Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Kruczoczarna Żurawina niezalogowany
14 maja 2024r. o 17:17
PiS zlikwidował delegatury kontrwywiadu. Stworzył eldorado dla ruskich szpiegów. A na pokaz gadał o patriotyzmie...
Dziś to wszystko trzeba odbudować. I wyłapać tych, których tu wpuścili lub "przegapili"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sukces Jana niezalogowany
14 maja 2024r. o 18:07
~~Rdzawobrązowa Bylica napisał(a): nie mogę zrozumieć tego że tak wiele nienawistnych wypowiedzi kieruje się pod adresem naszego kraju i jego mieszkańców a nas się tu chce ogłupić prostacką propagandą...;D


Yasiu ja wiem ty zawsze gotów nadstawić drugi policzek......
Przypomnij mi proszę co pisałeś na temat Żołnierzy wyklętych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
14 maja 2024r. o 18:28
Nooo, ceny energii uwolnione, zielony ład klepnięty, pakt migracyjny podpisany...
Co by tu jeszcze, co by tu jeszcze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
14 maja 2024r. o 18:37
~~sukces Jana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrązowa Bylica napisał(a): nie mogę zrozumieć tego że tak wiele nienawistnych wypowiedzi kieruje się pod adresem naszego kraju i jego mieszkańców a nas się tu chce ogłupić prostacką propagandą...;D


Yasiu ja wiem ty zawsze gotów nadstawić drugi policzek......
Przypomnij mi proszę co pisałeś na temat Żołnierzy wyklętych ?

Odśwież o nich temat. Popiszemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
14 maja 2024r. o 19:29
No co? Rura zmiękła? Cieciu malinowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yan mięka rura niezalogowany
14 maja 2024r. o 19:59
~~Jan napisał(a): No co? Rura zmiękła? Cieciu malinowy?


Yasiu rura twarda jak stal ! Tobie ostatnio rezonu brakuje. Ty przeca wspomnasz o nienawistnych wypowiedziach. Co miałeś na myśli ? Powtórzyłeś coś z TV czy to twoje osobiste wypociny ?

Dodam tylko że chorągiewka D.T zmienia zdanie co chwile więc uważaj żebyś sie nie zapędził w kozi róg. Sery w gratisie sie skończyły !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan cienki bolek niezalogowany
14 maja 2024r. o 20:58
Lucjanowi coś ostatnio rezonu brakuje by się zalogować. Właśnie on bryluje w nienawistnych wypowiedziach bo to jedyne co produkuje w swoich wypocinach.
Kiedyś zawzięty pisowiec a teraz chorągiweka wieje z kierunku Republiki . Zapędzony w kozi róg teraz zszedł do głębokiej jak mu się wydaje konspiracji i pluje swoim jadem bo wie że nie może liczyć na gratis czyli darmowy koniaczek od swojego kolegi którego zdradził jak niegdyś idee Solidarności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Dalia niezalogowany
14 maja 2024r. o 21:58
Pyton udusił kobrę królewską, podczas gdy kobra królewska ją ugryzła.
Oba węże zdechły, jeden z powodu uduszenia, a drugi z powodu jadu.

I w ten sposób ludzie niszczą się nawzajem. Przyjaźnie się kończą, związki się kończą, a rodziny dziesiątkują, ponieważ zawsze chce się być lepszym od drugiego.

Niektórzy ludzie „duszą się”
Coś na styl Jasia swoim ego wyższości, inni zatruwają się plotkami, zazdrością i oszustwem, aż się nawzajem wyniszczą.

Wybierz miłość, współczucie, lojalność i uczciwość.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza