanowane do perfekcji ale nie każdy Polak to idio.ta i uwierzy w te twoje pierdy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
3 maja 2024r. o 13:37
Reset 2.0
Ruskie onuce w niemieckich butach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Mahonia niezalogowany
3 maja 2024r. o 17:44
a ja tak sobie teraz czytam to i owo i mam z tego jeden wniosek...V kolumna piSSowska w natarciu ...
a to bronią cpk a to jazgoczą o kolejnym ''kryształowym'' wójcie pcimskim ...;D
wtedy zmieniam temat ,szukam czegoś innego by nie czytać ich lamentów i co?...wpadam na kolejne gdzie lamentują z kolei o upadającej Ukrainie...
a to akurat mnie bawi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Jaśminowiec niezalogowany
3 maja 2024r. o 18:24
~~Brunatnopopielata Mahonia napisał(a): a ja tak sobie teraz czytam to i owo i mam z tego jeden wniosek...V kolumna piSSowska w natarciu ...
a to bronią cpk a to jazgoczą o kolejnym ''kryształowym'' wójcie pcimskim ...;D
wtedy zmieniam temat ,szukam czegoś innego by nie czytać ich lamentów i co?...wpadam na kolejne gdzie lamentują z kolei o upadającej Ukrainie...
a to akurat mnie bawi...;D


Masz rację bronimy CPK i elektrowni atomowych, bo to gwarantuje rozwój Polski, CPK dodatkowo jest nam niezbędne, aby Polska nie była bezbronna w razie konfliktu zbrojnego, a KO jazgocze i broni podwyżek gazu o 60% i prądu o 40%, podwyżek żywności i paliwa, wzrostu bezrobocia. A kwoty wolnej od podatku 60.000 zł nie ma, paliwa po 5, 19 zł też, rachunki za gaz i prąd nie są o połowę mniejsze mimo, że Donald Tusk to wielokrotnie obiecywał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo niezalogowany
3 maja 2024r. o 18:38
~~Zarumieniony Jaśminowiec napisał(a): ~~Brunatnopopielata Mahonia napisał(a): a ja tak sobie teraz czytam to i owo i mam z tego jeden wniosek...V kolumna piSSowska w natarciu ...
a to bronią cpk a to jazgoczą o kolejnym ''kryształowym'' wójcie pcimskim ...;D
wtedy zmieniam temat ,szukam czegoś innego by nie czytać ich lamentów i co?...wpadam na kolejne gdzie lamentują z kolei o upadającej Ukrainie...
a to akurat mnie bawi...;D


Masz rację bronimy CPK i elektrowni atomowych, bo to gwarantuje rozwój Polski, CPK dodatkowo jest nam niezbędne, aby Polska nie była bezbronna w razie konfliktu zbrojnego, a KO jazgocze i broni podwyżek gazu o 60% i prądu o 40%, podwyżek żywności i paliwa, wzrostu bezrobocia. A kwoty wolnej od podatku 60.000 zł nie ma, paliwa po 5, 19 zł też, rachunki za gaz i prąd nie są o połowę mniejsze mimo, że Donald Tusk to wielokrotnie obiecywał.

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza