Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Kroksomia perłowa niezalogowany
10 maja 2024r. o 13:49
Dasz ten link czy będziesz tu tylko popierdywał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
10 maja 2024r. o 14:04
~~Kroksomia perłowa napisał(a): Dasz ten link czy będziesz tu tylko popierdywał?


Nie mam go , zacytowałem Lucjana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
10 maja 2024r. o 14:11
Jasiu tobie na 200 procent nie podniosą ani prądu, ani proszę ciebie gazu ani benzyny ale dostaniesz wyższe rachunki ale dla ciebie to pikuś:) no nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
10 maja 2024r. o 14:42
Kierwa, niby nawalony...
a działa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stan niezalogowany
10 maja 2024r. o 14:42
Wyjaśnij takiemu Ryśkowi że jak więcej zapłaci za prąd, gaz i wodę to od razu będzie miał mniej w portfelu, a przecież o taki sukces nam chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 5 niezalogowany
10 maja 2024r. o 14:49
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Kierwa, niby nawalony...
a działa ;)


Co u matki , zasysa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
10 maja 2024r. o 14:50
Wasili to szef rezydentury KGB na Polskę na przełomie lat '89-'90 Kaczyński z nim miesiącami rozmawiał, pił wódkę. O czym rozmawiali? o kim, co knuli? Te pytania od 30 lat pozostają bez odpowiedzi, to trzeba wyjaśnić Pisowski Zdrajca szmydt nie był sam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malina ogrodowa niezalogowany
10 maja 2024r. o 17:05
~~Rysiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kroksomia perłowa napisał(a): Dasz ten link czy będziesz tu tylko popierdywał?


Nie mam go , zacytowałem Lucjana .

A też sobie znalazłeś autorytet. Przecież ten Lucjan jak nie skłamie to prawy nie napisze. On prawdą się brzydzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza