Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:53
~~Jenerał napisał(a): Jasiu a czy to prawda że " jenerałów " nie biorą ?

nie prawda... ja jestem zbyt mądry aby iść w kamasze...D;D;D;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Klon niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:57
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jenerał napisał(a): Jasiu a czy to prawda że " jenerałów " nie biorą ?

nie prawda... ja jestem zbyt mądry aby iść w kamasze...D;D;D;



A już myślałem że tatuś tak się wykazał że Ciebie nie potrzebowali :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aby uniknąć manipulacji niezalogowany
12 maja 2024r. o 23:15
Dlaczego mamy najdroższą energię w Europie? - takie pytanie należy zawsze zadawać, oczywiście jak pozwolą tow. I Sekretarzowi KC PIS Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
13 maja 2024r. o 5:38
W tej chwili najczęściej do brygad liniowych trafiają ludzie po pięćdziesiątce, schorowani. Oni uzupełniają straty, ale niestety jakości wojska nie podnoszą. Chodzi o to, żeby do wojska trafiał, mówiąc brzydko, zdrowy, młody materiał ludzki. Ta ustawa ma to pozwolić. Ukraińcy chcieli oszczędzić to młode pokolenie, stąd ta granica 25 lat. Ona raczej w tym roku się nie zmieni — mówi w rozmowie z Onetem ppłk rez. Piotr Lewandowski. Wojskowy ocenia podpisaną przez prezydenta Zełenskiego ustawę, która Ukrainie może dać 200-300 tys. nowych żołnierzy.''


;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowy Śnieżnik niezalogowany
13 maja 2024r. o 8:18
34 lata temu, 12.05.1990 r. powstało Porozumienie Centrum. Jarosław Kaczyński ogłosił deklarację programową ugrupowania zrzeszającego formacje chrześcijańsko-demokratyczne. Na jego bazie powstał PIS
PC chciało, by społeczeństwo i państwo odcięło się od dziedzictwa PRL. Żądano dekomunizacji, lustracji, ograniczenia wpływów sił komunistycznych w gospodarce, administracji, wojsku i służbach specjalnych.
Głównym postulatem PC było radykalne przyspieszenie przemian politycznych i gospodarczych w kraju. Wiązało się to z krytyką rządu Mazowieckiego, któremu zarzucano mało zdecydowane zerwanie z komunizmem. PC było za wejściem Polski do NATO i UE.
Żądało jak najszybszego przeprowadzenia w pełni wolnych i demokratycznych wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Program ugrupowania stawiał sobie za cel zbudowanie tzw. "Nowego Państwa".
Do najważniejszych działaczy partii należeli m.in. Krzysztof Czabański, Józef Orzeł, Andrzej Urbański, Ludwik Dorn, Adam Glapiński, Przemysław Gosiewski, Jacek Maziarski, Sławomir Siwek, Jan Szyszko.
Zwolennikiem partii był również Lech Kaczyński, chociaż nie został jej członkiem i pozostał bezpartyjny.
PC współtworzyło Rząd Premiera Jana Olszewskiego.
Z PC wywodzą się politycy, którzy odegrali czołową rolę w historii III RP. Wielu z nich pełni ważne funkcje polityczne w parlamencie europejskim i krajowym.
W oparciu o trzon działaczy PC została powołano do życia w 2001 r. partię Prawo i Sprawiedliwość. Z jej szeregów wywodzi się Prezydent Andrzej Duda.
GRATULACJE. POWODZENIA w dalszej służbie dla i Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klaun frustracjusz niezalogowany
13 maja 2024r. o 8:21
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jenerał napisał(a): Jasiu a czy to prawda że " jenerałów " nie biorą ?

nie prawda... ja jestem zbyt mądry aby iść w kamasze...D;D;D;


JA JESTEM ZBYT MĄDRY !!!
Hahahahaha
Lustereczko powiedz przecie…..!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
13 maja 2024r. o 8:23
~~Bursztynowy Śnieżnik napisał(a): 34 lata temu, 12.05.1990 r. powstało Porozumienie Centrum. Jarosław Kaczyński ogłosił deklarację programową ugrupowania zrzeszającego formacje chrześcijańsko-demokratyczne. Na jego bazie powstał PIS
PC chciało, by społeczeństwo i państwo odcięło się od dziedzictwa PRL. Żądano dekomunizacji, lustracji, ograniczenia wpływów sił komunistycznych w gospodarce, administracji, wojsku i służbach specjalnych.
Głównym postulatem PC było radykalne przyspieszenie przemian politycznych i gospodarczych w kraju. Wiązało się to z krytyką rządu Mazowieckiego, któremu zarzucano mało zdecydowane zerwanie z komunizmem. PC było za wejściem Polski do NATO i UE.
Żądało jak najszybszego przeprowadzenia w pełni wolnych i demokratycznych wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Program ugrupowania stawiał sobie za cel zbudowanie tzw. "Nowego Państwa".
Do najważniejszych działaczy partii należeli m.in. Krzysztof Czabański, Józef Orzeł, Andrzej Urbański, Ludwik Dorn, Adam Glapiński, Przemysław Gosiewski, Jacek Maziarski, Sławomir Siwek, Jan Szyszko.
Zwolennikiem partii był również Lech Kaczyński, chociaż nie został jej członkiem i pozostał bezpartyjny.
PC współtworzyło Rząd Premiera Jana Olszewskiego.
Z PC wywodzą się politycy, którzy odegrali czołową rolę w historii III RP. Wielu z nich pełni ważne funkcje polityczne w parlamencie europejskim i krajowym.
W oparciu o trzon działaczy PC została powołano do życia w 2001 r. partię Prawo i Sprawiedliwość. Z jej szeregów wywodzi się Prezydent Andrzej Duda.
GRATULACJE. POWODZENIA w dalszej służbie dla i Polaków.


i to był zwiastun nadchodzącej katastrofy dla naszego kraju...
od początku opartej na oszustwach i złodziejstwie piSSdzielców...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
13 maja 2024r. o 8:26
~~Klaun frustracjusz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jenerał napisał(a): Jasiu a czy to prawda że " jenerałów " nie biorą ?

nie prawda... ja jestem zbyt mądry aby iść w kamasze...D;D;D;

JA JESTEM ZBYT MĄDRY !!!
Hahahahaha
Lustereczko powiedz przecie…..!!!

gdybyś głąbie miał kiedyś spaść z poziomu swojego własnego nadętego ''ego'' do poziomu IQ to byś się zabił...Hahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza