Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bubu niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 9:11
Panie Janie, Panie Janie do Warszawki
jutro jedź, jutro jedź
Donek ci obieca, donek ci obieca
wygraną w sts, w sts:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Dynia niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 10:18
właśnie wróciłem z STS-u...
odebrałem wygraną z czterech kuponów więc nie muszę liczyć na ''srebrniki'' czy to od Donka czy to od Dupy...;D
do ''warśiawki'' niech jadą ci którzy liczą na ''drapane''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Dynia niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 10:18
właśnie wróciłem z STS-u...
odebrałem wygraną z czterech kuponów więc nie muszę liczyć na ''srebrniki'' czy to od Donka czy to od Dupy...;D
do ''warśiawki'' niech jadą ci którzy liczą na ''drapane''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 10:43
Powtórz:) jeśli łaska:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Dynia niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 10:49
jak trzeba będzie to powtórzę...;D
teraz parzę kawę bo za chwilę wiesz...siadam do tivi...
czekam na Miedviedieva i Rybkę...
a wieczorkiem ''wisienka '' -Zvierev...

a ty się nie leń tutaj tylko pisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Męczennica niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 11:10
~~Bubu napisał(a): Panie Janie, Panie Janie do Warszawki
jutro jedź, jutro jedź
Donek ci obieca, donek ci obieca
wygraną w sts, w sts:)



Największy sukces to ceny na wszystkie usługi i towary wyższe i najwyższe. Kwoty wolnej od podatku nie ma, może ktoś z wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia poda listę stacji paliw gdzie paliwo jest po 5,19 zł oraz sklepów gdzie jest taniej.A może ktoś z wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia napisze gdzie można załatwić sobie kredyt 0% na pierwsze mieszkanie, albo 600 zł na dopłatę do wynajmu mieszkania, bo to przecież Donald Tusk złożył takie obietnice wyborcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Męczennica niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 11:38
~~Nadżółkła Męczennica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Panie Janie, Panie Janie do Warszawki
jutro jedź, jutro jedź
Donek ci obieca, donek ci obieca
wygraną w sts, w sts:)



Największy sukces to ceny na wszystkie usługi i towary wyższe i najwyższe. Kwoty wolnej od podatku nie ma, może ktoś z wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia poda listę stacji paliw gdzie paliwo jest po 5,19 zł oraz sklepów gdzie jest taniej.A może ktoś z wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia napisze gdzie można załatwić sobie kredyt 0% na pierwsze mieszkanie, albo 600 zł na dopłatę do wynajmu mieszkania, bo to przecież Donald Tusk złożył takie obietnice wyborcze.



~~Złotawobrązowa Dynia napisał(a): właśnie wróciłem z STS-u...
odebrałem wygraną z czterech kuponów więc nie muszę liczyć na ''srebrniki'' czy to od Donka czy to od Dupy...;D
do ''warśiawki'' niech jadą ci którzy liczą na ''drapane''...;D



Sukcesem tej koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia jest posiadanie takich wyborów, którym wszystko można obiecywać i nic nie zrealizować, bo uwierzą we wszystko i zawsze są wierni.Za nic mają to, że ktoś ich oszukał, bo jak powiedział Komorowski lubią być oszukiwani. Niczego chyba nie oczekują od tych których wybrali nawet szacunku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 12:16
Czy Tusk Donald był tajnym współpracownikiem o pseudonimie ,, Oskar ''w czasach ll i pół Rzeczypospolitej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza