Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Solidarni z Dudą niezalogowany
12 maja 2024r. o 19:33
~~Modra Scewola napisał(a): przestań Lucjan ...przestań...
oczekujesz odpowiedzi a na wczorajsze pytanie nie odpowiedziałeś więc dlaczego ja mam ci odpowiadać na cokolwiek?


„przestań Lucjan ...przestań...
oczekujesz odpowiedzi a na wczorajsze pytanie nie odpowiedziałeś więc dlaczego ja mam ci odpowiadać na cokolwiek?”
nie potrafisz odpowiedzieć i Piskorzujrsz tu
Tępa Dzido
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania skalna niezalogowany
12 maja 2024r. o 19:41
Wygląda na to że Lucjan też nie odpowiedział . Bo właśnie to jest tępa dzida.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
12 maja 2024r. o 20:01
~~Gazania skalna napisał(a): Wygląda na to że Lucjan też nie odpowiedział . Bo właśnie to jest tępa dzida.


wiem że trzymasz ..... ze mną ; D
twoja pomoc ... jest dla mnie bezcenna ;D,, D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Klon niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:08
~~Bladoróżowa Kokoryczka napisał(a): no i?
co z tego zrozumiałeś ale własnymi słowami a nie kopią tekstu a o zaznaczeniu tego że to kopia ''zapomniałeś''....;D
wczoraj o tym czytałem więc to dla mnie żadna nowość...


Czyli ciebie nie oszukali ? Ale ty jesteś szczęściarz:-) Pewnie jak byś dostał emeryturę w serach to byś Donalda po stopach całował !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Solidarni z Dudą niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:19
Wiem że Lucjan łże ale co ja mogę zrobić? Tylko potwierdzić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy klon niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:26
~~Modra Scewola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowatordzawy Klon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Modra Scewola napisał(a): no cóż...o swoich czerwonych wolisz milczeć...;D


Co u taty?

no cóż... był niezwykle gorliwy w służbie LWP miał trzy ''wzorki''...;D

Lucjan też. Bez odznaki ,,wzorowego'' nie skierowaliby go dl szkoły podoficerskiej. Na dodatek kierowani tam byli ci którzy mieli książeczki partyjne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:28
No i co z tego że tak było? Nie ja jeden .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jenerał niezalogowany
12 maja 2024r. o 21:45
Jasiu a czy to prawda że " jenerałów " nie biorą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.