Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Gdzie to się stało niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 22:44
Pewnego dnia przyszła starsza pani - miała może 70 lat, może ciut więcej. Zaczęła opowiadać, że bandyci chcą jej odebrać mieszkanie. Że są awantury na klatce schodowej, że zdarzają się podpalenia w kamienicy. Jednego sąsiada dwóch drabów pobiło. Ludzie interweniowali w dzielnicy, byli nawet w urzędzie miasta. Ale bez skutku: jak byli nękani wcześniej, tak byli nękani nadal…

Nasz Jasio ORZEŁ niech nam odpowie o co chodziło ……?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawostka niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 23:46
"Hanna Gronkiewicz-Waltz ponosi co najmniej polityczną odpowiedzialność za tragedię tysięcy warszawskich lokatorów. Sama przyznała, że pod jej okiem w ratuszu działała zorganizowana grupa przestępcza. Jeśli premier uważa, że zadba ona o bezpieczeństwo Polaków w Europie, to warto pamiętać, że nie zadbała o bezpieczeństwo tysięcy warszawian w Warszawie."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Dynia niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 7:20
tak sobie siedzę ,popijam poranna kawkę i myślę ...
postawić na Graczevą przy stawce 4,2 czy raczej na Andrieyevą przy 1,24 ...

zapytał bym tu tych ''fahowców'' co to się tak tu ''jarają'' tym że jestem ''uzależniony'' ale to cienkie bolusie ....HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buk macher niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 7:55
~~Złotawobrązowa Dynia napisał(a): tak sobie siedzę ,popijam poranna kawkę i myślę ...
postawić na Graczevą przy stawce 4,2 czy raczej na Andrieyevą przy 1,24 ...

zapytał bym tu tych ''fahowców'' co to się tak tu ''jarają'' tym że jestem ''uzależniony'' ale to cienkie bolusie ....HAHAHAHAHA


Janusz postaw na obie ,raz się żyje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Dynia niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 8:09
wbrew pozorom nie jest to takie głupie...;D

mam jeszcze godzinkę zanim pojadę i na miejscu zadecyduję...
teraz sprawdzam jeszcze typy na jutro...
ciekawie się zapowiada Tsitsipas z Alcarazem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 8:21
~~Złotawobrązowa Dynia napisał(a): tak sobie siedzę ,popijam poranna kawkę i myślę ...
postawić na Graczevą przy stawce 4,2 czy raczej na Andrieyevą przy 1,24 ...

zapytał bym tu tych ''fahowców'' co to się tak tu ''jarają'' tym że jestem ''uzależniony'' ale to cienkie bolusie ....HAHAHAHAHA

ty nie tylko jesteś uzależniony.
ty jesteś czub.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
3 czerwca 2024r. o 8:30
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-meksyk-ma-nowa-prezydent-zginelo-38-kandydatow-w-wyborach,nId,7551230#crp_state=1


I jakoś yankesi nie interweniują. A to u nich za płotem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Dynia niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 8:37
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawobrązowa Dynia napisał(a): tak sobie siedzę ,popijam poranna kawkę i myślę ...
postawić na Graczevą przy stawce 4,2 czy raczej na Andrieyevą przy 1,24 ...

zapytał bym tu tych ''fahowców'' co to się tak tu ''jarają'' tym że jestem ''uzależniony'' ale to cienkie bolusie ....HAHAHAHAHA

ty nie tylko jesteś uzależniony.
ty jesteś czub.

być może....;D
ale zastanów się nad sobą czy nie jesteś większym skoro nie możesz się powstrzymać by czegoś tu nie skomentować...

ja teraz jedę bo jeszcze niewielkie zakupki i o 9-ej STS ...
a ty?
tobie zostanie tu bezmyślna pisanina...;D
nara...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza