Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Yogi niezalogowany
12 maja 2024r. o 15:35
Jak donek mówi że wam odmłodzi to dziadki znaczy że wam to odmłodzi i nie ma to tamto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
12 maja 2024r. o 15:45
Yogi tylko bez przesady, no dwóch, trzech no góra czterech to od ręki mogę, ale bądźmy realistami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Golteria niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:09
Dooooneeek to może Jarkowi kota wyprowadzić i kuwetę posprzątać , no i jeszcze ostatecznie Ursuli o praworządności
bajek naopowiadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:13
Słowa Nikiforowa mają związek z niedawnym wywiadem zastępcy szefa ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR). Generał Wadym Skibicki powiedział w czwartek, że "nie widzi możliwości zakończenia wojny z Rosją wyłącznie poprzez zwycięstwo na polu bitwy, a jego kraj może być zmuszony do negocjacji z agresorem".

"Negocjacje mogą być konieczne"

Nie mamy już prawie artylerii - przyznał Wołodymyr Zełenski w czwartkowym wywiadzie. Prezydent Ukrainy powiedział, że pomoc potrzebna jest natychmiast, ponieważ Rosja "na 100 procent" korzysta z przerwy w dostawach wsparcia z USA

negocjacje by zyskać na czasie bo lewo zipią...;D
a kiedy dotrze kolejna dostawa broni i amunicji znowu zaczną nakręcać spiralkę wojny...

bezpieczna Polska i Europa to tylko przegrana Ukrainy ...w innym przypadku spokoju nigdy już nie będzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 maja 2024r. o 16:14
~~Modra Scewola napisał(a): a do dupy z takim ''dyskutantem'' ;D
zaszył się w norze a ja myślałem że podyskutujemy o jego ''związkowym '' oszuście i kłamcy...;D

no i o tym jak to Lucjan pojechał do szkółki podoficerskiej w ramach zapewne wcześniejszych zasług i chęci służenia ludowej Ojczyźnie...;D



Po powrocie do domu czytam wpisy bohaterskich anonimowych hejterów z tobą ich przywódcą na czele .
Janusz twoje banialuki powtarzasz jak zdarta płyta po raz enty , zmień płytę na coś nowego , nie bądź starym
nudziarzem .

Zadam tobie pytanie , liczę na szczerą odpowiedź , pytania związane z europejskim nieładem do którego powstania w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się politycy wszystkich partii z wyjątkiem Konfederacji . Ten nieład może doprowadzić do upadku polskiego rolnictwa , jesteś Za czy Przeciw . Jesteś za zakazem ogrzewania gazem i węglem ? co doprowadzi do drogiego prądu i ciepła . Jesteś za zakazem używania aut spalinowych i gigantycznym opodatkowaniem paliw ? . Odpowiada tobie przymusowe dostosowanie budynków do " zero emisyjności " ? , będzie ciebie na to stać ? . Do czego już sama zapowiedź wprowadzenia tego nieładu zaczyna doprowadzać , zaczynają z polski uciekać inwestorzy co może doprowadzić do upadku przemysłu i wzrostu bezrobocia , jesteś za tym ? . Ogromne koszty transportu to drożyzna w sklepach , jesteś za tym ? . moja odpowiedź , - jestem za wywaleniem do kosza europejskiego nieładu stąd moja obecność na protestach zorganizowanych przez związki zawodowe i inne ugrupowania społeczne .
Obstawiam , nie będzie żadnej odpowiedzi , będzie pustosłowie i bełkot .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:18
~~Ołowianoniebieska Golteria napisał(a): Dooooneeek to może Jarkowi kota wyprowadzić i kuwetę posprzątać , no i jeszcze ostatecznie Ursuli o praworządności
bajek naopowiadać

jak to jest powiedz że ta łajza na kaczych łapach nawet wieczorem jak zwykły złodziej zakrada się by latać ze sprayem by zamalowywać nim słowa prawdy na wieńcu...
jak to jest że tak bardzo obawia się ''suwerena'' że wiecznie z obstawą a niby taki ''cacy'' i taki kochany...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modra Scewola napisał(a): a do dupy z takim ''dyskutantem'' ;D
zaszył się w norze a ja myślałem że podyskutujemy o jego ''związkowym '' oszuście i kłamcy...;D

no i o tym jak to Lucjan pojechał do szkółki podoficerskiej w ramach zapewne wcześniejszych zasług i chęci służenia ludowej Ojczyźnie...;D



Po powrocie do domu czytam wpisy bohaterskich anonimowych hejterów z tobą ich przywódcą na czele .
Janusz twoje banialuki powtarzasz jak zdarta płyta po raz enty , zmień płytę na coś nowego , nie bądź starym
nudziarzem .

Zadam tobie pytanie , liczę na szczerą odpowiedź , pytania związane z europejskim nieładem do którego powstania w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się politycy wszystkich partii z wyjątkiem Konfederacji . Ten nieład może doprowadzić do upadku polskiego rolnictwa , jesteś Za czy Przeciw . Jesteś za zakazem ogrzewania gazem i węglem ? co doprowadzi do drogiego prądu i ciepła . Jesteś za zakazem używania aut spalinowych i gigantycznym opodatkowaniem paliw ? . Odpowiada tobie przymusowe dostosowanie budynków do " zero emisyjności " ? , będzie ciebie na to stać ? . Do czego już sama zapowiedź wprowadzenia tego nieładu zaczyna doprowadzać , zaczynają z polski uciekać inwestorzy co może doprowadzić do upadku przemysłu i wzrostu bezrobocia , jesteś za tym ? . Ogromne koszty transportu to drożyzna w sklepach , jesteś za tym ? . moja odpowiedź , - jestem za wywaleniem do kosza europejskiego nieładu stąd moja obecność na protestach zorganizowanych przez związki zawodowe i inne ugrupowania społeczne .
Obstawiam , nie będzie żadnej odpowiedzi , będzie pustosłowie i bełkot .

przestań Lucjan ...przestań...
oczekujesz odpowiedzi a na wczorajsze pytanie nie odpowiedziałeś więc dlaczego ja mam ci odpowiadać na cokolwiek?

a swoją drogą jak to jest Lucjan że wcześniej niby hejtera-czyli mnie ;D- będziesz ignorować a kilka godzin później sam do mnie piszesz? ;D

a więc -odpowiesz na wcześniejsze pytania z wczoraj a ja ci odpowiem na twoje dzisiejsze ?...pasi?

''Obstawiam , nie będzie żadnej odpowiedzi , będzie pustosłowie i bełkot .'' ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 maja 2024r. o 16:28
~~Modra Scewola napisał(a): ..pasi?


Pasi , nie zawiodłeś mnie nudziarzu , ty nigdy nikomu nie odpowiadasz , brak wiedzy nadrabiasz bełkotem i pustosłowiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza