Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:37
tradycją jest u ciebie Lucjan że podkulasz zawsze kitę kiedy zaczyna się ci robić ciepło w gatkach...;D
a ja tylko zapytałem jak to jest z tym że pomimo zapewnień że nie będziesz robił tego czy innego zawsze robisz z ''mordy cholewę''? ;D
a to że wiejesz do nory nie jest od dawna żadną nowością bo z wiedzą to u ciebie kiepściutko...
myślę że nie dałbyś rady średnio rozgarniętemu gimnazjaliście...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:38
~~Fiołkowy Maczek napisał(a): Lunszmit najtanszy zazwyczaj budowlańcy Polscy kładący płytki u Hermenegildy zajadali

Zawsze to lepsze od karmy dla kotów którą ty się zajadałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modra Scewola napisał(a): ..pasi?


Pasi , nie zawiodłeś mnie nudziarzu , ty nigdy nikomu nie odpowiadasz , brak wiedzy nadrabiasz bełkotem i pustosłowiem .

14240
M21W2
21 godz. 34 min. temu
~~Lawendowoniebieski Kielichowiec napisał(a): a ty co teraz robisz?...czy czasem nie wyciągasz tego publicznie robiąc to samo co zrobił twój braciszek Lucjan po spotkaniu u swojego koleżki na ''koziej''?..


''Nic ci drogi Januszku nie odpowiem na twoje zaczepki , hejtera najbardziej boli jak się jego zignoruje co niniejszym czynię .''

kilka godzin później zwieracze ci puściły i wróciłeś do mnie niczym bumerang...

to jak to było z tym Borysem?...przeprosił czy nie? ;D
twój łgarz związkowy pozwał go czy i on zamienił ''mordę na cholewę'' jak zrobił to zresztą wcześniej w innej sprawie...
przypomnieć ci inne jego obiecanki i pogróżki? ;D

kłamca i łgarz w jednym z niego i basta ...drogi Lucjanku...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 maja 2024r. o 16:50
~~Modra Scewola napisał(a): tradycją jest u ciebie Lucjan że podkulasz zawsze kitę kiedy zaczyna się ci robić ciepło w gatkach...;D
a ja tylko zapytałem jak to jest z tym że pomimo zapewnień że nie będziesz robił tego czy innego zawsze robisz z ''mordy cholewę''? ;D
a to że wiejesz do nory nie jest od dawna żadną nowością bo z wiedzą to u ciebie kiepściutko...
myślę że nie dałbyś rady średnio rozgarniętemu gimnazjaliście...;D


Bełkot , hejt , pustosłowie i insynuacje , oto cały ty , zejdź ze strychu na ziemię i przestań bredzić .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 16:59
to jak to było z tym Borysem?...przeprosił czy nie? ;D
jak to było z wysłaniem cię na szkółkę podoficerską i za jakie zasługi? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 maja 2024r. o 17:10
~~Modra Scewola napisał(a): to jak to było z tym Borysem?...przeprosił czy nie? ;D
jak to było z wysłaniem cię na szkółkę podoficerską i za jakie zasługi? ;D



Nie byłem platfusem jak ty , choć bardziej prawdopodobne jest to że miałeś i masz nadal żółte papiery , który
powód prawdziwy , obstawiam że ten drugi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 17:20
a proszę ...wreszcie coś nowego...
''żołte papiery'' ;D
a jak tam z twoimi czerwonymi? ...dalej nocą w tajemnicy zakopane pod jabłonką? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 17:25
no to idźmy dalej w odtajnianie ;D łgarstw twojego wodza...;D

"Solidarność" zapowiada warty przy pomniku ks. Jankowskiego''

jaki ''kapelan '' taki ''związek''...;D
no i co z tymi wartami przed cokołem tego waszego związkowego pedofila? ;D
byłeś na jakiejś warcie? ;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza